reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja też biorę femibion 1. Cera również mi się pogorszyła, nie za dużo, ale pojedyncze krostki się pojawiają. Najgorsze mam włosy. Od samiutkiego początku normalnie suche włosy zaczęły mi się masakrycznie przetłuszczać, dodatkowo kiepsko się układają, właściwie wcale :D Dobrze, że pracuję z domu hah Ciekawa jestem, czy to minie, czy tak już się będą do końca ciąży przetłuszczać??
 
reklama
Czy ten prenatal ma duże tabletki? Da się go normalnie połykać? Dzięki!
Na pierwszy rzut oka wydają się duże, mają kształt takich typowych podłużnych kapsułek. Ale mają tak opływową tą osłonkę zewnętrzną że jeszcze ani razu nie miałam problemu z połknięciem, pod tym względem mogę naprawdę polecić
 
Dziewczyny a jakie bierzecie witaminy? Bo mi gin polecił pregne start, a teraz kupiłam pregne plus. Tylko że tam jest mało kwasu DHA. W pon dokupie preparat z omega 3 i DHA. Tylko się zastanawiam czy jakoś mogłam zaszkodzić nie biorąc go od początku....
Ja brałam prenatal uno, a na pierwszej wizycie polecono mi duphavit pregna. [emoji6]
 
To na szczęście my mamy łóżko 180x200 i narzekałam, że gubimy się czasem w tym łóżku ale teraz jak dojdzie poduszka to będzie idealnie [emoji4]

W Lidlu jest taka poducha? [emoji15] Za jaką kasę? Bo w necie można kupić już za 80 zł.
Mi dojdzie taka za 13e
 

Załączniki

  • IMAG3550.jpg
    IMAG3550.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Hej! Jestem właśnie w połowie 9tc, usg miałam 1.04 i było widać bijące serduszko, wczoraj zrobiłam bete z krwi i wyszła 80tys., martwię się, że jest trochę za niska :( pierwsza ciążę poronilam w 6 tygodniu dlatego pewnie jestem przeczulona. Czy któras z Was na tym etapie sprawdzała bete? Kolejne usg mam mieć 22.04, boję się, że nie zobaczę serduszka, objawy mam dużo mniejsze niż wcześniej i teraz ta beta
 
Do góry