reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Niestety u mnie to samo. Jak już w koncu zdecydowałam w którym szpitalu chce rodzić i mialam jaki obmyślany plan, tak przez temat wirusa dzieją się takie cyrki z porodówkami, że zaczynam się bać o odmowę przyjęcia ze względu na brak miejsc. Nawet nie przeraża mnie sama mysl o porodzie, tylko ta cala otoczka covidowa w okol, która zakłóca funkcjonowanie porodowek.
Ten wirus wszystko niszczy... Oby porodowki działały normalnie, żeby nie odesłali do innego szpitala w tym co planuje już rodzilam, mam tajnego lekarza szpital też fajny oby żadne wirusowe cyrki nie wyszły że jak pojadę do porodu to powiedzą covid i szukaj Pani miejsca gdzie indziej... 😕
 
Witam wszystkie tu obecne dziewczyny/mamusie podobnie jak ja ciężarówki z terminem na listopad 2020 😁😊 dołączam późno do Was... Ale tak naprawdę dopiero teraz mam czas nacieszyć się tą ciąża, uwierzyć w nią (hihi tak tak) i przygotować na przyjście na świat naszej córeczki. Mam nadzieję że jeszcze mogę być z Wami... Termin mamy na 23.11.2020 wg OM, wg USG 24 😀 będzie to nasze trzecie dziecko, mamy już córkę i syna. Czy jest ktoś ze śląska?
 
Witam wszystkie tu obecne dziewczyny/mamusie podobnie jak ja ciężarówki z terminem na listopad 2020 😁😊 dołączam późno do Was... Ale tak naprawdę dopiero teraz mam czas nacieszyć się tą ciąża, uwierzyć w nią (hihi tak tak) i przygotować na przyjście na świat naszej córeczki. Mam nadzieję że jeszcze mogę być z Wami... Termin mamy na 23.11.2020 wg OM, wg USG 24 😀 będzie to nasze trzecie dziecko, mamy już córkę i syna. Czy jest ktoś ze śląska?
Witaj 😊 ja jestem ze śląska. My również czekamy na córeczkę- to nasz drugi skarbek, mamy już jedną 5 łatkę 😊. My z terminem na 27-11.
 
J
Witam wszystkie tu obecne dziewczyny/mamusie podobnie jak ja ciężarówki z terminem na listopad 2020 😁😊 dołączam późno do Was... Ale tak naprawdę dopiero teraz mam czas nacieszyć się tą ciąża, uwierzyć w nią (hihi tak tak) i przygotować na przyjście na świat naszej córeczki. Mam nadzieję że jeszcze mogę być z Wami... Termin mamy na 23.11.2020 wg OM, wg USG 24 😀 będzie to nasze trzecie dziecko, mamy już córkę i syna. Czy jest ktoś ze śląska?
Ja okolice rybnika ☺️
 
reklama
Do góry