reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny. Ja po połówkowych[emoji6] mam w brzuchu jak to lekarz nazwał leniwego Stefana[emoji7] za nic nie chciał współpracować i lekarz się gimnastykował żeby wszystko pomierzyć [emoji4] wszystko jest ok. I kawał chłopa waży już 430g[emoji3059]Mieszkamy blisko siebie [emoji6] ja jestem z Raciborza i właśnie w Żorach miałam połówkowe. Niestety z osobami towarzyszącymi nie wpuszczają. Wiesz już gdzie będziesz rodzić?
Dobre pytanie , pierwsze dziecko rodzone w
Jastrzebiu , ale miałam cc i czułam się tam dosłownie jak w hotelu z dobre obsługa , cudowna opieka !! Teraz mam lekarza prowadzącego , który pracuje w rybniku w szpitalu i po cichu liczę Że może mi pomoże przy porodzie , bo liczyłam na kolejna cc , a gin sugeruje naturalny bo z blizny po cc zrobił się bliznowiec brzydki 😭 i woli nie ruszać tego .. 🤦‍♀️ A ty gdzie ? Oo to
Faktycznie duży maluch ! A na kiedy termin ? ❤
 
reklama
Dobre pytanie , pierwsze dziecko rodzone w
Jastrzebiu , ale miałam cc i czułam się tam dosłownie jak w hotelu z dobre obsługa , cudowna opieka !! Teraz mam lekarza prowadzącego , który pracuje w rybniku w szpitalu i po cichu liczę Że może mi pomoże przy porodzie , bo liczyłam na kolejna cc , a gin sugeruje naturalny bo z blizny po cc zrobił się bliznowiec brzydki [emoji24] i woli nie ruszać tego .. [emoji2356] A ty gdzie ? Oo to
Faktycznie duży maluch ! A na kiedy termin ? [emoji173]
Na 22.11 [emoji4] no ja właśnie nie wiem... Nasz szpital w Raciborzu przekształcili w jednoimienny i nie zanosi się żeby do listopada coś się zmieniło. A w Wodzisławiu i Rybniku podobno przepełnienie i dużo dziewczyn jedzie do Gliwic...
 
Na 22.11 [emoji4] no ja właśnie nie wiem... Nasz szpital w Raciborzu przekształcili w jednoimienny i nie zanosi się żeby do listopada coś się zmieniło. A w Wodzisławiu i Rybniku podobno przepełnienie i dużo dziewczyn jedzie do Gliwic...
Moja znajoma ma rodzic w Gliwicach , już raz była tam ze skurczami i mówiła ze super , piec posiłków , bardzo kompetentni lekarze 😁 napisze ci potem jej opinie jak urodzi :) ale jastrzębie tez super zawsze bliżej niż Gliwice chociaż może na jedno wychodzi jeśli chodzi o km ;) ja termin tez okolice 20.11 :)
 
Moja znajoma ma rodzic w Gliwicach , już raz była tam ze skurczami i mówiła ze super , piec posiłków , bardzo kompetentni lekarze [emoji16] napisze ci potem jej opinie jak urodzi :) ale jastrzębie tez super zawsze bliżej niż Gliwice chociaż może na jedno wychodzi jeśli chodzi o km ;) ja termin tez okolice 20.11 :)
Haha to może się spotkamy na porodówce[emoji6] Bardzo bym prosiła o opinię [emoji120] niby wszystko jedno bo w każdym szpitalu trzeba urodzić i tyle ale w obecnym czasie jak nawet nie ma odwiedzin to wolałabym być w szpitalu w którym nie będę musiała szukać jedzenia na talerzu[emoji1751]
 
Ja okolice rybnika 😁 wiesz co ja mam wpisane na skierowaniu - poronienie ale może gdyby nie to , to wtedy właśnie bym się wpiela w program , ale ja tez prywatnie chodzę wiec może na NFZ jest ten program ? Ja jutro mam te prenatalne w zorach , będę dokładnie w 22+0, zobaczymy czy wymiary Emila będą się zgadzać z tymi z poniedziałkowego usg . A jak twoje napinanie macicy ? Lepiej ?
Ja też chodzę prywatnie, a program mają prywatne kliniki ;) wczoraj było ok.Dziś w nocy mi się napinała, ale zauważyłam, że to wtedy kiedy mam problem ze wzdęcimi, lekarz mówił, że czasem wzdęcia powodują napinania się macicy, bo już to wszystko jest pościskane.
 
Haha to może się spotkamy na porodówce[emoji6] Bardzo bym prosiła o opinię [emoji120] niby wszystko jedno bo w każdym szpitalu trzeba urodzić i tyle ale w obecnym czasie jak nawet nie ma odwiedzin to wolałabym być w szpitalu w którym nie będę musiała szukać jedzenia na talerzu[emoji1751]
Tak na pewno będę pamiętała żeby ci napisać 😘 myślisz ze do listopada dalej będzie samotny poród ?? 😒😭
 
Wiesz co z tego co słyszałam to w większości można rodzić z o.t. o ile ona ma aktualny test negatywny na koronę.
Chcę rodzić z partnerem. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić samotnego porodu. A ile jest ważny ten test na koronawirusa? Jak się z nim wstrzelić, żeby był ważny akurat w dniu porodu.

Cześć. Jestem tu nowa. Mam termin na 26 listopada. Mogę dołączyć?
Zapraszamy :-)
 
reklama
Ja mam ostatnio lekki zjazd formy i nastroju. Jakoś mnie te hormony przerastają. Sama nie wiem czego chcę. Siedzenie w domu mnie dobija, ale nie mam siły się gdzieś ruszyć.
 
Do góry