reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Czy Wam apka dziś normalnie chodzi?
Mnie non stop wywala dziś, restartowalam telefon, zainstalowalam apke jeszcze raz i coś nie trybi
 
Czy Wam apka dziś normalnie chodzi?
Mnie non stop wywala dziś, restartowalam telefon, zainstalowalam apke jeszcze raz i coś nie trybi

Bo wszyscy będziemy przechodzić na nową apke. Jest tragedia z nią. Proponuję przypomnieć sobie hasło i login bo będzie trzeba się na nowo logować. Ja walczyłam 2 godziny.
 
12+6 mój brzusio 😍
 

Załączniki

  • c7de1559-a413-4ef1-9b79-5464f0889a78.jpg
    c7de1559-a413-4ef1-9b79-5464f0889a78.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 75
Ja mam nadciśnienie od 18 roku życia, ostatnio najadlam się strachu bo miałam 140/100 ale czytałam że niebezpieczne jest powyżej 160/110 więc trochę się już uspokoiłam. Mam nadzieje ze w późniejszych tygodniach ciąży nie będzie mi ciśnienie rosło bo też wiem czym to grozi.

Ooo ja zawsze regularnie robiłam rzęsy bo nie cierpię malować rzęs, no ale z racji korony trzeba było zrezygnować, na szczęście moje rzęsy już dochodzą do siebie 😁 niedługo u nas też mają otworzyć salony ale mąż mówi, żebym sobie na razie odpuscila.

Wczoraj miałam rozmowę z endokrynologiem, pytała czy biorę jod bo jest bardzo ważny w dawce 200 dziennie. Ale jod mam w Pregna Plus.

Mam nadzieję że u mnie ciśnienie aż tak skakać nue będzie, zobaczymy.

Byłam dziś dziewczyny na szybko w laboratorium zrobić tsh i ft4, bo moja endokrynolog mnie wczoraj nastraszyla, że pomimo tego, że miesiąc temu miałam tsh 1,3, to nie oznacza, że teraz nie podskoczylo do powyżej 2. I Trzeba będzie zmienić dawkę eutyrox. A nie lecze się na nic, nie mam niedoczynności.
Mówiła że do 12 tygodnia rozwija się mózg dziecka, i że w tym okresie musimy mieć tsh poniżej 2, bo inaczej bardzo źle wpływa to właśnie na mózg dziecka. Niestety tsh może sobie w ciąży skakac jak chce, więc dziewczyny, również to kontrolujcie 😉
Też się spotkałam z takimi opiniami na temat TSH w ciąży, ja mam właśnie w okolicach 2 (pred ciążą miałam w okolicy 1,5) i stracham się że mi jeszcze podskoczy więc na czwartek zamówiłam telewizytę u endokrynologa. Ginekolog mówi że jest OK ale ja wolę dmchać na zimne. W razie czego wezmę e-receptę na wyższą dawkę. Ja biorę Letrox
 
reklama
Bo wszyscy będziemy przechodzić na nową apke. Jest tragedia z nią. Proponuję przypomnieć sobie hasło i login bo będzie trzeba się na nowo logować. Ja walczyłam 2 godziny.
Tragedia... a najlepsze, że jak ściągnęłam ze sklepu Play na nowo to też nie działa... więc przez stronę korzystam :/
 
Do góry