reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ale mnie teraz tym tsh przestraszylyscie, przy dwóch poprzednich ciążach nie miałam tsh badane jakoś na NFZ nie było przymusu nie wiem o co chodziło że się nie badało teraz poszłam prywatnie i gin mi kazał zrobić, jutro wyniki odbieram skisne z nerwów co wyszło
A który masz tydzień ciąży ? Ja 10 tc i boje się ze trochę za późno wykryte
 
Odebrałam wyniki z krwi, wszystko okej ale moje TSH 3,83 ☹ Bardzo się zmartwiłam bo widzę, że norma 2,2 a ja nigdy nie miałam problemu z tarczyca. Jestem w 10 tc i w czwartek mam wizytę... myślicie, że mam się czy martwić? Ze coś z dzieckiem będzie nie tak?
Ja też dzisiaj dostałam wyniki i TSH mam 0,18 na normy laboratoryjne za mało ale czytałam u mamy ginekolog że normy w ciąży są inne i dla pierwszego trymestru od 0,09 mam nadzieję że nie ma się czym martwić wobec tego
O widzisz, super! Może już pomału ci przejdzie? Mi właśnie od piątku jest już dobrze i myślę że chyba po prostu dolegliwości już minęły. Też zaczęłam jeść, pączki, czekoladę 😂😂 od początku ciąży nic nie mogłam jeść to teraz nadrabiajmy
Mi też na słodkie się zalaczylo ale wczoraj jakoś tak na owoce już nie miałam ochoty ale za to ptasie mleczko mi się marzy 😍
No i mleko piłam litrami ostatnio a wczoraj odrzuciło
 
Powiedzcie jeśli wiecie co oznaczają te wyniki cytomegalii ? Jest się czym martwić ?
 

Załączniki

  • 1587485959099-1523474195.jpg
    1587485959099-1523474195.jpg
    929,4 KB · Wyświetleń: 42
Hej dziewczyny, nie mogę napatrzeć się na Wasze piękne dzieciaczki, są już takie duże że aż ciężko uwierzyć😍 gratuluję udanych wizyt prenatalnych! 🌷🌷🌷 I trzymam kciuki za wszystkie które w tym tygodniu wybierają się na USG, sama mam USG genetyczne w piątek i w piątek będę też pobierać krew na Pappe. Dzisiaj u mnie wg USG 11+1, mdłości/wzdęcia/odbijanie coraz mniejsze:) wróciła ochota na słone chipsy i orzeszki😊
Miłego dnia wszystkim życzę 🌼🌼🌼
Mi też wróciła ochota na chipsy, a co najgorsze kupiłam je i zjadłam... 😩
Czesto pobieraja wczesniej krew zeby jak juz robią usg prenatalne to miec gotowe wyniki i dac pelna odpowiedz pacjentce czy jest wszystko ok.
Dokładnie tak jest u mnie w przychodni. Lekarze chcą mieć już wynik na biurku więc krew jest odgórnie umawiana szybciej w rejestracji. No chyba że ktoś w ogóle jej nie chce robić.
 
reklama
Do góry