reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny [emoji112]
A ja tam z innej beczki, czy wszystkue miałyście zlecony ten ofczyn coombosa, no ja nie miałam i się zastanawiam, czy powinnam czy nie? Bo to chyba jest związane z tym konfliktem serologicznym, z że mam rh+ to może nie muszę? [emoji848]
Ja miałam w każdej ciąży. Mam Rh+.
 
reklama
U mnie w rodzinie też się wieści bardzo szybko rozchodzą mój kuzyn miał zostać ojcem ale powiedział o tym tylko babci bo pomimo tego że ma rodziców jego i brata wychowywali dziadkowie więc jak się babcia dowiedziała to zadzwoniła do jego brata, rodziców do mojej mamy i do mnie ale każdemu powiedziała ( tylko nic nie gadaj) haha dlatego ja póki co się nie chwalę babci bo wiem jak to będzie wyglądać [emoji23][emoji23]
Mnie też bardziej babcia wychowywala bo rodzice pracowali a ona szybko była na emeryturze, tylko że zawsze jak jej coś powiem ważnego osobistego (o ciąży też się dowiedziała od nas jako pierwsza i bardzo wcześnie) to trzyma to naprawdę dla siebie, nigdy nic nikomu nie wypaplała ❤ jak w twierdzy się zamknie i koniec 😁
A po długim czasie do mnie dzwoni i pyta "Ania czy ja już mogę normalnie, bo oni coś mówią a ja udaję że nic nie wiem"
😄😄😄😄
Babcia super, lepsza mi się trafić nie mogła, jak taka babcia Wierzba z pocahontas (tak ją zawsze kojarzyłam 😂😂 i nawet ją tak z mężem nazywamy 😁)
 
Cześć dziewczyny.
Po długiej kolejnej nieobecności melduje się i ja. Kurczę nadrabiam Was cały czas, ale jak chce coś którejś z Was napisać to zaraz zapominam co chciałam, jaki nick itp :) zdecydowanie łatwiej mi zapamiętywać imiona :)
Bardzo się cieszę z udanych wizyt. Cieszę się ze dzieciaczki rosną. Każda fotka z usg jest cudna : :)
Jedna z Was (przepraszam zapomniałam znowu nick) martwiła się ze dziecko jest mniejsze z usg niż z om. U mnie tez jest różnica 4dni ale to Jest normalne i lekarz nie kazał się tym w ogóle przejmowac. Co innego jak różnica wynosi powyżej 8-10.
@Tutti_frutti_by-Iga chyba Ty mnie pytałaś jak daje radę z nauką zdalną. Jest ok :) bardziej muszę się skupiać na tym żeby moja młodsza załoga trzymała się z dala pokoju gdzie najstarsza córka ma lekcje :) A w domu mam 9latkę, 7latkę i 2latka. Ponieważ Ty robisz te badania sanco czy nifty - orientujesz się czy przy ciąży bliźniaczej tez określana jest płeć dzieci w przypadku dwójki? Ja te badanie mam 30kwietnia.
@Martii22 super wyglądasz i masz super gromadkę w domku, niedługo ja tez taki skład będę mieć :)
Co do opinii odnośnie ilości dzieci mnie tez to denerwuje... ludzie patrzą na rodziny z więcej niż dwójką jak na patologię. Zle mi z tym i dlatego zastanawiałam się nad tą czwartą ciążą mimo ze zawsze marzyłam o dużej rodzinie. No ale cóż.... pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
Dobrze ze sie odezwałaś do nas 😊 tez będziesz mieć cudowną gromadke i bliźniaki 😍😍 u mnie w rodzinie duzo bliźniaków, nawet moja mama była w ciąży bliźniaczej. Tylko jak mnie urodziła to za późno dostała immunoglobuline (czy jakoś tak, a miała konflikt serelogiczny i ja mam rh+) i każdą ciążę kolejna organizm odrzucal😞
Trzymam kciuki za dobre wyniki badań😘
 
Jeju okropne to musiało być dla Ciebie [emoji37] zero imtymnosci [emoji20] ja np nie wyobrażam sobie karmić piersią przy kimkolwiek.. Wstydziłabym się [emoji51]
Dziecko zasłania główka pierś. Ja mlodego na początku karmilam godzine i 2h spał i znów karmienie i tak w kółko. Wiec bym musiala cały dzień być sama...😉 miałam bardzo cycochowy egzemplarz 😊
 
Cześć dziewczyny [emoji112]Ja miałam w każdej ciąży. Mam Rh+.
A co to za badanie?? Jakie ma oznaczenie na wynikach?? Ja przy grupie krwi mam takie coś, ale czy to jest to??
 

Załączniki

  • IMG_20200425_085309.jpg
    IMG_20200425_085309.jpg
    240,8 KB · Wyświetleń: 59
Ja karmiłam córkę 4 lata i 2 msiesiace i uwierz, ze nie ma miejsca gdzie jej na legalu nie karmiłam. Na początku jak była
Maleńka to się trochę tak dyskretnie zasłaniała ale potem już nie dało rady, bo corka zaczęła
Mnie rozbierać wszędzie , na płazy, w kościele, na palcu zabaw wiec nie bawiłam się w zakrywanie. Ja się nie krępowałam i naprawdę w każdym możliwym publicznym miejscu ja karmiłam potem i uważam, ze to najbardziej naturalny odruch i do tego najpiękniejszy.
Zazdroszcze tak długiego karmienia piersią 💗 ja karmilam rok i jak wróciłam do pracy to synek odrzucił pierś... Zawsze mówiłam ze będę karmić do samoodrzucenia ale myślałam ze to z dwa lata będzie trwać 😉😉
Dla mnie kp to najpiękniejsze doznanie. Bardzo bym chciala teraz tez ale już mam jakas pani je czy teraz mi sie uda. Wtedy 2 tyg walczyłam o każdą krople pokarmu.
 
Dziewczyny ile płaciłyście za usg prenatalne? Ja mam wątpliwości co do moich umówionych badań. Obawiam się, że nie zmierzy ani przeziernosci, ani kości ani innych z tych ważnych rzeczy tylko zrobi usg jak zwykle i powie, że serce bije
emoji849.png
Chyba muszę się zapisać do lekarza który ma fmf ale ciekawe gdzie zgodzą się zrobić mi badania z dnia na dzień. I zostałam w czarnej d
emoji24.png


I pytanie do dziewczyn, które już miały prenatalne, jakie ostatecznie ryzyko Wam wyszło po wrzuceniu wszystkich danych do komputera?
Ja płaciłam za wszystko 750 😮 Tak wyszły mi badania
Powiedzcie mi czy USG piersi miałyście bo mi w marcu na wizycie coś mówił,ale potem ciągle odwoływane wizyty, to nawet nie wiem czy mam robić czy nie...
Ja miałam na początku ciąży, chyba na drugiej wizycie.
 
reklama
Dzień Dobry😉,

Już po śniadanku i dziś były kanapeczki z awokado. Niestety czeka mnie dziś sprzątnie 😩. Życzę udanego dnia
Co do grupy krwi to mam Rh+ i nic doktor nie mówił nic o dodatkowym badaniu
 
Do góry