reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny, czytam was już dość długo, ale jeszcze się nie odzywałam. U mnie dziś 10+6, jestem po 3 poronieniach więc w tej ciąży też jestem pełna obaw, na razie wszystko jest ok. Mdłości już powoli odpuszczają, ale od kilku dni mam mega katar, zastanawiam się czy to tzw. ciążowy nieżyt nosa, ma któraś z was podobny objaw? Jak sobie radzicie z zatkanym nosem w nocy?
 
reklama
Moje znajome też wypowiadają się pozytywnie.
Natomiast ja miałam 2 zmiany w trakcie porodu i z tą pierwszą nigdy w życiu bym nie urodziła i nie wiem co byłoby z dzieckiem. Ta druga dokonała cudu [emoji7]

No właśnie dlatego trzeba wybrać swoją z która Nam odpowiada. Mam koleżankę położna i ona dużo mi opowiadała i uważam ze to jest dość ważny aspekt taki komfort psychiczny wiedząc ze mamy osobę której możemy zaufać i poczuć się komfortowo. Napewno dużo to pomoże miedzy innym mi również które będą rodzic pierwszy raz
 
Hej Kochane. Troszkę nie odzywałam się, ale jestem z czytaniem Waszych postów na bieżąco. Dziś jest totalnie "nie mój dzień". Mdłości od rana dają do wiwatu, i do tego mam dziś dzień "czarnych myśli" 😉 eh. Oby do wieczora 🤣 Jutro wizyta i też powiem szczerze że się denerwuje. W ostatniej ciąży dowiedziałam się że

serduszko przestalo bić w 8+5 dziś mam 10+1 ale nie miałam w międzyczasie wizyty, jakieś wątpliwości nachodzą czy sytuacja się nie powtórzy. Eh. życzę Wam lepszej niedzieli niż moja. Całuski

Będzie napewno Wszystko w porządku ☺️ Odpędzaj złe myśli dobrymi
 
Będzie dobrze, musi być :) a czy miałaś jakieś podejrzenia że ciaza się zakończyła? Plamienia samopoczucie? Ja też mam jutro u mnie będzie 9+4
Podejrzeniami bym tego nie nazwała, w nocy zaczęłam plamic, i rano pojechałam do mojegin gin sprawdzić co się dzieje. Wtedy właśnie okazało się że serce przestalo bić. Co do plamienia.. Wcale nie była to żywa krew, to nawet nie była krew, tylko lekko brązowy sluz.. .
 
Hej Kochane. Troszkę nie odzywałam się, ale jestem z czytaniem Waszych postów na bieżąco. Dziś jest totalnie "nie mój dzień". Mdłości od rana dają do wiwatu, i do tego mam dziś dzień "czarnych myśli" 😉 eh. Oby do wieczora 🤣 Jutro wizyta i też powiem szczerze że się denerwuje. W ostatniej ciąży dowiedziałam się że serduszko przestalo bić w 8+5 dziś mam 10+1 ale nie miałam w międzyczasie wizyty, jakieś wątpliwości nachodzą czy sytuacja się nie powtórzy. Eh. życzę Wam lepszej niedzieli niż moja. Całuski

Może potraktuj te mdłości jak dobrego proroka, u mnie poprzedniej ciąży serduszko zatrzymało się na 8+2 więc przed zeszłotygodniową wizytą czułam się podobnie jak Ty dziś, na szczęście jest wszystko dobrze. Teraz czekam na prenatalne żeby już na maksa cieszyć się tą ciążą. Trzymam kciuki za Twoje maleństwo 😊
 
Podejrzeniami bym tego nie nazwała, w nocy zaczęłam plamic, i rano pojechałam do mojegin gin sprawdzić co się dzieje. Wtedy właśnie okazało się że serce przestalo bić. Co do plamienia.. Wcale nie była to żywa krew, to nawet nie była krew, tylko lekko brązowy sluz.. .

U mnie dwa poronienia zaczely sie od malutkich brazowych plamien 😔 ktore z czasem sie rozkrecily w dużą ilosc krwi..
 
Mi może o pół rozmiaru? Tak ze mieszczę się w moje normalne staniki, tylko trochę mocniej cisną i jakby mam taką delikatną fałdkę, że się wylewa ale przez bluzkę nawet tego nie widać. Ale sutki jeszcze ciągle niedotykalskie, nawet jak pod prysznicem jest ciśnienie większe to mnie boli uderzenie wody

Cieszę się że nie jestem sama której przygotowanie jedzenia teraz nie wychodzi [emoji16][emoji16]
To nie jestem sama bo nawet nie muszę wymieniać staników. Nadal mam małe B [emoji2356]Oby tylko tylek w zamian nie urósł.
Dzień dobry słoneczka [emoji274]

My planujemy dziś na obiad zrobić domowe sushi (spokojnie niczego surowego w nim nie będzie) [emoji16] uwielbiamy sushi i już trochę za nami chodzi [emoji16]
Też kocham sushi [emoji2956] Ostatnio jadłam jakieś 2 miesiące temu oczywiście też bez surowizny ale jakoś od tamtego czasu nie mam ochoty na sushi. My zawsze robimy z surowym łososiem, paluszkami krabowymi i czasem z surowym tuńczykiem ale teraz paluszków nie można, a ryby trzeba by było upiec a jak się je upiecze to pewnie będą się rozpadac i ciężko będzie pewnie rolki zwijać. Nie mam cierpliwości [emoji14]
 
reklama
Hej dziewczyny, czytam was już dość długo, ale jeszcze się nie odzywałam. U mnie dziś 10+6, jestem po 3 poronieniach więc w tej ciąży też jestem pełna obaw, na razie wszystko jest ok. Mdłości już powoli odpuszczają, ale od kilku dni mam mega katar, zastanawiam się czy to tzw. ciążowy nieżyt nosa, ma któraś z was podobny objaw? Jak sobie radzicie z zatkanym nosem w nocy?

Witaj ❤ to będzie twoje pierwsze dziecko? czy masz juz dzieci? Na katar polecam sól fizjologiczna 👍
 
Do góry