reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny... a jak u Was z imionami dla pociech? Macie już wybrane? Wybierzecie jak zobaczycie dzidzie?:) co Wam się podoba?

Ja mam męża Włocha i tu jest taka tradycja, ze jak rodzi się pierwszy syn w rodzinie to należy dac imię po dziadku. Mąż ma dwóch braci ale on jest najstarszy nijako jedyny żonaty wiec jeśli nam się trafi Sun to według tradycji powinnam dac imię mojego teścia czyli Rocco, aby podtrzymać imię i nazwisko rodu. Jeśli będę kiła
Kolejna dziewczynkę to myśle, ze dam wybrać mojej córce imię dla
Siostry( oczywiście jeśli nie będzie to Jakieś mega odjechane imię )
 
reklama
Witam Was cieplutko :-)
Wczoraj sie nie udzielalam bo jakiegos nerwa mialam.. Ale dzis jest wszystko w pozadku.. :-) No moze poza bolem w dolnej czesci plecow w okolicy kosci ogonowej. I nie jest to bol miesiaczkowy.. Zawsze mialam problemy wlasnie w odcinku ledzwiowym wiec to pewnie przez to. Was tez czasem boli wlasnie w tym miejscu? Czytalam ze to normalne na poczatku ciazy bo jakies wiazadla sie rozciagaja czy cos w tym stylu.. Ale same wiecie jak to jest.. im blizej wizyty tym czlowiek bardziej sie schizuje..
Milej i spokojnej niedzieli Wam zycze.. :-)
Mi też się zdarzają takie bóle ale nie są całodniowe
 
Witam Was cieplutko :-)
Wczoraj sie nie udzielalam bo jakiegos nerwa mialam.. Ale dzis jest wszystko w pozadku.. :-) No moze poza bolem w dolnej czesci plecow w okolicy kosci ogonowej. I nie jest to bol miesiaczkowy.. Zawsze mialam problemy wlasnie w odcinku ledzwiowym wiec to pewnie przez to. Was tez czasem boli wlasnie w tym miejscu? Czytalam ze to normalne na poczatku ciazy bo jakies wiazadla sie rozciagaja czy cos w tym stylu.. Ale same wiecie jak to jest.. im blizej wizyty tym czlowiek bardziej sie schizuje..
Milej i spokojnej niedzieli Wam zycze.. :-)
Też czuje ból w tym miejscu szczególnie po nocy lub gdy siedzę lub leżę długo w jednej pozycji. Pytałam mojej gin, mówiła, że to normalne.
Dziewczyny... a jak u Was z imionami dla pociech? Macie już wybrane? Wybierzecie jak zobaczycie dzidzie?:) co Wam się podoba?
My tak średnio. Najpierw miała być Nadia bo mnie się podobało i mężowi, teraz bardziej podoba mi się Karina a mąż chce Nadię lub Lenę (ale ja nie chcę Leny). A co do chłopca to mąż daje mi wolną rękę bo nie ma pomysłu [emoji38]
 
Ponieważ nie chcieli mi dać skierowania na cytomegalię, zrobiłam sama... I wyszło pozytywnie zarówno igg jak i igm. W pierwszej ciąży miałam oba negatywne, więc pewnie od własnego dziecka złapałam... Jutro pojadę zrobić awidność, jestem spanikowana...
Do tego dziś jakby mniejszy brzuch... Nie mialam usg od miesiąca... Dziś będzie ciężki dzień...
Nie martw się na zapas. Ja przed ciąża robiłam cytomegalie. Wyszła aktywna. Igm nie spadalo przez pół roku a wręcz rosło. Zrobiłam awidnosc i okazało się że to drugie zakażenie. Jestem w ciąży i mam cały czas podwyższone igm. Poza tym często właśnie z powodu ciąży wynik wychodzi fałszywie dodatni. Trzymam kciuki za awidnosc
 
Dziewczyny... a jak u Was z imionami dla pociech? Macie już wybrane? Wybierzecie jak zobaczycie dzidzie?:) co Wam się podoba?
My już wybraliśmy. Emilia i Mikołaj [emoji16]
O imieniu dla dziewczynki już dawno rozmawialiśmy, ale dla chłopca był mega problem, bo większość imion, które mi się podobały, kojarzyły się mężowi z kumplami. [emoji14]
 
reklama
Hello. [emoji496] o taaak! Wszyscy uwielbiamy, nawet dzieciaki. Robiliśmy sami, ale gotowe pod nos podstawione jak dla mnie o niebo lepsze, bo nie trzeba stać i robić. Dawno nie jedliśmy, ze dwa miesiące będzie więc pewnie wkrótce przyjdzie ochota[emoji39] ale niestety bez surowizny... Robiliśmy też sami wielokrotnie ślimaczki i mmmm pycha były. U mnie dziś na lenia bigos ze słoika, bo mąż na służbie i nie chciało mi się gotować. Trochę z dziećmi byłam na działce, a teraz szukam w necie jakiś butów i już mam oczopląsy [emoji43] od tego patrzenia i porównywania i zastanawiania się nad rozmiarówką.
Co do imion to ja jeszcze nie myślę, będzie w każdym razie problem. Moje dzieci mają dość oryginalne imiona,bo Bianka i Klaudiusz, więc nie dam trzeciemu Krzyś czy Kasia[emoji848] będę myśleć jak poznam płeć, ale chętnie podpatrzę Wasze propozycje[emoji4]może mnie zainspirujecie.
 
Do góry