reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Musi mieć multum pieluszek i przytulanek kocyk itp bo inaczej nie usnie już chodzę na rzęsach bo nie chce zasnac ☹️ narazie bez ząbków jesteśmy ale coś czuje ze może niedługo się zacznie bo ciągle się ślini wkłada wszystko do buzi i co się obróce to ssie paluszki przy tym tak głośno mlaska że szok
 
reklama
Właśnie nie drzemala ani minuty i dalej nie śpi już nie wyrabiam serio a tu noc przede mną może wkoncu padnie choć się nie zanosi bo bawi się w najlepsze
 
My odpoczywamy po mleczku może pójdzie wkoncu spać bo póki co od 1 nad ranem nie śpimy wogole
Zobacz załącznik 1259513
Jacie kręcę, niezmordowane dzieciątko 😳😁 moja musi się zdrzemnąć co 2 godz, najdłużej wytrzymała 3 godz bez spania, zasnęła na rękach noszona przodem do świata 😀 napisz o której w końcu zasnęła... Rekordzista mała
 
Zasnęła 00:15 już mam mega dość bo wstała o 3 że chce jeść dałam jej mleko zjadła 140ml położyła sie na pół godziny i od tamtej pory wariuje w łóżku. Ale to co było wczoraj zdążyło mi się pierwszy raz masakra czuje się jakby po mnie walec przejechał
 
Dziewczyny czy wasze maluszki miały biegunkę na zęby?
Mały dostał w poniedziałek biegunki, pojechaliśmy do pediatry i stwierdziła że to na zęby. Wczoraj było w miarę dobrze, kupka nie była taka wodnista chociaż i tak zrobił 6 razy.
Dziś w nocy znowu zaczął wodnistą robić. Jedziemy do innego pediatry na 14.
 
reklama
Do góry