reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To dość częste, nie przejmuj się. Po prostu macica jest jeszcze mała, dlatego łożysko może nachodzić na ujście, a jak się powiększy yo łożysko się przesunie w górę. Do 20 tygodnia nie diagnozuje się nawet łożyska przodującego, bo zwykle się przesuwa :)
Dzięki za Odpowiedź. No właśnie to też mi tłumaczył lekarz poprostu wpisał to żeby zwracać większą uwagę przy kolejnych badaniach na łożysko. Ale jakieś ziarnko niepokoju zostało zasiane. No nic trzeba być dobrej myśli
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]
Jakoś miałam zabiegany weekend, podczytywałam co u Was, a teraz w końcu nadrobiłam zaległości. Udało nam się wczoraj nawet zrobić grilla, chociaż wcale jakoś fantastycznie ciepło nie było. U mnie dzisiaj 9+4 , mdłości odpuszczają, dzisiaj raz mi się zdarzyło, ale byłam już mega głodna. Poza tym wariuje, ale z powodu swędzenia skóry. Dzisiaj robiłam na necie zamówienie kosmetyczne, to wrzuciłam masło shea. Mam nadzieję, że pomoże, bo jak nie to wykupię jakaś aptekę albo drogerię byle by przeszło... Może Wy macie coś sprawdzonego?

Gratuluję udanych wizyt wszystkim wizytującym (ciążowe masło maślane [emoji3]) Piękne maluszki, a jakie już duże! [emoji7]

Z niecierpliwością czekam na swoją wizytę, a tu jeszcze wcześniej badania muszę zaliczyć [emoji849]
 
Gratuluję pięknych dzidziusiow, takie już małe czlowieki, niesamowite to jest [emoji16]
Ja wizytę mam za 2 tygodnie, będę w 11 tygodniu więc już też będzie duży. Nie mogę się doczekać.
To my chyba jesteśmy jakoś podobnie - ja też mam wizytę za 2 tygodnie i będzie 11+4 [emoji846]
Widziałam, że pisałaś o nadciśnieniu i Dopegycie. Mi w obu ciążach pojawiło się nadciśnienie, zresztą z tego powodu miałam dwa cc, ale poza ciążą jakichś większych problemów w ciśnieniem nie mam.
 
Mam może i głupie pytanie ale zastanawiam się nad tym ;p
Czy ma znaczenie o ktorej godzinie bierze się suplementy? Ja zazwyczaj wieczorem biore, lekarz mi mówił żeby brać popołudniu. Więc zastanawiam się czy to ma znaczenie ?
 
No to ja na dziś zamykam prenatalne

Dziś 11+4 wg usg 12+1 [emoji4] z fasolką na szczęście wszystko ok [emoji173] z usg wychodź termin 1.11 ale moja gin zawsze trzyma się terminu om i taki też wpisała do karty ciaxy 6.11 (chociaż aplikacja pokazuje mi 5.11 hmmm)
Najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze bo po tych moich plamieniach nie wiedziałam czego mam się dziś spodziewać.
Dodaję zdjęcie opisu + mojej fasolki która przez całe badanie machała rączkami i nogami [emoji173] Pani Dr mówiła że na następnej wizycie możemy już patrzeć co tam się między nogami kryje [emoji847] wzięłam też dziś już L4 (aktualne byłam na zaległym uw po macierzyńskim).
20200420_215143.jpeg
20200420_211731.jpeg
 
Tak myślę, że mogłabym Wam kupić te jody w aptece tutaj i wysłać, tyle że w moim miasteczku jest niezła przebitka w aptekach -bo turystyczne- i przesyłka z Niemiec do Polski niestety jest droga. Za wysłanie listu z Polski do nas rodzina płaciła 6 zł, a jak ja wysylalam babci kartkę na 80-tke z płytą CD w kopercie a4 to zabulilam ok 9 euro -i to jeszcze nie polecona czy priorytetowa, zwykła przesyłka bez żadnej gwarancji że toto dojdzie.
 
