reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2021

pomidorowaglowa

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
142
Ja mam jutro cc.
Nie dali mi szansy na pr贸b臋 porodu馃槶 Dziecko ma niby szacunkowo 4kg, i brzuszek wi臋kszy od g艂贸wki. Skurcze mam od 2 dni. Szyjka kr贸tka na 1cm i rozwarcie na 2cm. Czuje ze da艂abym rad臋, ale nikt mi tu nie chce pom贸c.
To b臋dzie moja druga cesarka. Bardzo si臋 boj臋. Jestem smutna, bo jeszcze niedawno dzidzia tylko 3100 i dawali spokojnie szanse pr贸bowac sn.
艁zy mi lec膮 i jestem zdo艂owana馃槶
dasz rad臋! Dam sobie g艂ow臋 uci膮膰 偶e waga b臋dzie inna ni偶 szacowana. Wierz mi, jakbym mog艂a to bym si臋 z Tob膮 zamieni艂a na cc. Dla mnie straszne prze偶ycie, ale skoro wiesz ze dasz rad臋 to upieraj si臋 przy swoim! Trzymam mocno kciukasy za Ciebie 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

reklama

Przewrotka

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
23 Marzec 2021
Post贸w
192
Ja mam jutro cc.
Nie dali mi szansy na pr贸b臋 porodu馃槶 Dziecko ma niby szacunkowo 4kg, i brzuszek wi臋kszy od g艂贸wki. Skurcze mam od 2 dni. Szyjka kr贸tka na 1cm i rozwarcie na 2cm. Czuje ze da艂abym rad臋, ale nikt mi tu nie chce pom贸c.
To b臋dzie moja druga cesarka. Bardzo si臋 boj臋. Jestem smutna, bo jeszcze niedawno dzidzia tylko 3100 i dawali spokojnie szanse pr贸bowac sn.
kochana nie ma szans powalczy膰? Wiem, 偶e to wymaga du偶o si艂y i cierpliwo艣ci, ale mo偶e partner pomo偶e by przekona膰 lekarzy? Ja waga te偶 bym si臋 nie przejmowa艂a, poza tym mo偶na rodzic wi臋ksze dzieci po CC r贸wnie偶. Bardzo mocno Ci臋 rozumiem i 艣ciskam z ca艂ych si艂 bo te偶 marz臋 o naturalnym i nie wyobra偶am sobie 偶eby mieli mnie zmusi膰 do CC 馃様 ale p贸藕niej sobie my艣l臋, jakkolwiek by si臋 to nie rozwi膮za艂o to i tak b臋dzie dobrze, byle maluch ju偶 by艂 z nami. Bardzo si臋 martwi臋 teraz przed porodem czy na pewno b臋dzie zdrowe dzieci膮tko itp 馃様 trzymaj si臋 kochana i pami臋taj, jakkolwiek nie urodzisz to powinna艣 by膰 z siebie dumna, powtarzam to Tobie i sobie 馃檪

Smaily

Do艂膮czy艂(a)
12 Grudzie艅 2020
Post贸w
1 081
kochana nie ma szans powalczy膰? Wiem, 偶e to wymaga du偶o si艂y i cierpliwo艣ci, ale mo偶e partner pomo偶e by przekona膰 lekarzy? Ja waga te偶 bym si臋 nie przejmowa艂a, poza tym mo偶na rodzic wi臋ksze dzieci po CC r贸wnie偶. Bardzo mocno Ci臋 rozumiem i 艣ciskam z ca艂ych si艂 bo te偶 marz臋 o naturalnym i nie wyobra偶am sobie 偶eby mieli mnie zmusi膰 do CC 馃様 ale p贸藕niej sobie my艣l臋, jakkolwiek by si臋 to nie rozwi膮za艂o to i tak b臋dzie dobrze, byle maluch ju偶 by艂 z nami. Bardzo si臋 martwi臋 teraz przed porodem czy na pewno b臋dzie zdrowe dzieci膮tko itp 馃様 trzymaj si臋 kochana i pami臋taj, jakkolwiek nie urodzisz to powinna艣 by膰 z siebie dumna, powtarzam to Tobie i sobie 馃檪
"Walczy膰" to za bardzo nie ma jak. Bardzo mnie tutaj strasz膮, 偶e macica si臋 uszkodzi, 偶e to zagro偶enie. Wpisali w grafik i tyle.
Najbardziej boje si臋 komplikacji po zabiegu i b贸lu. no i tego, 偶e nie b臋d臋 w stanie zaj膮膰 si臋 dzieckiem馃槩

Kucielka89

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
29 Pa藕dziernik 2021
Post贸w
43
Ja mam jutro cc.
Kochana pomysl sobie , ze ju偶 dzisiaj b臋dziesz tuli膰 swoje dziecko鈥. Niewa偶ne jaka droga przyjdzie na 艣wiat, najwa偶niejsze ze zdrowe 鉂わ笍

