reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć Dziewczyny! Dopiero dziś trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie mimo, że Wasza rozmowa się ciągnie już przez ponad tysiąc stron (niestety nie dam rady przeczytać całości, wybaczcie).
Właśnie zaczynam 11tc, na razie wszystko idzie dobrze :) w 8 tygodniu po raz pierwszy widziałam bijące serduszko na usg ❤ to moje pierwsze dziecko!
Martwi mnie teraz trochę inna rzecz, wyjątkowa w 2020 roku... epidemia. I stąd też chciałam Wam zadać pytanie - Czy pracujecie normalnie? Ja do końca kwietnia pracuję zdalnie, a od maja mój szef chce, żebym wróciła. Jeszcze nie wie, że jestem w ciąży. Lekarka raczej da mi zwolnienie, jeśli o nie poproszę. Co byście zrobiły??
Jeszcze tyle miesięcy ciąży mnie czeka, że nie wiem co bym miała robić na zwolnieniu. Siedzicie teraz w domach?
Kochana idź na zwolnienie, nie miej skrupułów, ja co prawda pracuje zdalnie więc siedzę w domu ale gdybym miała wracać poszłabym od razu
 
Piękne maleństwo! [emoji272][emoji272][emoji272] Gratulacje [emoji255][emoji255][emoji255]
Dziękuję [emoji3059][emoji8]
Gratulacje! Już mu mało miejsca zostało :)
No właśnie mnie to miejsce też zastanawia czy nie za mało go jest i czy to tak ma wyglądać?? Może zaraz zacznie mi brzuch wywalać jak nie ma miejsca? [emoji848]
 
Cześć Dziewczyny! Dopiero dziś trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie mimo, że Wasza rozmowa się ciągnie już przez ponad tysiąc stron (niestety nie dam rady przeczytać całości, wybaczcie).
Właśnie zaczynam 11tc, na razie wszystko idzie dobrze :) w 8 tygodniu po raz pierwszy widziałam bijące serduszko na usg ❤ to moje pierwsze dziecko!
Martwi mnie teraz trochę inna rzecz, wyjątkowa w 2020 roku... epidemia. I stąd też chciałam Wam zadać pytanie - Czy pracujecie normalnie? Ja do końca kwietnia pracuję zdalnie, a od maja mój szef chce, żebym wróciła. Jeszcze nie wie, że jestem w ciąży. Lekarka raczej da mi zwolnienie, jeśli o nie poproszę. Co byście zrobiły??
Jeszcze tyle miesięcy ciąży mnie czeka, że nie wiem co bym miała robić na zwolnieniu. Siedzicie teraz w domach?
Ja od 4 tyg jestem na zwolnieniu..czyli od 3 marca..ale ja pracuję w sklepie budowlanym i miałam unikać kontaktu z ludźmi i od razu L4 dostałam..
Mam w nosie pracę... Dziecko ważniejsze...
 
Kochana idź na zwolnienie, nie miej skrupułów, ja co prawda pracuje zdalnie więc siedzę w domu ale gdybym miała wracać poszłabym od razu
Ja, jeśli z dzieckiem będzie wszystko ok, będę jednak chciała wrócić do pracy, nie wyobrażam sobie siedzenia tylu miesięcy bez pracy. Ale to ja. Jest też szansa, że będę mogła pracować częściowo zdalnie..No, ale wszystkie decyzje podejmować będę w poniedziałek po prenatalnych.
 
Cześć Dziewczyny! Dopiero dziś trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie mimo, że Wasza rozmowa się ciągnie już przez ponad tysiąc stron (niestety nie dam rady przeczytać całości, wybaczcie).
Właśnie zaczynam 11tc, na razie wszystko idzie dobrze :) w 8 tygodniu po raz pierwszy widziałam bijące serduszko na usg [emoji173] to moje pierwsze dziecko!
Martwi mnie teraz trochę inna rzecz, wyjątkowa w 2020 roku... epidemia. I stąd też chciałam Wam zadać pytanie - Czy pracujecie normalnie? Ja do końca kwietnia pracuję zdalnie, a od maja mój szef chce, żebym wróciła. Jeszcze nie wie, że jestem w ciąży. Lekarka raczej da mi zwolnienie, jeśli o nie poproszę. Co byście zrobiły??
Jeszcze tyle miesięcy ciąży mnie czeka, że nie wiem co bym miała robić na zwolnieniu. Siedzicie teraz w domach?
Tak ja jestem w domu i ze względu na wirusa dostałam zwolnienie, żeby się nie narażać. Większość z nas tutaj jest na zwolnieniach, część pracuje zdalnie. To wszystko zależy od lekarza czy da i widzi jakieś zagrożenie i od Twojego samopoczucia [emoji4] a szefowi kiedy planujesz powiedzieć?
 
Ja, jeśli z dzieckiem będzie wszystko ok, będę jednak chciała wrócić do pracy, nie wyobrażam sobie siedzenia tylu miesięcy bez pracy. Ale to ja. Jest też szansa, że będę mogła pracować częściowo zdalnie..No, ale wszystkie decyzje podejmować będę w poniedziałek po prenatalnych.
Ja dwie ciąże pracowałam do końca 8 miesiąca byłam tak zmęczona, że się nosem podpieralam, ale pracowałam bo musiałam, teraz już nie muszę tak pracować więc jak każą wrócić to idę na l4
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Dopiero dziś trafiłam na to forum. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie mimo, że Wasza rozmowa się ciągnie już przez ponad tysiąc stron (niestety nie dam rady przeczytać całości, wybaczcie).
Właśnie zaczynam 11tc, na razie wszystko idzie dobrze :) w 8 tygodniu po raz pierwszy widziałam bijące serduszko na usg [emoji173] to moje pierwsze dziecko!
Martwi mnie teraz trochę inna rzecz, wyjątkowa w 2020 roku... epidemia. I stąd też chciałam Wam zadać pytanie - Czy pracujecie normalnie? Ja do końca kwietnia pracuję zdalnie, a od maja mój szef chce, żebym wróciła. Jeszcze nie wie, że jestem w ciąży. Lekarka raczej da mi zwolnienie, jeśli o nie poproszę. Co byście zrobiły??
Jeszcze tyle miesięcy ciąży mnie czeka, że nie wiem co bym miała robić na zwolnieniu. Siedzicie teraz w domach?
Witamy w naszym gronie. [emoji4]
Ja pracuję zdalnie, szef nic nie wspomina o powrocie do biura.
Zależy gdzie pracujesz. Jeśli czujesz się dobrze i nie masz dużego kontaktu z ludźmi, to na twoim miejscu bym dalej pracowała.
 
Do góry