reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny u nas taka wysypka się pojawiła a raczej krostki
IMG_20201114_202643.jpeg
Image.jpeg
 
Dziewczyny u nas taka wysypka się pojawiła a raczej krostki Zobacz załącznik 1201558Zobacz załącznik 1201559

Ja się nie znam dobrze, więc niech najlepiej się wypowie juz jakas doświadczona mama, ale bardzo czesto dzieciom wyskakuje tzw tradzik niemowlecy, który nie jest niczym niebezpiecznym tylko kwestie wizualne i można smarować chyba nadmanganianem potasu np, albo przegotowana woda.. I najczęściej to samo schodzi z czasem.
Moze to to?
 
Ja się nie znam dobrze, więc niech najlepiej się wypowie juz jakas doświadczona mama, ale bardzo czesto dzieciom wyskakuje tzw tradzik niemowlecy, który nie jest niczym niebezpiecznym tylko kwestie wizualne i można smarować chyba nadmanganianem potasu np, albo przegotowana woda.. I najczęściej to samo schodzi z czasem.
Moze to to?
Ja gdzieś jeszcze słyszałam, ze w takich przypadkach mozna smarować skórę mlekiem z piersi (mozna rozcieńczyć wodą). Ale tez jeszcze mamą nie jestem, także tylko puszczam taką informację w eter. 😄
 
Ale wam fajnie dziewczyny wy już o karmieniu i innych rzeczach a ja póki co nadal w pakiecie. Malutka sobie pływa a ja już ledwo zipie. Noce są trudne boli biodro i za bardzo już nie mogę w domu z porzadkami szaleć bo zaczynają puchnac nogi.
 
reklama
U nas to samo ale zdecydowanie gorzej to wyglada , chociaż dzisiaj ciut lepiej ale ogólnie całe nóżki nawet miał takie plus czerwone dookoła 😵
Z taką czerwona obwódką to pewnie rumień noworodkowy. Mój też tak miał. Samo przechodzi. A bez to może być trądzik niemowlecy. Potówki to takie drobniutkie krosteczki :) z żadną z tych wysypek nic szczegolnego się nie robi.
 
Do góry