reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
@Bubuś, nie wyglądasz na swoje kg :)
Nie ma co się katować :)
Jadę na polowanie agd do nowej kuchni A pogoda taka, że żyć się nie da.... duszno.... I jeszcze w masce muszę chodzi...
Ja się absolutnie nie katuje. Mdłości i niesmak w ustach skutecznie tłumią apetyt. Po ciąży rozprawie się z tymi kg.

Mamy decyzję co do imienia. Będzie Piotruś (Junior). Tak się mój uparł.
 
Ja się absolutnie nie katuje. Mdłości i niesmak w ustach skutecznie tłumią apetyt. Po ciąży rozprawie się z tymi kg.

Mamy decyzję co do imienia. Będzie Piotruś (Junior). Tak się mój uparł.
W ogóle nie widać nadprogramowych kg. Zgrabna jesteś.
Ja w ogóle nie wiem, gdzie wy dziewczyny chowacie te kg. Takie szczupłe i zgrabne wyglądacie.
 
Jeżu jaka fajna dzisiaj pogoda :D trochę słoneczka, trochę wiaterku aż żal było nie skorzystać, a że pani na olx oddawała za darmo wanienkę to sobie poszłam. Prawie 4 km w jedną stronę, potem w drugą a teraz cholera wstać z łóżka nie mogę bo mnie bolą lędźwia, kość ogonowa, kolana i stopy :/
Ale przynajmniej się opaliłam :D
 
Ja chodzę w w workach i 2 dni temu pierwsza obca osoba zauważyła, ze jestem w ciąży [emoji23][emoji23] akurat wiatr zawiał i naciągnęła mi sie bluzka na brzuchu [emoji23]

A kierownik u męża w pracy domyślił się, ze jestem w ciąży bo coraz luźniejsze bluzki zaczelam nosic [emoji23][emoji23][emoji85]
To tak jak ja. Mało kto wie że jestem w ciąży. Ciągle legginsy i szerokie bluzki. Większość się dowie chyba jak zobaczy mnie z wózkiem[emoji85][emoji1787]
 
A ja coś teraz poleguje. Do tej pory działałam jak nakręcona. Teraz muszę chyba odpocząć. Coś tak czuje ból brzucha a dziecię się okresowo chyba mocno kręci bo potrafi wypychac nagle jedna tylko stronę brzucha aż boli. Najgorzej jak się tak wykona w stronę pęcherza.
 
reklama
Ale wcale Ci się nie dziwię. Ja mam trochę ubrań typowo ciazowych a i tak wolę chodzić w za dużych albo over size bo nie znoszę jak mnie coś obciska ucieka albo się podciąga. I tak oto dziś np latalam w krótkich spodniach wiazanych na sznurek że 2 numery za dużych.
To tak jak ja. Mało kto wie że jestem w ciąży. Ciągle legginsy i szerokie bluzki. Większość się dowie chyba jak zobaczy mnie z wózkiem[emoji85][emoji1787]
 
Do góry