reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja Ci niestety nie pomogę bo póki co trochę przerabiam mieszkanie, zmieniam meble a dziś kupiliśmy suszarkę do ubrań więc u mnie wicie gniazda na potęgę. O łóżeczku myślę ciągle ale na razie nie ma jeszcze na nie miejsca.
Łóżeczko to ja już kupiłam. Używane za 80zl ale w stanie jak nowe. I pasuje mi do mebli w kolorze czarnobrąz 🤪 ale póki co czeka w garażu.
O suszarce do ubrań myślałam ale trochę się obawiam jak słyszę że one niszczą ubrania...
 
reklama
Ja łóżeczko też mam po córce. Nie mam tylko gdzie go postawić [emoji3][emoji3]
A jeśli o suszarkę chodzi to moja siostra i rodzice mają i jakiś strasznych zniszczeń nie ma. A komfort jest nieporównywalne biorąc pod uwagę ilość wykonywanych pran.[emoji3] poza tym ja mieszkam w mieszkaniu i pranie muszę suszyć w salonie i tak oto suszarka stała się tan dodatkowym niezbyt atrakcyjnym meblem na którym wiszą np majtki[emoji1787][emoji1787]
Łóżeczko to ja już kupiłam. Używane za 80zl ale w stanie jak nowe. I pasuje mi do mebli w kolorze czarnobrąz [emoji2957] ale póki co czeka w garażu.
O suszarce do ubrań myślałam ale trochę się obawiam jak słyszę że one niszczą ubrania...
 
Ja łóżeczko też mam po córce. Nie mam tylko gdzie go postawić [emoji3][emoji3]
A jeśli o suszarkę chodzi to moja siostra i rodzice mają i jakiś strasznych zniszczeń nie ma. A komfort jest nieporównywalne biorąc pod uwagę ilość wykonywanych pran.[emoji3] poza tym ja mieszkam w mieszkaniu i pranie muszę suszyć w salonie i tak oto suszarka stała się tan dodatkowym niezbyt atrakcyjnym meblem na którym wiszą np majtki[emoji1787][emoji1787]
U nas to samo suszarka jako dodatkowy mebel w salonie [emoji28] a jak bd dziecko to będą stały pewnie ze dwie [emoji2356]
 
Mam suszarkę od 2 lat i nie wyobrażam sobie jej nie mieć , co prawda ubrania się kurczą za którymś razem po suszeniu przez ciepłe powietrze suszarki ale tak pachnącego i mięciutkiego prania nigdy nie udało mi się zrobić bez użycia tego sprzętu nie mówiąc już o ręcznikach które po wyjęciu są puszyste jak pluszaki 🙈 moja jest wyposażona w filtr i ściąga wszystkie kłaczki i śmietki z ubrań do specjalnego filtra (?) nawet sobie nie wyobrażałam ile tego jest na ciuchach które susze normalnie :) teraz właśnie jestem w trakcie przeprowadzki na druga stronę domu ale jednak przeprowadzka remont itp muszę gdzieś dla niej znaleźć miejsce . Wiec narazie muszę zadowolić się prankiem suszonym na podwórku :) w poprzednim mieszkaniu stała w kuchni. I zajmowała wiele mniej miejsca niż typowa rozkładana suszarka która musiała stać ze 2 dni żeby było suche gdy np latem padało a kaloryfery zimne 🤦🏼‍♀️
 
Mnie przekonuje przede wszystkim wizja suszenia ręczników pościeli prześcieradła czy kocy ktore normalnie wiszą 2 dni a zajmują masę miejsca. Poza tym ja raczej nie noszę na codzień odzieży bardzo eleganckiej czy drogiej więc wydaje mi się że wielkich strat nie poniose [emoji3][emoji3]
Mam suszarkę od 2 lat i nie wyobrażam sobie jej nie mieć , co prawda ubrania się kurczą za którymś razem po suszeniu przez ciepłe powietrze suszarki ale tak pachnącego i mięciutkiego prania nigdy nie udało mi się zrobić bez użycia tego sprzętu nie mówiąc już o ręcznikach które po wyjęciu są puszyste jak pluszaki [emoji85] moja jest wyposażona w filtr i ściąga wszystkie kłaczki i śmietki z ubrań do specjalnego filtra (?) nawet sobie nie wyobrażałam ile tego jest na ciuchach które susze normalnie :) teraz właśnie jestem w trakcie przeprowadzki na druga stronę domu ale jednak przeprowadzka remont itp muszę gdzieś dla niej znaleźć miejsce . Wiec narazie muszę zadowolić się prankiem suszonym na podwórku :) w poprzednim mieszkaniu stała w kuchni. I zajmowała wiele mniej miejsca niż typowa rozkładana suszarka która musiała stać ze 2 dni żeby było suche gdy np latem padało a kaloryfery zimne [emoji2360]
 
Mnie przekonuje przede wszystkim wizja suszenia ręczników pościeli prześcieradła czy kocy ktore normalnie wiszą 2 dni a zajmują masę miejsca. Poza tym ja raczej nie noszę na codzień odzieży bardzo eleganckiej czy drogiej więc wydaje mi się że wielkich strat nie poniose [emoji3][emoji3]
No to czekam na podpowiedzi która suszarka jest warta uwagi :) i jak jej używać żeby nie poniszczyc ciuchów.
 
Mam suszarkę od 2 lat i nie wyobrażam sobie jej nie mieć , co prawda ubrania się kurczą za którymś razem po suszeniu przez ciepłe powietrze suszarki ale tak pachnącego i mięciutkiego prania nigdy nie udało mi się zrobić bez użycia tego sprzętu nie mówiąc już o ręcznikach które po wyjęciu są puszyste jak pluszaki [emoji85] moja jest wyposażona w filtr i ściąga wszystkie kłaczki i śmietki z ubrań do specjalnego filtra (?) nawet sobie nie wyobrażałam ile tego jest na ciuchach które susze normalnie :) teraz właśnie jestem w trakcie przeprowadzki na druga stronę domu ale jednak przeprowadzka remont itp muszę gdzieś dla niej znaleźć miejsce . Wiec narazie muszę zadowolić się prankiem suszonym na podwórku :) w poprzednim mieszkaniu stała w kuchni. I zajmowała wiele mniej miejsca niż typowa rozkładana suszarka która musiała stać ze 2 dni żeby było suche gdy np latem padało a kaloryfery zimne [emoji2360]
Chyba trzeba bedzie zainwestować w suszarkę i ja postawić w kuchni, tak jak pralkę mam w kuchni pod zabudowa [emoji51]
 
reklama
Do góry