reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja też siedzę czekam. Jestem około 20minut po wypiciu i jest ciężko [emoji1785][emoji58]
Zajmij się czymś i nie myśl o tym bo ja tez jak zaczęłam myśleć czy kreci mi sie w głowie to czułam coraz bardziej ciężka głowę a wzięłam telefon i pisalam z koleżanką , to z tz gadalam , to na forum- zapomniałam i przeszlo [emoji6]
 
O jej tu dziś wszyscy degustuja glukoze. [emoji39][emoji39][emoji39][emoji1787][emoji1787][emoji1787]Ja mam to przed sobą.
 
Mnie w poniedziałek czeka glukoza 🙈 w pierwszej ciąży spoko się czułam nawet nie wzruszyło mnie to , a w tej ciąży do dziś mdłości wiec boje się aaaaa 😭 bardziej pobierania krwi , mimo ze mam pare tatuaży 😂 chyba człowiek z Wiekiem Się cofa 🤪
 
Śliczne brzuszki dziewczyny, pięknie wyglądacie ❤
U mnie waga się waha caly czas ostatnio między 5,5 - 6,5kg na plusie, a brzuch przybiera na wielkości xD
IMG_20200716_115117.jpg
 
reklama
Do góry