reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny, które karmią piersią, czy Wy pijecie kawę? Ile dziennie?
Ja piję 1 dziennie, parzoną z odrobiną mleka, bez niej byłoby mi dużo ciężej funkcjonować, jestem niskociśnieniowcem, mała kek nie ma, nie widzę u niej żadnych ubocznych skutków z powodu tej mojej porannej kawusi 😊
 
reklama
Potrzebuję sposobów na nocne odbijane. Młoda zje i od razu zasypia. Mogę ją nosić nawet 30minut i nie odbije. A rano jazda bo brzuch boli bo słychać, że "zagazowana". Wtedy muszę nieźle masować brzuch i wtedy odbeknie dopiero parę razy i spokój.
Też w nocy nie odbijam ale rano jest pogodna i nic jej w brzusiu nie,, Wierci,,. Za to w ciągu dnia jak jej nie odbije to często sama daje znać (stękaniem, wierceniem, czerwona się robi na buzi) żeby jednak odbić i berka jak stary czasem i 3 razy. U nas uciążliwe jest jedynie cofanie pokarmu i... Czkawka, 10x za dnia nawet. Myślę, że u Twojej córci z czasem się poprawi, tak po prostu, jelitka dojrzeja.
 
Jula ma 6 tyg. zasypia ok 21/22 na brzuszku, z misiem szumisiem, pobudka na mleczko ok 1/2 potem 4, 7 i 9:30/10 zaczynamy dzionek 😊 w ciągu dnia bywa różnie ale zazwyczaj dwie dłuuugie drzemki są i kilka krótkich. Aktywna i wesoła jest max godzinkę, jak zaczyna marudzić to wiadomo, że czas na spanko.
 
Dziewczyny, które karmią piersią, czy Wy pijecie kawę? Ile dziennie?

Pierwsza z rana zazwyczaj goraca a drugą to różnie, często zapominam, że mam kawę i gdzies stoi zimnej 3/4 kubka :p
Mlody nie reaguje za ilość kawy.
Za tonie bylam dzisiaj na spacerze bo -12 przez cały dzień no i mamy armagedon przez cały dzień. Dostałam w palnik na maxa.
Jutro choćby sie waliło i paliło to wychodzimy. Juz mam plan, żeby wlozy do gondoli termofor i jazda :D
 
Pierwsza z rana zazwyczaj goraca a drugą to różnie, często zapominam, że mam kawę i gdzies stoi zimnej 3/4 kubka :p
Mlody nie reaguje za ilość kawy.
Za tonie bylam dzisiaj na spacerze bo -12 przez cały dzień no i mamy armagedon przez cały dzień. Dostałam w palnik na maxa.
Jutro choćby sie waliło i paliło to wychodzimy. Juz mam plan, żeby wlozy do gondoli termofor i jazda :D

Pierwsza z rana zazwyczaj goraca a drugą to różnie, często zapominam, że mam kawę i gdzies stoi zimnej 3/4 kubka :p
Mlody nie reaguje za ilość kawy.
Za tonie bylam dzisiaj na spacerze bo -12 przez cały dzień no i mamy armagedon przez cały dzień. Dostałam w palnik na maxa.
Jutro choćby sie waliło i paliło to wychodzimy. Juz mam plan, żeby wlozy do gondoli termofor i jazda :D
A my wczoraj byl
 
Ja przy pierwszym dziecku nie piłam kawy ani w ciąży ani w czasie karmienia a z córki jest tajfun nie do opanowania jak by jadła jakieś dopalacze. Teraz przy 2 dziecku piłam od czasu do czasu w ciąży bardzo słaba i pije 1 do 2 aktualnie karmiąc ale to są słabe kawy z duża ilością mleka. Całkiem bez było by mi ciężko.
Dziewczyny, które karmią piersią, czy Wy pijecie kawę? Ile dziennie?
 
Dziewczyny czy wasze pociechy wyciągają raczki w kierunku zabawek ? Mój na skończone 9 , jutro już 10 , zainteresowanie zabawkami ogromne ale żadnych prób wyciągania raczek
 
Mój ma 6 tyg i 2 dni i wyciąga rączki. Czasem uda mu się walnąć w szelescika. Chwytać jeszcze nie bardzo, bo piąstki zaciśnięte. Wydaje mi się, że różnie się rozwijają dzieci, twój ładnie podnosi głowę, mój jeszcze nie
 
reklama
Do góry