reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny... a jak u Was z imionami dla pociech? Macie już wybrane? Wybierzecie jak zobaczycie dzidzie?:) co Wam się podoba?
U nas pewnie Julia albo Tymek.
Mężowi też się Szymon podobał. [emoji6]

Też kilka osób mi powiedziało, że czuje, że to będzie dziewczynka. No cóż. Ja przeczuć nie mam. Myślę tylko o tym, żeby ciąża skończyła się w listopadzie szczęśliwym rozwiązaniem.
Dziś skończyłam 10 tydzień i aplikacja uspokoiła mnie, że największe zagrożenie wad i poronienia już minęło.
We wtorek mam usg na nfz to znowu się (mam nadzieję) uspokoję, a prenatalne 14 maja.
Ja mam przeczucia na syna, mąż na córkę. Ciekawe. Też mam prenatalne 14 maja 😊 a jaką masz aplikacje do prowadzenia ciąży? Ja mam Preglife ale w sumie poza odliczaniem i jednym krótkim artykułem co tydzień, nie ma w niej nic ciekawego
 
Dziewczyny, sukces, 18:34 i energia powoli wraca haha ♡
Co do imienia, my jeszcze nie wiemy, ja osobiście od zawsze chciałam mieć Olę i do dziś mi się to imię bardzo podoba. Ostatnio uczepiła się mnie Nikola i to imię też uważam za śliczne, ale partnerowi jeszcze o tym nie mówiłam, bo zapomniałam 🙊 W ogóle z dziewczynką problemu nie będzie, natomiast z imionami dla chłopca się trochę mijamy. Mnie się bardzo podoba Szymon i Daniel, ale partnerowi się z kimś niefajnym kojarzą :p Roboczo był zawsze Damian, ale im dłużej myślę, tym do nazwiska mi nie pasuje ;) i w ogóle klops, bo nagle żadne męskie mi się nie podoba 🤣😱
 
Mi dla chłopca podoba się tylko Szymon, wiec pewnie jak bd chłopiec to tak dam na imię, chyba że mnie oświeci po porodzie i zmienię zdanie [emoji16] a dla dziewczynki mam kilka wybranych i mam mega dylemat, więc będzie problem - chyba że zobaczę i mnie oświeci co najbardziej pasuje [emoji3526]
Już ze trzy osoby mi powiedzialy, że będę miała dziewczynkę [emoji2960][emoji2960]
Mam Szymonka w domu😍 my razem jeszcze nie rozmawialismy o imionach, zresztą ja tak bardzo ostrożnie podchodzę do tej ciąży, samo mało o niej wspominam bo się boję, że znowu może cos pójść nie tak, że chyba boję się przywiązać do tej ciąży. Ale dla dziewczynki podoba mi się Basia i Hania😊a dla chłopca nie mam pomysłu.
 
My również wybraliśmy już w zeszłym roku imiona, zanim zaczęliśmy myśleć o ciąży, a że to będzie nasze pierwsze dziecko więc mamy po jednym typie 🙂 dla chłopca Maciuś a dla dziewczynki Helenka 🙂
 
Mi osobiście podobają się stare polskie imiona np dla chłopca Jan, Tadeusz, Jerzy a dla dziewczynki Alicja albo Wanda...
Ale rodzicom kojarzą się te imiona z ich znajomymi i grymaszą... wiec przestałam ich pytać o zdanie ;)
Podoba mi się tez Leon, Franek, Pola ale strasznie popularne są te imiona teraz...
 
Mi osobiście podobają się stare polskie imiona np dla chłopca Jan, Tadeusz, Jerzy a dla dziewczynki Alicja albo Wanda...
Ale rodzicom kojarzą się te imiona z ich znajomymi i grymaszą... wiec przestałam ich pytać o zdanie ;)
Podoba mi się tez Leon, Franek, Pola ale strasznie popularne są te imiona teraz...
Dajcie tak na imię jak Wam się podoba 🙂 moja teściowa np zawsze krytykuje imię dzieci, czy to u rodziny czy u znajomych 🙂 do tego stopnia że gdy siostrzenica teściowej oznajmiła że dziewczynka będzie miała na imię Marysia to Teściowa zrobiła taka minę.. I zaraz się zaczęły komentarze co to za imię dla dziecka. Żeby było ciekawiej... Teściowa ma na imię Marysia 🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry