reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Tak
Nianie bo też mieszkamy w domu i podglądałam sobie małą a bez detektora oddechu nie wyobrażam sobie macierzyństwa osobiście.
Dopóki go nie miałam budziłam się w nocy 100x żeby sprawdzać mała.
Detektor pozwolił mi na spokojniejszy sen i większe poczucie bezpieczeństwa.. Poza tym był zakupiony z polecenia położnej. Nie żałuję.
Ja detektora nie mam ale mam czujnik wewnętrzny i mój mąż tez. Jak mój synek wydał inny dźwięk niż ten co zawsze to z głębokiego snu już bylismy obok niego i się przesłuchiwaliśmy jak synek sobie smacznie śpi
 
reklama
Dziewczyny, będziecie kupować nianie elektroniczna/detektor oddechu? Mamy bardzo duże dwupoziomowe mieszkanie i zastanawiam się czy nie zainwestować w taki gadżet dla komfortu psychicznego...
Ja miałam nianię. Początkowo z lidla za 99zl, bo nie wiedziałam czy się przyda, ale kijowa jest bo łapie szybko zakłócenia. Jak córka miała że 4 mce kupiliśmy z Philipsa za 199zl, bez ekranu, kamery i innych bajerów, bezprzewodową. Cora ma 3,5roku od jakiegos czasu nie korzystamy, bo już nie widzimy takiej potrzeby. Super się sprawdzała. Np. Kładłam malutką na drzemkę, zostawiałam w łóżeczku i szlam gotować na dół obiad. Albo przesadzać donice z kwiatami, na ogrodzie i tarasie też był zasięg bezproblemowy.
Detektora nie miałam i nie zamierzam kupować.
 
reklama
Kurczę chyba czop śluzowy mi wypadł. Napisałam już do swojej lekarki, która jest na urlopie, wraca 11.10, a w poniedziałek mam wizytę zastępcza u innego lekarza. Mam nadzieję że to tylko małe rozwarcie, które jeszcze te 3 tyg potrzyma.
Jak mi wypadł czop to urodziłam 20 godzin później a kuzynka bez czopa chodziła 3 tygodnie wiec nie ma reguły.
Powodzenia ✊
 
Do góry