reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny pomocy!
Rozszerzamy dietę 3 tydzien, a moj synek juz 5 dni nie zrobil kupki, stosujemy wszystko, ciepłe oklady, jabuszko, śliwkę. Mlody chętnie tez pije wodę... nie wiem co mam robić...
 
reklama
A czy pręży się, płacze, widać że ma problem z jej zrobieniem?
Dziewczyny pomocy!
Rozszerzamy dietę 3 tydzien, a moj synek juz 5 dni nie zrobil kupki, stosujemy wszystko, ciepłe oklady, jabuszko, śliwkę. Mlody chętnie tez pije wodę... nie wiem co mam robić...
 
Dziewczyny pomocy!
Rozszerzamy dietę 3 tydzien, a moj synek juz 5 dni nie zrobil kupki, stosujemy wszystko, ciepłe oklady, jabuszko, śliwkę. Mlody chętnie tez pije wodę... nie wiem co mam robić...
A w jaki sposób karmisz - KP czy MM? U nas jest karmienie piersią i rozszerzanie też zaczęliśmy ok. 3 tygodnie temu. No i od tego momentu kupy są dużo rzadziej, tj. jest raz na tydzień, gdy wcześniej to było codziennie, czasami nawet 2 razy.
A poza tym jak humor u synka? Jeżeli widzisz, że nie ma większego dyskomfortu, to cierpliwie czekaj. :-)
 
U nas raz była taka sytuacja że malutka się napinala i coś nie bardzo dawała sobie radę. Rozebralam ja tzn była dołem golutka nóżki zgiete w kolanach przytrzymalam jej przy brzuszku i troszkę masowalam brzuszek i zrobiła.
Dziewczyny pomocy!
Rozszerzamy dietę 3 tydzien, a moj synek juz 5 dni nie zrobil kupki, stosujemy wszystko, ciepłe oklady, jabuszko, śliwkę. Mlody chętnie tez pije wodę... nie wiem co mam robić...
 
Karmpie piersią i do tej pory byly 2-3 kupki dziennie.
W koncu mlody zrobil kupkę, ale takie 3 bobki, chociaz nie jakos bardzo twarde. Tylko sam moment jest troche stresujący bo mlody nagle zaczyna płakać i prezyc sie...
 
Karmpie piersią i do tej pory byly 2-3 kupki dziennie.
W koncu mlody zrobil kupkę, ale takie 3 bobki, chociaz nie jakos bardzo twarde. Tylko sam moment jest troche stresujący bo mlody nagle zaczyna płakać i prezyc sie...
Może dodawaj też oliwy z oliwek czy oleju lnianego do potraw?
Nie dawaj za często gotowanej marchewki, czy jabłka. Jak już surowe starte. Banan też podobno lubi zatwardzać. Podawaj też kiwi
Ja też się obawiam tego, dopiero tydzień rozszerzamy.
 
Dziewczyny co tam u Was. Ja jestem ta ciągle zimną pogoda trochę podlamana. Moja córcia nie cierpi się ubierać. Nie znosi czapek kombinezonow i kurtek a ostatnio też znienawidzila gondole i wszelkie wózki. Wyjścia z nią z domu to istny atmagedon. Krzyki i wrzaski.
Ja chce już ciepła żeby można było z nią wyjść w lekkim ubraniu.
 
My się aktualnie wczasujemy nad morzem 😎 młody spał cała drogę w nocy , 8 godzin ☺️ Jedziemy w spacerowce na półleżąco , bo w samej gondoli awantura
 

Załączniki

  • 37E07A06-3726-4A41-87D1-5D2EF6AF0DE0.jpeg
    37E07A06-3726-4A41-87D1-5D2EF6AF0DE0.jpeg
    76,2 KB · Wyświetleń: 76
Ale macie szczęście my też nad morzem jesteśmy w okolicach Kołobrzegu ale droga była ciężka. Wyjazd ok 21 i do 23 awantura w aucie. Potem zasnęła i już jakoś poszło.
My się aktualnie wczasujemy nad morzem [emoji41] młody spał cała drogę w nocy , 8 godzin [emoji3526] Jedziemy w spacerowce na półleżąco , bo w samej gondoli awantura
 
reklama
Do góry