reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Zdjęcie z niedzieli 23+3
 

Załączniki

  • 20200715_232135.jpg
    20200715_232135.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Jakie macie małe brzuszki. Mój tak ostatnio wystrzelił, że z całkiem na miarę jak na ten tydzień ciąży zrobił się ogromny :-( Trochę się boję, co będzie później. Wczoraj spojrzałam na poprzednią kartę ciąży i przytyłam niecałe 10 kg jednak (9,2 około), a byłam przekonana, że więcej. Teraz już mam 4,5 na plus, a to dopiero 22 tydzień.
 
Spokojnie, moja kuzynka rodzi tydzień po mnie a ma +6kg a to jej druga ciąża. I bratowa tez w drugiej ciąży szybciej zaczęła mieć kg na + i ma dużo większy brzuszek niz w oierwszej ciąży 😘
 
Ja nie wiem jak nie tyc tyle, zaczynam 25tc dzisiaj i mam plus 8kg... nie widacvtylko dlatego bo jestem wysoką ale w w biodrach tez cm przybylo.
Ide na krzywą, zobaczymy jak przeżyje :)
 
Ostatnia edycja:
Trzymam dziewczyny kciuki co by się wam nie zwróciło 🤢😉 mnie zawsze smakowała glukoza haha ale w poprzednich ciazach czułam się super A teraz się boję że mogę nie wytrzymać ale jeszcze mam czas A co do kg w ciąży hmmm ja w moich poprzednich ciazach przytylam zawsze 22kg🙈😱ale startowała z niską waga i w sumie wszystko w brzuch i cycki szlo za to teraz już start był z wyższa waga narazie 6kg na plusie ale nie tylko w brzuch idzie ale i wszerz 😉aż wstyd się przyznać teraz ważne tyle co do poprzednich porodów A gdzie tam koniec 😅
 
Ja juz po drugim pobraniu dziewczynki. Początko były ciężkie ale żołądek zaczyna normalnie pracować i wracam do żywych [emoji16]
Ja też po drugim pobraniu siedzę i jest w sumie dobrze, bo po pierwszym to tak trochę dziwnie w głowie mi było jakby miało się kręcić i bałam się wstac ale nic się nie działo na szczęście [emoji16] i mała trochę świrowała po glukozie [emoji85][emoji85]
 
reklama
Do góry