reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Wszystko wskazuje na to, że będzie chłopczyk. Duży - z wymiarów póki co 16+4 a mamy 15+1. Waży 163g. Zdrowy łobuz z palcem w buzi 😂 chciała mu dr zrobić śliczne zdjęcie buzi w 3d to się obrócił plecami 😜🤷🏼‍♀️ łożysko mam z przodu więc na ruchy pewnie poczekam.
Czy u Was na USG też widać jakby dziecko w ogóle nie miało miejsca? U mojego ciasno bardzo.
Pytałam o poród SN. Póki co za wcześnie żeby rozważać CC. Zobaczymy na dalszym etapie. No i mam pytać kardio o opinie.

Nie mogłam się powstrzymać 🙈
 

Załączniki

  • IMG20200602135311.jpg
    IMG20200602135311.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 79
Wszystko wskazuje na to, że będzie chłopczyk. Duży - z wymiarów póki co 16+4 a mamy 15+1. Waży 163g. Zdrowy łobuz z palcem w buzi [emoji23] chciała mu dr zrobić śliczne zdjęcie buzi w 3d to się obrócił plecami [emoji12][emoji2372] łożysko mam z przodu więc na ruchy pewnie poczekam.
Czy u Was na USG też widać jakby dziecko w ogóle nie miało miejsca? U mojego ciasno bardzo.
Pytałam o poród SN. Póki co za wcześnie żeby rozważać CC. Zobaczymy na dalszym etapie. No i mam pytać kardio o opinie.

Nie mogłam się powstrzymać [emoji85]
Haha[emoji23] a ktoś tu się że mnie ostatnio śmiał[emoji14] gdzie kupowałaś?
Super, że wszystko dobrze [emoji7] będzie zdrowy, silny facet[emoji3531]
 
W Rossmann wszystko. Te pieluszki tylko tam podobno można kupić. Przyjemne w dotyku, miękkie, przyjemny naturalny zapach. Nie czuć chemii i chloru.
Najchętniej to kupiłabym więcej ciuszkow ale to muszę gdzieś podjechać.
 
W Rossmann wszystko. Te pieluszki tylko tam podobno można kupić. Przyjemne w dotyku, miękkie, przyjemny naturalny zapach. Nie czuć chemii i chloru.
Najchętniej to kupiłabym więcej ciuszkow ale to muszę gdzieś podjechać.
Można zamówić przez neta jak patrzyłam. Coś ok. 24zł za paczuszkę pampersów.
Ja patrzę za domkami na Mazurach ale na przyszły rok. W tym chyba sobie odpuścimy wczasy. Może na parę dni w góry i tyle.
 
Można zamówić przez neta jak patrzyłam. Coś ok. 24zł za paczuszkę pampersów.
Ja patrzę za domkami na Mazurach ale na przyszły rok. W tym chyba sobie odpuścimy wczasy. Może na parę dni w góry i tyle.
Te wypatrzyłam na stronie Rossmanna akurat i nie sprawdzałam czy w innych sklepach online są.

My wakacje odpuszczamy. Dostałam wiadomość od wychowawczyni córki, że szykują się do nauki online i zakładają że dzieci nie wrócą we wrześniu do szkoły 😬
 
Te wypatrzyłam na stronie Rossmanna akurat i nie sprawdzałam czy w innych sklepach online są.

My wakacje odpuszczamy. Dostałam wiadomość od wychowawczyni córki, że szykują się do nauki online i zakładają że dzieci nie wrócą we wrześniu do szkoły [emoji51]
U nas narazie na temat września cisza. Już mi chyba wszystko jedno.Teraz tylko czekam żeby powystawiali oceny bo chyba nigdy tak na wakacje nie czekałam jak w tym roku[emoji38] zawsze gdy przychodził czerwiec miałam przerażenie w oczach[emoji1787] ja sama i cała trójca dwa miesiące w domu. Przeżyliśmy 3 to przeżyjemy następne. Wiadomo, że od listopada będzie troszkę ciężej ale...
 
reklama
No ja bardzo liczyłam na to, że w tym roku pośle dzieci na kolonie. No trudno. Będą się nudzić w domu z dziadkami albo jeździć ze mną do pracy. 🤷🏼‍♀️
 
Do góry