reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Za mnie wybrała lekarka, która zdecydowała ze będą syna karmić mm żeby wiedzieć ile zjada, bo miał bardzo niski poziom glukozy po urodzeniu i niską masę urodzeniową 2200. Był pod kroplówkami przez kilka dni. Co prawda dokarmiałam go własnym mlekiem ale położne dawały mu też smoczek, po powrocie do do domu musiał jeść specjalne mleko dla urodzonych z niską masą ale dokarmiałam go swoim ale odciągniętym bo piersi już nie chciał jak z butelki leciało szybciej i tak stopniowo, żeby nie miał biegunek po takim mieszanym karmieniu przestawiliśmy go na mm. A córka nie tyka do tej pory butli ani smoczka, mo odruch wymiotny.
Jeszcze jeździmy w gondolach ale kwestia miesiąca i może będą siedzieć albo poprostu syn już na długość się do niej nie zmieści. Synowi wyszły 9dni temu jedynki na dole a córce w sobotę jedna jedynka. Jestem w szoku bo dopiero co skończyły 5mcy. Moja pierwsza córka miała dopiero po 6mcu pierwszy ząbek.
 
reklama
Bardzo grzeczne dzieci 😉
Tak z ciekawości jak wybrałaś, które karmisz piersią? 😜

Mój zaczął się obracać z pleców na brzuch. Gondola poszła w odstawkę.. bardzo sie denerwował na spacerach i uległam, zmieniłam na spacerówkę. Jeździ na pół leżąco co mu bardziej odpowiada. 😛 A jak u was z tymi wózkami?
My używamy cały czas gondli bo syn spi na spacerze. Czasami Jak się obudzi to go wyciągamy i bierzemy na ręce. Ale za 2tyg Jak pojedziemy na komunie do weźmiemy spacerowke bo dużo mniej miejsca zajmuje ale ja mam ja osobno bo wózek z gondoa mam pożyczony
 
Bardzo grzeczne dzieci 😉
Tak z ciekawości jak wybrałaś, które karmisz piersią? 😜

Mój zaczął się obracać z pleców na brzuch. Gondola poszła w odstawkę.. bardzo sie denerwował na spacerach i uległam, zmieniłam na spacerówkę. Jeździ na pół leżąco co mu bardziej odpowiada. 😛 A jak u was z tymi wózkami?
U nas tylko gondola do spania.maly uwielbia widzieć wszystko. Narazie spacerówki nie daje, bo on nie siedzi. Biorę go do wózka jak zasypia, a jak się obudzi, to na ręce, nie ma wyjścia. Jakoś trzeba przeczekać ten okres przejściowy.
 
U nas z mężem coraz lepiej ale za to dziś mała miała szczepienie trzecie waga niestety 5600g ale ze względu na naszą sytuację nie idziemy do szpitala mamy czas do końca miesiąca na wagę 6500g
 
No to dobrze ze maz się poprawia oby teraz szło tylko ku lepszemu to ile przybrała od ostatniej wizyty? 800 gram?
U nas z mężem coraz lepiej ale za to dziś mała miała szczepienie trzecie waga niestety 5600g ale ze względu na naszą sytuację nie idziemy do szpitala mamy czas do końca miesiąca na wagę 6500g
 
Jak tam wsze maluszki z piciem mleka, jedzeniem z cycka w ciągu dnia. Bo ja widzę że moja to tak średnio w nocy ładnie i na wieczór też za to w dzień nie za bardzo.
 
U nas z mężem coraz lepiej ale za to dziś mała miała szczepienie trzecie waga niestety 5600g ale ze względu na naszą sytuację nie idziemy do szpitala mamy czas do końca miesiąca na wagę 6500g
Jak dobrze to słyszeć. Dobrze, że go przeniosłas, oby teraz było już coraz lepiej. Jeśli mąż sobie poradzi,.to razem będzie Wam napewno lepiej wspierać w rozwoju malutka. Dalej jestem przy Was myślami i gorąco Wam kibicuje.
 
reklama
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia
To ile miała jak się urodziła? A karmisz tylko piersią?
Miala 2900g jest na mleku modyfikowanym. Jest na rozszerzeniu diety od 4 msc
No to dobrze ze maz się poprawia oby teraz szło tylko ku lepszemu to ile przybrała od ostatniej wizyty? 800 gram?
Podczas ostatniej miała 4880g 22.03.2021r
Jak dobrze to słyszeć. Dobrze, że go przeniosłas, oby teraz było już coraz lepiej. Jeśli mąż sobie poradzi,.to razem będzie Wam napewno lepiej wspierać w rozwoju malutka. Dalej jestem przy Was myślami i gorąco Wam kibicuje.
To była najlepsza decyzja tam bym go już straciła nie pozwolę na coś takiego i takie traktowanie
Dziękuję bardzo mocno a jak u Was?
 
Do góry