reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Póki co tak, przeszły też mdłości i wymioty więc mam nadzieje ze juz będzie tylko lepiej😊 a ty jak się czujesz?
U mnie bez zmian - mdłości bez wymiotów, narastające w ciągu dnia (wieczorem największe). Wczoraj jakby zniknęły i zaczęłam się niepokoić - ale dziś wszystko po staremu :) 12 tc.
 
Ja raczej karmić nie będę. Niestety, ale nie mam takiego instynktu😔 mam źle wspomnienia po pierwszym. Chodziłam do szkoły i musiałam w toalecie odciągać pokarm . Jeszcze dostałam potwornego zapalenia piersi, myślałam , że zwariuje z bólu . Ale nie przeszkadza mi zupełnie jak ktoś inny karmi. Raz miała tylko lekkie hmmm nie wiem jak to nazwać , może niesmak, jak mama jedna przychodziła do przedszkola po syna i 4 latka karmiła w szatni. Już wydaje mi się, że mogła wstrzymać się do przyjścia do domu. Nawet proponowaliśmy jej nasze pomieszczenie socjalne do tego, a ona nie chciała.
Ja też muszę zabrać się za porządki w szafie , ale tak strasznie mi się nie chce. Nienawidzę ubrań , w ogóle. Ani kupować, ani się ubierać jakoś specjalnie. A już układanie w szafie doprowadza mnie do szału. O prasowaniu nie wspominając, na e robię tego chyba, że już muszę. U mnie w domu każdy prasuje sobie sam .
Jeszcze czeka mnie remont , bo musimy przerobić stary pokój syna dla malucha. Co mnie też nie cieszy. Od wybudowania domu 16lat temu mam nieustający remont. Robimy sami wszystko i na raty. W efekcie jak się już coś skończy trzeba wrócić do pierwszego bo już wymaga odświeżenia. Lubię to robić , ale mam lekki przesyt. W ogóle jestem ze wszystkim na nie.
U mnie dziś China zamawiana, ale nie wiem czy przełknę.

4 latka ? To już jest dla mnie przegięcie.
 
Witam wszystkich w sobotni poranek [emoji16] ja dopiero po śniadanku, za chwilę też za sprzątanie się zabieram, niestety mnie nie odpręża, jestem zdania zrobić co trzeba i odpoczywać. [emoji6]
Na obiadek pizza domowa, w końcu udało nam sie dostać drożdże.
Zapasy lodów muszę dzisiaj zrobić znowu.
A co do tych truskawek, gdzie kupujecie? Jeszcze chyba za wcześnie na te nasze truskawki? Kocham truskawki [emoji16][emoji16]

Ja kupuje na ryneczku, są i Polskie i greckie - i te i te są smaczne 😃
 
Jeeeju, ale mnie leń dopadł, pomocy o_O
Nie tak to sobie dziś wyobrażałam, całe mieszkanie mi krzyczy o porządek, a ja się aż położyć musiałam. Zonk.
 
Cześć dziewczyny, mało się udzielam bo na co dzień muszę ogarnąć dwóch moich chłopców że szkołą online - ale wszystko czytam :D w środę miałam wizytę u swojego lekarza a w dzisiaj prenatalne z testem pappa. Wszystko jest dobrze :) dzidzia rośnie 65.3 mm i ma się dobrze :) przeciętność 1,7 termin z om na 5.11 a z usg 1.11 także na pewno urodzę" wyjmą dzidzie" w październiku Ale zostaje z wami. Mogę?
 

Załączniki

  • 15878187955854477145436001616466.jpg
    15878187955854477145436001616466.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 79
Cześć dziewczyny [emoji4] Ja też mam dzisiaj trochę lenia, za to mój mąż w końcu wziął się za odnawianie balkonu [emoji3059] Rok temu kupiliśmy mieszkanie, większość zrobiona, tylko balkon zostawiliśmy na teraz, mamy małe opóźnienie ale nadszedł ten dzień uff [emoji16] Balkon malutki, ale już mam rozplanowane co i jak, jakie kupię kwiatki, siatkę i wykładzine już mamy [emoji4]

A ja wstawilam obiad - polędwiczka z marchewką, cebulą i ziemniakami, wszystko pieczone w rękawie [emoji16]

Miłej soboty!!!
 
reklama
Mam nadzieje , zaraz będziemy próbować [emoji39][emoji39]
Ja zrobiłam z dżemem porzeczkowym , bita śmietana z galaretka owoce leśne i na wierzchu bita śmietana [emoji4] a Ty jaki robisz?
Mniam [emoji7]
Ja przede wszystkim bezglutenowy [emoji23]
Krem z mascarpone i śmietanki, chce jeszcze dać mus truskawki+galaretka w środek. I truskaaaaaawki, dużo truskawek [emoji23]
 
Do góry