reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Jutro czeka mnie test obciazenia glukoza 😐 kupiłam sobie o smaku cytrynowym, mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianek 🤢🤢
Dziewczyny a mam takie pytanie.
Jakiej firmy będziecie kupowały kosmetyki dla maluszków? 😉
Ja tez się wybieram na glukozę ... ale mówią ze najlepiej kupić bezsmakową , kosmetyki to słyszałam ze najlepsze babydream i fakt , cZytalam skład-rewelacja
 
Hej przyszłe mamuśki tez mam termin na listopada dokładniej 10.11 😍😍👣 będzie chłopiec to pewne , imię już chyba wybrane 🤓🤓 A wy mamuśki macie już imię wybrane dla swoich dzieciaczków ? 🥰
 
Ostatnia edycja:
A to mój brzusio. Zdjęcie z dzisiaj - czyli 20 tydzień 6 dzień ;)
Ehhh z ta krzywa super, że niektóre maja to za sobą i trzymam kciuki za te co maja przed sobą.
 

Załączniki

  • 391DB1AA-63B1-4340-A17B-EB49F53AA61C.jpeg
    391DB1AA-63B1-4340-A17B-EB49F53AA61C.jpeg
    80,8 KB · Wyświetleń: 109
reklama
U mnie ta glukoza w poprzednich ciążach to była masakra. Teraz jak mam wstręt do słodyczy to będzie jeszcze gorzej 🤢
Zrobiłam dziś zakupy przez allegro. Pościel, przewijak, materac itp... nazbierało się troszkę. Miesięczny limit wykorzystany ;)
 
Do góry