Sylwestrowa

Do艂膮czy艂(a)
31 Pa藕dziernik 2021
Post贸w
465
"Walczy膰" to za bardzo nie ma jak. Bardzo mnie tutaj strasz膮, 偶e macica si臋 uszkodzi, 偶e to zagro偶enie. Wpisali w grafik i tyle.
Najbardziej boje si臋 komplikacji po zabiegu i b贸lu. no i tego, 偶e nie b臋d臋 w stanie zaj膮膰 si臋 dzieckiem馃槩
Lekarze wiedza co robi膰, chc膮 dla Ciebie i dziecka jak najlepiej. Wiem, ze 艂atwo mi si臋 m贸wi, ale za nieca艂y miesi膮c i mnie czeka podobne wyzwanie i do tego dnia nie wiem jakim sposobem urodz臋, ale nie pozostaje mi nic innego jak zda膰 si臋 na specjalist贸w. Co do opieki po CC rozumiem obawy 馃槙 Ale ju偶 postanowione tak偶e nastaw si臋 na rych艂e przywitanie dziecka, po艂o偶ne i piel pomog膮 Ci przy opiece, nie martw si臋

Olka1987

Do艂膮czy艂(a)
16 Kwiecie艅 2021
Post贸w
344
Ja na obserwacji tetna ma艂ej od wtorku. I dzisiaj lekarka podj臋艂a decyzj臋 偶e zapisy 艂adne, ale podstawa t臋tna do艣膰 niska i nie ma co ryzykowa膰. Stwierdzi艂a 偶e ma艂a gotowa, u mnie 3cm rozwarcia i do艣膰 kr贸tka szyjka wi臋c b臋dziemy wywo艂ywa膰. Czekam w艂a艣nie na kropl贸wk臋. Z pomiar贸w wysz艂a dzisiaj 3700.

I pr贸buje si臋 nie stresowa膰 :) trzymajcie kciuki dziewczyny!

B臋d臋mama

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Maj 2021
Post贸w
147
Dziewczyny nie wiem co robi膰. Ma艂y ma 3 tygodnie i 3 dni ma straszne kolki podawa艂am espumisan nie dzia艂a艂 podawa艂am delicol nie dzia艂a艂 teraz jeste艣my na sab simplex tez ma bole i p艂acze... ale chodzi mi o karmienie ma艂y prawie wgl nie spi wgl ... je co 10-15 minut po czym odkladany nie zasypia nadal szuka cyca tjb si臋 nie najadal. Dzis po godzinie na cycyku da艂am mu 50 ml mojego mleka w butelce wszystko zjadl ale od艂o偶ony do snu nadal p艂acze pom贸偶cie bo ju偶 nie wytrzymuje
Neurologopeda powiedzia艂 偶e wszystko ok
Co do doradcy nic z tego na ten moment bo jeste艣my na kwarantannie
W nocy spie moze z godzin臋

margola29

Do艂膮czy艂(a)
28 Kwiecie艅 2021
Post贸w
885
Dziewczyny nie wiem co robi膰. Ma艂y ma 3 tygodnie i 3 dni ma straszne kolki podawa艂am espumisan nie dzia艂a艂 podawa艂am delicol nie dzia艂a艂 teraz jeste艣my na sab simplex tez ma bole i p艂acze... ale chodzi mi o karmienie ma艂y prawie wgl nie spi wgl ... je co 10-15 minut po czym odkladany nie zasypia nadal szuka cyca tjb si臋 nie najadal. Dzis po godzinie na cycyku da艂am mu 50 ml mojego mleka w butelce wszystko zjadl ale od艂o偶ony do snu nadal p艂acze pom贸偶cie bo ju偶 nie wytrzymuje
Moja Ala w dzie艅 nie chce spa膰 nigdzie indziej jak w w贸zku. Mo偶e te偶 spr贸buj tam usypiac i troch臋 pobujac. U moich dzieci te偶 du偶o daje le偶enie na brzuszku. Im wi臋cej tak lezymy tym mniej b贸low brzuszka. Usypia te偶 d藕wi臋k suszarki i czajnika.

B臋d臋mama

Zaanga偶owana w BB
Do艂膮czy艂(a)
19 Maj 2021
Post贸w
147
Moja Ala w dzie艅 nie chce spa膰 nigdzie indziej jak w w贸zku. Mo偶e te偶 spr贸buj tam usypiac i troch臋 pobujac. U moich dzieci te偶 du偶o daje le偶enie na brzuszku. Im wi臋cej tak lezymy tym mniej b贸low brzuszka. Usypia te偶 d藕wi臋k suszarki i czajnika.
Wozek te偶 nie dzia艂a ani bujak ani nic... zastanawiam si臋 czy go nie dokarmia膰, sk膮d mam wiedzie膰 czy si臋 najada jak on caly czas p艂acze i nie spi

reklama

margola29

Do艂膮czy艂(a)
28 Kwiecie艅 2021
Post贸w
885
Mo偶na te偶 spr贸bowa膰 mota膰 mocno w otulaczu. Ogrzewa膰 brzuszek tym termoforkiem z pestek wi艣ni. Za dnia spr贸bowa膰 chustonoszenia. W nocy bra膰 synka do 艂贸偶ka i dla spokoju odgrodzi膰 dziecko np. poduszka ci膮偶owa. Ja kladlam ma艂ego przy ci臋偶kich nocach w 艣rodek i Karmi艂am na lezaco. No i jeszcze smoczek.

Do g贸ry