reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

O no właśnie [emoji4] nie wiem jeszcze kiedy bo mam zadzwonić w 18 tygodniu i się umówić( czyli za tydzień) więc pewnie gdzieś na początku lipca. Mój gin nie robi bo nie ma certyfikatu i jeżdżę do Żor.
Wizytę u niego mam 17 lipca. Pisałam Wam, że po drugiej wizycie zmienił mi się prowadzący bo ten do którego się zapisałam pracuje w jednoimiennym i nie może gdzie indziej. I tak mi okropnie ten nowy nie pasuje. Opinie ma beznadziejne ehhh. Ale już trudno. Raz w miesiącu przeżyję te wizyty. Jak policzyłam to jeszcze będą 4 góra 5.
To współczuję lekarza. Ja w sumie też miałam na początku problem, bo przychodnie do której chodziłam zamknięto i przekształcono włącznie ze szpitalem na jednoimienny. Ale na szczęście dostałam się do lekarza, który prowadził moje dwie poprzednie ciąże i leczyłam się u niego kilkanaście lat, więc jest ok, tylko muszę dojeżdżać.
 
reklama
Ja mam 2 lipca, więc dwa dni po Tobie, tylko u mnie to będzie na początku 21 tygodnia, więc mam nadzieję, że nie za wcześnie.


Myślę, ze nie za wczesnie bo ja sie zdziwilam, ze u mnie będą tak późno. No ale, że to na NFZ w szpitalu (bo moja gin nie robi takich badań) i sami obliczali termin badań i moja gin ich polecała to wierzę, że woedzą co robią. Może mam tak późno ze wzgledu na prenatakne które mialam 29.04.
 
Połówkowe będę mieć dopiero 6lipca i będzie to początek 21tygosnia,a w piątek wizytę u ginekologa (mam nadzieje ze luknie co dzidzia ma pomiędzy nogami)
 
Myślę, ze nie za wczesnie bo ja sie zdziwilam, ze u mnie będą tak późno. No ale, że to na NFZ w szpitalu (bo moja gin nie robi takich badań) i sami obliczali termin badań i moja gin ich polecała to wierzę, że woedzą co robią. Może mam tak późno ze wzgledu na prenatakne które mialam 29.04.
Ja czytałam, że połówkowe mogą być między 18 a 22 tygodniem. Ale lepiej później niż wcześniej, bo może nic nie być widać jak odbędą się za wcześnie. I czasami 19 tc okazuje się za wczesny. Mogą być za to później niż w 22 tyg., bo lepiej widać narzady, ale nie wykonuje się ich później ze względów prawnych i ewentualnej terminacji ciąży w razie poważnych wad płodu.
 
Ja czytałam, że połówkowe mogą być między 18 a 22 tygodniem. Ale lepiej później niż wcześniej, bo może nic nie być widać jak odbędą się za wcześnie. I czasami 19 tc okazuje się za wczesny. Mogą być za to później niż w 22 tyg., bo lepiej widać narzady, ale nie wykonuje się ich później ze względów prawnych i ewentualnej terminacji ciąży w razie poważnych wad płodu.

A widzisz, to moze dlatego. Dziekuję za informacje rozjaśniającą mi jak to wygląda 😉
 
Cześć dziewczyny :) może któraś z Was dopytywała gina - ja mam dwa tygodnie do wizyty a to za długo żeby czekać na odpowiedź 😂 czy krótkotrwałe (ok 3-5 min) twardnienie macicy po seksie (po orgazmie) to wskazanie do wstrzymania się od współżycia? Czy wystarczy no-spa?
Mój ojciec dowcipniś jak zobaczył te zdjęcia EKG to stwierdził że to pokręcone to na pewno zapis orgazmu 🤪
 
Cześć dziewczyny :) może któraś z Was dopytywała gina - ja mam dwa tygodnie do wizyty a to za długo żeby czekać na odpowiedź [emoji23] czy krótkotrwałe (ok 3-5 min) twardnienie macicy po seksie (po orgazmie) to wskazanie do wstrzymania się od współżycia? Czy wystarczy no-spa?
Mój ojciec dowcipniś jak zobaczył te zdjęcia EKG to stwierdził że to pokręcone to na pewno zapis orgazmu [emoji2957]
Haha [emoji23] ale się uśmiałam[emoji85]
Na Twoje pytanie nie odpowiem bo nie wiem... Ale chyba to nic złego[emoji6]
Dzień dobry [emoji3531]
 
reklama
Do góry