reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć :)
Betę najlepiej po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost.
Co do lekarza się nie wypowiem bo nie wiem ;)
U mnie specyficzna sytuacja więc ja już byłam tydzień temu a termin mam na 01. 11
 
reklama
Cześć :)
Betę najlepiej po 48 godzinach żeby sprawdzić przyrost.
Co do lekarza się nie wypowiem bo nie wiem ;)
U mnie specyficzna sytuacja więc ja już byłam tydzień temu a termin mam na 01. 11
No ja się umawiam do lekarza w tym tyg. Wszyscy mówią, żeby poczekać z tydzień dwa jeszcze. Jednak to moja pierwsza ciąża i trochę świruje i nie wytrzymam :D
 
Ja pracuje na stacji paliw więc chyba musiałabym wziąść l4 bo się nasłucham ze będą musieli za mnie dźwigać nie mówiąc już o nockach. Zresztą trzymała mnie tylko umowa na stałe i wreszcie mogę powiedzieć papa! 😁 Chociaż nie wiem jak wytrzymam siedzenie w domu.
 
Cześć dziewczyny,
Przycupne i mam nadzieje, że zostanę na dłużej. W piątek testy nie jednoznaczne, w niedziele już wszystko było jasne 💕
Dziś robiona beta:21,2 w środę powtórka✊🏼 Jestem po jednej stracie więc wszystko strasznie analizuje 🤦🏽‍♀️
Owulacje miałam 13/14.02., wiec chyba teoretycznie może być taka niska?
 
Cześć dziewczyny,
Przycupne i mam nadzieje, że zostanę na dłużej. W piątek testy nie jednoznaczne, w niedziele już wszystko było jasne 💕
Dziś robiona beta:21,2 w środę powtórka✊🏼 Jestem po jednej stracie więc wszystko strasznie analizuje 🤦🏽‍♀️
Owulacje miałam 13/14.02., wiec chyba teoretycznie może być taka niska?
Betaa ma spore rozbieżności w interpretacji wyników więc nie ma co się stresować :) poczekaj spokojnie za 48 powtórz i wszysko będzie jasne.
Ja owulacja 14.02 i dziś beta 204 ale równie dobrze mogła by być 1000. Dlatego najważniejsze jest to żeby regularnie wzrastała.
Powodzenia 😃
 
A ja mam jeszcze pytanie techniczne. W jaki sposób logujecie się na forum? Czy macie jakąś apke czy przez stronę? Szukam łatwiejszego sposobu żeby nie omijać aktywności 😉
 
Dziewczyny, czy któraś z was rozważa L4 już na samym początku, jak tylko lekarz potwierdzi ciążę? Mam stresującą pracę, korpo, ale dużo ciśnienia i odpowiedzialności przed klientami i rozważam mocno, czy nie poprosić lekarza o zwolnienie już na kolejnej wizycie, czyli w 7 tygodniu ciąży. Bliscy sugerują, żebym nie patrzyła na współpracowników, tylko potraktowała siebie jako priorytet, ale mam lekki syndrom sztokholmski związany z tą pracą 😅
Hej, ja chyba jutro poproszę o L4 a jestem dopiero 5 tydzień.
Też korpo- nie umiem się nie stresować :/ dzisiaj byłam w biurze, rano zaliczyłam kilka takich sytuacji bardziej nerowych i po południu dostałam takich skurczy że miałam ochotę tylko się pod biurkiem zwinąć i ryczeć :(
 
Hej, ja chyba jutro poproszę o L4 a jestem dopiero 5 tydzień.
Też korpo- nie umiem się nie stresować :/ dzisiaj byłam w biurze, rano zaliczyłam kilka takich sytuacji bardziej nerowych i po południu dostałam takich skurczy że miałam ochotę tylko się pod biurkiem zwinąć i ryczeć :(
Aaa byłam u lekarza w luxmed po skierowania, na USG wszysko ok- widać zarodek. Na bóle brzucha kazała mi pić dużo melisy:/
Więc jutro mam wizytę u lekarza prywatnie
 
Dziewczyny, czy któraś z was rozważa L4 już na samym początku, jak tylko lekarz potwierdzi ciążę? Mam stresującą pracę, korpo, ale dużo ciśnienia i odpowiedzialności przed klientami i rozważam mocno, czy nie poprosić lekarza o zwolnienie już na kolejnej wizycie, czyli w 7 tygodniu ciąży. Bliscy sugerują, żebym nie patrzyła na współpracowników, tylko potraktowała siebie jako priorytet, ale mam lekki syndrom sztokholmski związany z tą pracą 😅
Ja już jestem na l4. Jestem sprzedawca w sklepie spożywczo monopolowym. Lekarz sam wypisał może też że względu na wcześniejsze poronienia. Ja jestem na tym etapie że dzidzia teraz najważniejsza też mi było żal ale pierwsza ciążę właśnie zaczelam ronic w pracy i wolę siedzieć na dupsku teraz
 
reklama
Do góry