reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja się ostatnio z nerwów przed porodem oraz tymi ruchami dziecka, o których tu kiedyś pisałam że się trochę tego fikania w póżbej ciąży boję niestety, aż popłakałam, ale to tak fest mi grochy leciały, że się aż zanosiłam z płaczu :p wtedy mój mnie objął, pocieszał itp, a ja mu powiedziałam, że po prostu najchętniej bym to dziecko z kapusty wyjęła i byłoby wszystko ok...😅
Te kopniaki są najfajniejsze z całej ciąży, nie ma to nic wspólnego z bólem, czasem mocniejszy kopniak zaboli ale to jest naprawdę przyjemny ból 😆 A ja mam naprawdę niski próg bólu. Jak się dziecko nie rusza przez jakiś czas to się samemu te ruchy prowokuje :)
 
reklama
Dziewczyny wzięła mnie karetka na sor, ciśnienie miałam 170/110 niewiadomo skąd, dretwialy mi ręce i usta, było mi słabo, czekam teraz na wyniki z krwi i już mi lepiej. Niestety nie mają tu ginekologii, nikt nie jest w stanie sprawdzić co z dzieckiem 😟
Duża zdrówka, pisz co u Ciebie, ważne że jesteś już pod opieką
 
Gratuluję 2trymestru, u mnie chyba też juz sie zaczął bo dziś 13+2, od kilku dni czuje się super, mam w koncu energie przejść z łóżka do kuchni i z powrotem 😄
Hahahah :) u mnie dziś to samo osiągniecie tzn 13+0 i usiadłam na balkonie z lodami...
 

Załączniki

  • BE56B0FF-D8AA-4E52-9A2B-D3D0F11A8E6B.jpeg
    BE56B0FF-D8AA-4E52-9A2B-D3D0F11A8E6B.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 66
Dziewczyny wzięła mnie karetka na sor, ciśnienie miałam 170/110 niewiadomo skąd, dretwialy mi ręce i usta, było mi słabo, czekam teraz na wyniki z krwi i już mi lepiej. Niestety nie mają tu ginekologii, nikt nie jest w stanie sprawdzić co z dzieckiem 😟
Koniecznie daj znać, jak się czegoś dowiesz. Jesteś pod opieką specjalistów, będzie dobrze 😊
 
reklama
No dotarlam w końcu do ostatniej strony hehe, ja po wizycie opóźnionej i nerwowej ale jestem. Z dzidziusiem wszystko dobrze, podskakuje sobie we wszystkie strony i jedno ujęcie ma trochę nóżki rozłożone i zapytałam o płeć to mówiła, że jak dziecko pokaże ale wzięła lupkę i pokazała mi na jednym zdj ze jakby może byc chłopiec bo widać trochę takie jakby jajeczka [emoji2960] ale kazała się tym nie sugerować bo roznie może być i jeszcze tak dobrze nie widac. A nerwowo było bo babka na korytarzu mnie wytrąciła z równowagi bo ona przyszła przede mną a ja po niej ale ja miałan wizytę ustalona na 9:30 a ona umówiła się z lekarka przed 10 bo do 10 przyjmuje, więc nie miała konkretnej godziny a skoro ja miałam tzn ze byłam zapisana jako pierwsza i w ciąży a ona jakaś starsza na cytologię sobie przyszła i się drze na mnie, tak mnie wkurzyła, że się z nią kłóciłam aż pielęgniarka wyszła a i tak weszłam ją jako pierwsza, nawet pacjentki od innej lekarki z korytarza mnie poparły i do niej mówią że kobiety w ciąży lekarka przyjmuje jako pierwsze... [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
A no i poszlam na ryneczek, kupilam truskaweczki kilogram to już polskie ale z foliaczka [emoji3] zrobię dziś że śmietana i makaronem [emoji39][emoji39][emoji39] Zobacz załącznik 1112459Zobacz załącznik 1112460
Śliczne Dzieciątko♥️ A baba się nie przejmuj :)
 
Do góry