reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

To widzę, że nie tylko u nas taki staż [emoji16] Nam w listopadzie minęło 10 lat razem, a 15 czerwca mamy pierwszą rocznicę ślubu [emoji3059][emoji6]

Ja dzisiaj bylam znowu na pobraniu krwi, tym razem na nfz, to co udało mi się załatwić od rodzinnego, większość wyników jutro po 14, jeden po majówce.

W czwartek mam prenatalne i pappa, już zaczynam się stresować... Ostatnią wizytę miałam 2 kwietnia... Ehhh no zobaczymy, mam nadzieję, że będzie ok.

Miłego dnia!!! Ja zaraz zabieram się za robienie barszczu ukraińskiego, ostatnio mam na niego straszną ochotę [emoji39]
Powodzenia wszystkim laskom na wizytach [emoji255][emoji255][emoji255] pamiętajcie żeby nie denerwować się tym na co nie macie realnie wpływu, to nic nie da:) tą myśl powtarzałam sobie w piątek przed usg genetycznym, troszkę pomogło!!! Nie za dużo, wiadomo! [emoji23] Dajcie znać koniecznie jak wasze dzieciaczki się mają, pochwalcie się fotkami [emoji272] trzymam kciuki za wszystkie bez wyjątku!
Mnie od wczoraj bez przerwy pobolewa podbrzusze, tak jakby rozciągało się wszystko powoli, tak ćmi.. Nie jest to ból taki żeby brać nospe ale też nie taki żeby nie zepsuć humoru..
W weekend powiedzieliśmy już rodzinie o ciąży i całe szczęście bo w końcu nie muszę się chować i udawać że jestem w pracy [emoji28][emoji28][emoji28][emoji6] ale też kamień z serca bo to nasze pierwsze dziecko i dla obu rodzin będzie to pierwszy wnuk. Taki długo wyczekiwany bo jesteśmy z mężem już 13 lat razem a 1 rocznica ślubu dopiero w czerwcu... Tak, tak.. Trochę zwlekaliśmy że ślubem[emoji4]
Co do imion dla dzidzi to jeszcze dłuuuuga droga.. Mamy pewne typy ale baaardzo luźne. Zaczniemy na poważnie się zastanawiać jak będziemy znać płeć.. Kolejne usg 22 maja to może wtedy się uda bo będę w 17tc :)
Miłego poniedziałku!!
 
reklama
My jesteśmy razem 9 lat i poki co bez ślubu i myślę że szybko go nie weźmiemy. Jakoś nie czuję takiej potrzeby, jeśli kiedyś się zdecydujemy to tylko dla kwestii formalnej bo niektóre rzeczy idzie łatwiej załatwić jak się jest po ślubie
hehe mamy dokładnie tak samo :) Razem zaraz 8 lat będzie, to nasza pierwsza dzidzia 😊
 
Witam Was poniedzialkowo :-)
Widze ze tematy rocznocowe :-) Ka ze swoim krotko bo w lutym minelo 2 lata..
Ale czuje ze znam go cale zycie :-) Najlepszego dla @KasiaS93 :-)
U mnie dzis zapowiada sie nudny dzien.. Narazie leze sobie po sniadanku :-) Co do terminu to mi wychodzi na 24listopada i tez to moje pierwsze dzieciatko bedzie..

Miłego dnia i udanych wizyt dzis zycze :-)
 
reklama
Do góry