reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Właśnie nic nie działo sie niepokojącego, wszystko było okej, piersi przestały ostatnio boleć, ale myślałam że to normalne, ból ustąpił po prostu. Nie jest lekko, ale dobrze było móc być tu z Wami, przeczytać dobre słowo, za wszystkie słowa pocieszenie serdecznie dziękuję, jesteście wspaniałe [emoji106] życzę Wam nienstresujących badań i oby wszystkie dzieciaczki dobrze sie rozwijały w Waszych brzuszkach [emoji6]
 
reklama
Właśnie nic nie działo sie niepokojącego, wszystko było okej, piersi przestały ostatnio boleć, ale myślałam że to normalne, ból ustąpił po prostu. Nie jest lekko, ale dobrze było móc być tu z Wami, przeczytać dobre słowo, za wszystkie słowa pocieszenie serdecznie dziękuję, jesteście wspaniałe [emoji106] życzę Wam nienstresujących badań i oby wszystkie dzieciaczki dobrze sie rozwijały w Waszych brzuszkach [emoji6]
Bądź silna i daj znac koniecznie jak dolaczysz do grona przyszlych mamusiek 😊 trzymamy kciuki
 
Właśnie nic nie działo sie niepokojącego, wszystko było okej, piersi przestały ostatnio boleć, ale myślałam że to normalne, ból ustąpił po prostu. Nie jest lekko, ale dobrze było móc być tu z Wami, przeczytać dobre słowo, za wszystkie słowa pocieszenie serdecznie dziękuję, jesteście wspaniałe [emoji106] życzę Wam nienstresujących badań i oby wszystkie dzieciaczki dobrze sie rozwijały w Waszych brzuszkach [emoji6]
Bardzo mi przykro, zapamiętałam cię i naprawdę smutne to. Ale głowa do góry, przyjdzie czas na kolejne starania i będzie dobrze! Trzymaj się. ❤️❤️❤️
 
Właśnie nic nie działo sie niepokojącego, wszystko było okej, piersi przestały ostatnio boleć, ale myślałam że to normalne, ból ustąpił po prostu. Nie jest lekko, ale dobrze było móc być tu z Wami, przeczytać dobre słowo, za wszystkie słowa pocieszenie serdecznie dziękuję, jesteście wspaniałe [emoji106] życzę Wam nienstresujących badań i oby wszystkie dzieciaczki dobrze sie rozwijały w Waszych brzuszkach [emoji6]
To smutne, ale widocznie tak miało byc😪 lepiej, ze stalo sie to teraz niz na późniejszym etapie🥺bedziemy trzymac kciuki za to, by szybko Ci sie udalo znowu:)
 
reklama
Sernik bym zjadła 😍 muszę wpisać na listę zakupów ser do sernika hihi 🙊
Ja dziś planuje spaghetti mam nadzieję zjeść że smakiem jeśli jednak nie będzie wchodziło zjem połowę pizzy takiego gotowca bo mam ochotę

Gratulacje młodych talentów. Fajnie jak dzieciaki zajmują się czymś z pasją a nie z przymusu.😍

O kurczaki 😍 daj przepis na to bezglutenowe cudo.

Ja mam strasznie wyrzuty sumienia że mi wchodzą tylko owoce a warzywa nie i od kilku dni do moich koktajli przemycam trochę jarmużu i rzodkiewki co jeszcze z warzyw polecacie dodać do koktajlu ?
No i na picie wody robię cały dzbanek z plastrem cytryny i kilkoma listkami mięty mam świeżą miętę na ogródku więc korzystam ale tak się zastanawiam czy ciągłe picie wody z cytryną będzie ok w ciąży ? Co mówicie ? Sama woda mi nie wchodzi niestety

Robisz koktajle blenderem czy wyciskarka? Ja np do blendera daje bazę : kefir/ mleko roślinne do wyboru plus szpinak, awokado, banana, ananasa i trochę ziarna chia/ pestki słonecznika a soki świeżo wyciskane daje seler naciowy, pietruszkę, jabłko zielone, pomarańcza, szpinak, możesz kombinować i wszystko w sumie dodawać . Ja eksperymentuje , dziś milam burak, gruszka, ananasa , jabłko ,
Kiwi, marchewka. Obie z corka po dużej szklance wypiłyśmy. Pamiętaj aby dodać krople oliwy bo wtedy lepiej się przyswajają mikroelementy j witaminy.
 
Do góry