reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

A u mnie gin nie chce wpuszczać z partnerem na usg bo boi sie akcji sanepidu, bo jej kolega płacił 5000 zł kary a pary po 500 zł za osobę. Jakaś życzliwa szuja go podpierdzieliła. Masakra jakaś z tą pandemią. ☹
A nie byli czasem bez maseczek? Bo takie są kary za brak maseczki. Teraz nie ma już ograniczeń ilości osób na m2 przeciez a jedynie zalecenie, że jeśli nie da się utrzymać dystansu 1,5-2m to nosić maseczki.
 
reklama
A nie byli czasem bez maseczek? Bo takie są kary za brak maseczki. Teraz nie ma już ograniczeń ilości osób na m2 przeciez a jedynie zalecenie, że jeśli nie da się utrzymać dystansu 1,5-2m to nosić maseczki.

Niby nie mozna parami do lekarza 🤷‍♀️tak mi moja gin tłumaczyła przynajmniej...
 
Mój partner ani razu nie był ze mną na wizycie.. Na prenatalnych tez go nie było (przez tą epidemie tak się stało) Szkoda bo bardzo chciał uczestniczyć.. Dziś za to byłam dziewczyny na glukozie 😂 Wypiłam pięknie (wczoraj zjadłam całą tabliczkę czekolady na raz tak wiec już ćwiczyłam 😂) Pierwsze 30min takie słabe było bo sama chemię czułam.. Ale wytrwałam 💪🏻 Niestety pierwszy raz był problem z pobraniem krwii z lewej ręki.. leciała jak z nosa (tyle razy kłuli mnie aż w końcu postanowili z drugiej pobrać) tak wiec jestem cała obolała i posiniaczona po pobieraniu krwii z obu rąk😂 najgorzej pobieranie wspominam.Teraz czekać do piątku czy potwierdzi się cukrzyca ciążowa czy jednak jej nie ma
 
Mój partner ani razu nie był ze mną na wizycie.. Na prenatalnych tez go nie było (przez tą epidemie tak się stało) Szkoda bo bardzo chciał uczestniczyć.. Dziś za to byłam dziewczyny na glukozie 😂 Wypiłam pięknie (wczoraj zjadłam całą tabliczkę czekolady na raz tak wiec już ćwiczyłam 😂) Pierwsze 30min takie słabe było bo sama chemię czułam.. Ale wytrwałam 💪🏻 Niestety pierwszy raz był problem z pobraniem krwii z lewej ręki.. leciała jak z nosa (tyle razy kłuli mnie aż w końcu postanowili z drugiej pobrać) tak wiec jestem cała obolała i posiniaczona po pobieraniu krwii z obu rąk😂 najgorzej pobieranie wspominam.Teraz czekać do piątku czy potwierdzi się cukrzyca ciążowa czy jednak jej nie ma
A czekoladę kiedy jadłaś? bo jak z wieczora, to może zawyżyć ten wynik na czczo i wyjdzie cukrzyca.
 
Jadłam czekoladę o 11-12 wiec nie powinno zawyżyć wyniku (pytałam się kiedyś położnej i nie mogę jeść późno posiłku dzień przed badaniem bo nawet pieczywo może zawyżyć wynik i unikać cukru od popołudnia dzien przed badaniem)później pilnowalam się ze słodyczami i napojami gazowanymi
 
Ja pierwsze prenatalne miłam koło 15 minut. Lekarz mówi, że szybko bo maluch dobrze ustawiony, a ja chuda, to wszystko fajnie widać. To drugie mam 17, krew pobierali mi już jakieś 2 tygodnie temu, także będę mieć 17 całkowity wynik. Też korzystasz z bezpłatnych prenatarnych dla kobiet przed 35 rokiem, ze Śląska? bo ja się na ten program załapałam, także jakieś 700 zł jestem do przodu.
A skąd jesteś ? Ja mam za darmo ale dlatego ze poroniłam dwa lata temu
 
Bielsko-Biała, program jest dla całego województwa Sląskiego. Nie wiem,może w innych też jest
Ja okolice rybnika 😁 wiesz co ja mam wpisane na skierowaniu - poronienie ale może gdyby nie to , to wtedy właśnie bym się wpiela w program , ale ja tez prywatnie chodzę wiec może na NFZ jest ten program ? Ja jutro mam te prenatalne w zorach , będę dokładnie w 22+0, zobaczymy czy wymiary Emila będą się zgadzać z tymi z poniedziałkowego usg . A jak twoje napinanie macicy ? Lepiej ?
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja po połówkowych[emoji6] mam w brzuchu jak to lekarz nazwał leniwego Stefana[emoji7] za nic nie chciał współpracować i lekarz się gimnastykował żeby wszystko pomierzyć [emoji4] wszystko jest ok. I kawał chłopa waży już 430g[emoji3059]
Ja okolice rybnika [emoji16] wiesz co ja mam wpisane na skierowaniu - poronienie ale może gdyby nie to , to wtedy właśnie bym się wpiela w program , ale ja tez prywatnie chodzę wiec może na NFZ jest ten program ? Ja jutro mam te prenatalne w zorach , będę dokładnie w 22+0, zobaczymy czy wymiary Emila będą się zgadzać z tymi z poniedziałkowego usg . A jak twoje napinanie macicy ? Lepiej ?
Mieszkamy blisko siebie [emoji6] ja jestem z Raciborza i właśnie w Żorach miałam połówkowe. Niestety z osobami towarzyszącymi nie wpuszczają. Wiesz już gdzie będziesz rodzić?
 
Do góry