No to ja na dziś zamykam prenatalne

Dziś 11+4 wg usg 12+1 [emoji4] z fasolką na szczęście wszystko ok [emoji173] z usg wychodź termin 1.11 ale moja gin zawsze trzyma się terminu om i taki też wpisała do karty ciaxy 6.11 (chociaż aplikacja pokazuje mi 5.11 hmmm)
Najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze bo po tych moich plamieniach nie wiedziałam czego mam się dziś spodziewać.
Dodaję zdjęcie opisu + mojej fasolki która przez całe badanie machała rączkami i nogami [emoji173] Pani Dr mówiła że na następnej wizycie możemy już patrzeć co tam się między nogami kryje [emoji847] wzięłam też dziś już L4 (aktualne byłam na zaległym uw po macierzyńskim).
Zobacz załącznik 1109085Zobacz załącznik 1109086
Super, gratulacje :).

A co do tego dnia przesunięcia z OM między apką a wyliczeniem dr to u mnie to samo i wydaje mi się, że lekarze lecą standardowo z kółeczka regułą Naegelego i nie uwzględnili 29 lutego :D
 
No to ja na dziś zamykam prenatalne

Dziś 11+4 wg usg 12+1 [emoji4] z fasolką na szczęście wszystko ok [emoji173] z usg wychodź termin 1.11 ale moja gin zawsze trzyma się terminu om i taki też wpisała do karty ciaxy 6.11 (chociaż aplikacja pokazuje mi 5.11 hmmm)
Najważniejsze że z fasolką wszystko dobrze bo po tych moich plamieniach nie wiedziałam czego mam się dziś spodziewać.
Dodaję zdjęcie opisu + mojej fasolki która przez całe badanie machała rączkami i nogami [emoji173] Pani Dr mówiła że na następnej wizycie możemy już patrzeć co tam się między nogami kryje [emoji847] wzięłam też dziś już L4 (aktualne byłam na zaległym uw po macierzyńskim).
Zobacz załącznik 1109085Zobacz załącznik 1109086

Cudny maluszek :-) i gratuluje udanej wizyty :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny! Ja Dzis cazzi nie mialam aby do was zajrzec. Gratuluje wszystkich pozytywnych wizyt. Super sie ciesze, ze dzieci sie dobrze rozwijaja🥰 ja Dzis zaszalalam, u dentysty bylam bo skruszyl mi sie zab i musial mi zalatac prowizorycznie , powiedIal ze dopiero w drugim trymestrze mozna cos dzialac. Potem bylam na shoppingu, Ale super uczucie. Kupilam sobie krem do twarzy z filtrem bo u nas juz ostre slonce i obawiam sie o przebarwienia na twarzy, peeling do ciala i twarzy, krem nawilzajacy do ciala bo tez mega suche, witaminy i jeszcze troche owocow. Ale atrakcja takie wyjscie🥳😃 pozniej tesciowa obiad zrobila, spaghetti ze swiezymi pomidorkami i bazylia i parmezanem . Po poludniu robilam porzadki u mnie w studiu( mam salon przedluzania rzes i stylizacji brwi), bo od 4 maja znosza we wloszech izolacje i zaczne pracowac.
Ja stanikow nie nosze w ogole, mam fobie! Brakuje mi powietrza , nie cierpie! Mam tylko kilka topow sportowych Ale w wiekszych rozmiarach, bo inaczej dusze sie! Nie cierpie jak mnie cos uciska!
Piersi mi sie powiekszyly chyba o 3 rozmiry! Szok!!! Ale to moze tez ze wzgledu na odstawienie corki od piersi., moze to mleko jakos jeszcze sie kumujule.
A jodid wycofali? CZemu nie mozna go Zdobyc w Polsce?
Ja mam, bo 2 lata temu kupilam i wlasnie teraz biore.
PoZdrawiam was dziewczyny!
 
Do góry