reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Macie jakiś sprawdzony sposob na ból glowy?
Cały dzień męczą mnie wymioty i ból głowy;// juz nie mogę wytrzymać... Byl spacer, spanie itp i ciągle boli, nie jest to ostry bol ale juz dlugo to trwa i mnie denerwuje. Chcialam ograniczyć srodki przeciwbólowe do minimum bo jednak nic nie pozostaje bez wplywu na malucha.
Pić dużo wody. Mało a często. Może jesteś odwodniona? Przez te wymioty. Ale z drugiej strony jak wciąż wymiotujesz, to jak się napić [emoji848] A mierzyłaś ciśnienie? Ból głowy w ciąży może być spowodowany właśnie wysokim ciśnieniem, bo organizm produkuje więcej krwi. Zimny kompres na głowę, masaż...
 
reklama
Weź... odnośnie auta to po tym siedzeniu w domu to co jadę autem to zamiast patrzeć na drogę to rozglądam się na lewo i prawo i na ludzi nie mogę się napatrzec[emoji23]
Hahaha ludzi Ci brakuje. Ja jak jadę prosta droga łapię się na tym że zapominam że jadę autem 😂 i się ockne jak jest zakręt. Jadę tylko 70 /80 km/h bo boje się w tych momentach mam nadzieję że mi to przejdzie bo jak nie to szofera sobie załatwię
Jakie cudo 😍
Hej.
No i ja dziś miałam prenatalne.
Nic się nie przyznawałam bo tak się stresowalam ;)
Niby wszytko ok, ale takie mam mieszane uczucia bo dr nic nie mówiła w trakcie badania tylko na końcu powiedziała że wszystko ok i że jest wszystko w opisie:/
Dzieciak już prawie 7cm, fajnie się ruszał:]
Przeziernosc 1.6, kość nosowa jest, tętno ok
No i głupia ja nie zapytałam się o płeć, ale czuje że powiedziałaby mi że jeszcze za wcześnie na to.

Buziaki dla Waszych brzuszków:* ;)
Super że wszystko oki 😉
Mnie dzisiaj też strasznie boli głowa [emoji3525] i męczy mnie okropna zgaga, tak strasznie mnie pali [emoji91] Macie jakieś sprawdzone sposoby na zgagę?
Mnie boli ale mam kiepskie ciśnienie więc pewnie z tego. Na zgagę trochę pomagają mi migdały
 
A macie czasami takie uczucie jakby zatkania w klatce po lewej gdzie serce?
Dzisiaj to zauważyłam i co jakiś czas tak mam nie jest to jakieś uciążliwe ale wyczuwalne
 
Dziewczyny ile płaciłyście za usg prenatalne? Ja mam wątpliwości co do moich umówionych badań. Obawiam się, że nie zmierzy ani przeziernosci, ani kości ani innych z tych ważnych rzeczy tylko zrobi usg jak zwykle i powie, że serce bije [emoji849] Chyba muszę się zapisać do lekarza który ma fmf ale ciekawe gdzie zgodzą się zrobić mi badania z dnia na dzień. I zostałam w czarnej d [emoji24]

I pytanie do dziewczyn, które już miały prenatalne, jakie ostatecznie ryzyko Wam wyszło po wrzuceniu wszystkich danych do komputera?
 
Ostatnia edycja:
Jestem i ja.

Przepraszam ale ja jakos nie ogarniam tej aplikacji, nie mogę cytować a tak dużo piszecie, że nie pamietam już co komu chciałam odpisac.

Usg dzisiejsze trwało ponad godzinę! Maluszek nie chciał się odwrócić :)
Ale jakoś jakoś się udało.
Wszystkie przepływy ok.
Kość nosowa jest.
Nt 1.5
Wszystkie narzady na swoim miejscu.
Matko jak ja się cieszę.
Ryzyko skorygowane po usg ... zmniejszyło się ponad 4krotnie.

Aż się popłakałam.

Aaaaa i na 90% córeczka :)
Super , gratulacje [emoji7][emoji8]
 
reklama
Do góry