reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
O super to mamy pierwsza październikową mamę 🙂

Moja noc też nie za wesoła, co chwilę pobudka. Młody tak się wiercił, nigdy prawie przez całą noc tak nie wierzgał. Zazwyczaj jak kładę się o 23 i zasypiam o 24 to później do rana jest spokój, i dziecko też śpi, ale nie dzisiaj... Myślicie że jest to coś niepokojącego?
 
@Bubuś piękny masz brzuszek :)
U mnie to już brzuchol, nie wiem jak ja wytrzymam do 5.11....
 

Załączniki

  • 20201025_100444.jpg
    20201025_100444.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 148
O super to mamy pierwsza październikową mamę 🙂

Moja noc też nie za wesoła, co chwilę pobudka. Młody tak się wiercił, nigdy prawie przez całą noc tak nie wierzgał. Zazwyczaj jak kładę się o 23 i zasypiam o 24 to później do rana jest spokój, i dziecko też śpi, ale nie dzisiaj... Myślicie że jest to coś niepokojącego?
może zmianiał pozycje. u mnie dzis też bardziej ruchliwy, wczoraj np bardzo spokojnie
 
Cześć, jak wasza noc? Ja prawie nie spałam. Co zasnęłam na leżąco to po max pół godzinie budził mnie taki ból, że nie mogłam wytrzymać :(

Ja wczoraj wieczorem mialam skurcze przepowiadające lub cos w tym stylu...skurcz z bolem jak na okres trwający 1-2 min i spokoj i kolejny za pol godziny i tak kilka razy. Także macica ćwiczyła (drugi raz mi się zdążyły w przeciągu ostatnich maks 2 tygodni)... Także położyłam sir dosyć pozno. Trochę zgaga męczyła ale położyłam sie glowa wyżej wyssalam rennie i już potem spalo mi się dobrze :) nawet wyjątkowo wyspana wstałam.
 
może zmianiał pozycje. u mnie dzis też bardziej ruchliwy, wczoraj np bardzo spokojnie
Byłam na IP bo mi to żyć nie dało.. bo nigdy tak nie miałam, żeby mi aż spać nie dał, zawsze szaleje tak do 12 w nocy, ale jak już mnie zmaga sen to też zasypia, a dzisiaj był szał prawie całą noc.. Jeszcze poczytałam o owinięciu pępowina i wogole jakieś różne na internecie.. i pojechałam. Nk ale na szczęście wszystko okej, zrobili KTG, USG i zbadali dopochwowo. Chociaż za delikatna ta doktor nie była przy badaniu ginekologicznym, mój lekarz jest dużo przyjemniejszy, mam nadzieję, że nic mi tam nie rozruszała...
 
Dziewczyny jestem wykończona. Nie mam możliwości odespać dwóch ostatnich nocy bo nie umiem spać na siedząco... Nie wiem skąd miałabym wziac teraz siłę na poród...
 
reklama
Byłam na IP bo mi to żyć nie dało.. bo nigdy tak nie miałam, żeby mi aż spać nie dał, zawsze szaleje tak do 12 w nocy, ale jak już mnie zmaga sen to też zasypia, a dzisiaj był szał prawie całą noc.. Jeszcze poczytałam o owinięciu pępowina i wogole jakieś różne na internecie.. i pojechałam. Nk ale na szczęście wszystko okej, zrobili KTG, USG i zbadali dopochwowo. Chociaż za delikatna ta doktor nie była przy badaniu ginekologicznym, mój lekarz jest dużo przyjemniejszy, mam nadzieję, że nic mi tam nie rozruszała...
chyba ogolnie w szpitalu mało który lekarz jest delikatny
 
Do góry