reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej :) u mnie również dzisiaj 18+5. Jesteś już może na zwolnieniu ? Ja nie wiem kiedy byłoby najlepiej pójść na L4..
Ja jestem, mam dobrego lekarza, który dał mi już w kwietniu, a i praca niezbyt odpowiednia bo ja na produkcji na czterobrygadówce, więc kierownik mi powiedział, że jak mam możliwość to żebym wzięła l4. Wszystko zależy od Ciebie jak się czujesz i czy praca nie wpływa na bezpieczeństwo Twojej ciąży. Dziecko jest zawsze najważniejsze 😀
 
reklama
Moja też czwarta i też niespodzianka. Super to już jesteśmy trzy (?) z czwórką[emoji4]
U nas dalej pada... Robię obeznanie w nianiach.Zerkam też na monitory oddechu[emoji848] jak nigdy ciągle się nad tym zastanawiam...
Z tego co na szybko popatrzyłam to nianie z kamera wifi które komunikuja się ze smartfonem to ok 500-600zl. Za to kamera obrotowa wifi niecałe 200zl z dźwiękiem dwustronnym (słyszysz i możesz mówić do dziecka).
Zamówiłam właśnie taką jedną do firmy na próbę za 119zł. Dam znać jak się sprawdzi.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję 😀 Ja mam teraz 18+5/19+5tc Pierwszy z miesiączki, drugi z usg😀 termin na 18/25listopad. To moja czwarta ciąża taka niespodzianka nieplanowana😀 Już trochę przysporzyła mi nerwów z początku, więc dopiero teraz mogę spokojniej dołączyć do grupy😀

Jesteśmy dokładnie w tym samym tygodniu :) 18+5 i moje z usg też jednak wychodzi o tydzień większe ;)
Tobie przedział terminu serio az do 25 listopada dochodzi?
Mi po prenatalnych lekarka powiedziała ze na tp przedział czasowy będzie mi wychodzic mi tak miedzy 12, a 20 listopada (tez obstawiam ze nie później).
 
Jesteśmy dokładnie w tym samym tygodniu :) 18+5 i moje z usg też jednak wychodzi o tydzień większe ;)
Tobie przedział terminu serio az do 25 listopada dochodzi?
Mi po prenatalnych lekarka powiedziała ze na tp przedział czasowy będzie mi wychodzic mi tak miedzy 12, a 20 listopada (tez obstawiam ze nie później).
Ja mam wpisane wg daty 24 listopad a wg usg 18. W pierwszej ciąży miałam termin 7 sierpnia a urodziłam 3 września i to przez cc, tak że chyba rożnie z tymi terminami bywa😀
 
Z tego co na szybko popatrzyłam to nianie z kamera wifi które komunikuja się ze smartfonem to ok 500-600zl. Za to kamera obrotowa wifi niecałe 200zl z dźwiękiem dwustronnym (słyszysz i możesz mówić do dziecka).
Zamówiłam właśnie taką jedną do firmy na próbę za 119zł. Dam znać jak się sprawdzi.
O to ja poczekam na opinię i potem zamówię. Umówiłaś się już na połówkowe?
 
Ja teraz dzwoniłam. 7.07 na 9.40. Mam nadzieję że te dwie siódemki będą szczęśliwe [emoji85]
Na pewno będzie dobrze.
Leżę z napiętym podbrzuszem. Boli trochę. Trochę za bardzo. Przesadziłam dziś chyba z ruchem... Wysłałam mojego po nospe.
Mam wrażenie że macicę mam nie na środku tylko przesuniętą jakby w prawo. czuć już wyraźnie, że dochodzi do pępka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na pewno będzie dobrze.
Leżę z napiętym podbrzuszem. Boli trochę. Trochę za bardzo. Przesadziłam dziś chyba z ruchem... Wysłałam mojego po nospe.
Mam wrażenie że macicę mam nie na środku tylko przesuniętą jakby w prawo. czuć już wyraźnie, że dochodzi do pępka...
Współczuję... też miałam chwilowe napinki ale trwało to Max 2-3 min. i puszczało.
Dzisiaj też przesadziłam z ruchem, 2 tygodnie temu rwa kulszowa i porażenie lewej nogi A dzisiaj poszlo na prawą... na szczęście nie jest tak źle i jak zaczęło boleć to akurat bylam w sklepie z wozkami to stwierdziłam, że rozchodzę, zrobilam jeszcze zakupy I obiad ale zmywał już mój mąż :p
Teraz leżę jak rozgwiazda A jutro połówkowe :D
 
Do góry