reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Współczuję 😞 ja niby siedzę w domu na home office, ale stres w robocie po prostu jest, bez znaczenia czy jesteśmy w biurze, czy na HO... I tak zaczynam myśleć, czy na kolejnej wizycie nie poprosić lekarza o L4. Te korporacje nas wykończą 😖 trzymaj się tak jutro! O której masz wizytę?

O 8.30

No ciężko się nie spinać. Zazdroszczę czasem innym którzy potrafią się odciac- 16 i do domu, w między czasie kawka, obiadek i generalnie wszystko na spokojnie.
Ja jestem nerwus, do tego bardzo się przejmuje i cały czas się zastanawiam jak moje l4 wpłynie na resztę, bo ten ma urlop zaplanowany, tamten chory itp. Więc tak jak dzisiaj- cały dzień na adrenaline.
Aż poprosiłam męża żeby jutro poszedł ze mna na wizytę i poprosił o l4 jeśli ja się nie odezwę:p
 
Ostatnia edycja:
Kochana, będzie dobrze 🥰 pamiętaj że teraz to ty jesteś priorytetem, twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Ja mam w głowie podobne myśli, że kurcze, znowu będzie nas mniej w teamie, będzie ciężko, trzeba szukać zastępstwa, szefowa będzie zajęta... Ale wtedy przypominam sobie że to tylko korpo, każdego można tu zastąpić. Trzymam za ciebie kciuki mega, oby wszystko było dobrze na wizycie jutro 😊 i daj znać jak tam!

Dzięki za słowa otuchy 😍
Niby człowiek to wszystko wie ale jakoś tak czasem potrzebuje żeby mu młotkiem do głowy wtluc na wszelki wypadek
 
Witajcie Kochane, tak jak pisałam pierwszą wizytę u ginekologa miałam mieć w czwartek, ale ze względu na plamienia byłam dzisiaj. Lekarz powiedział, że w zasadzie wszystko wygląda nie najgorzej. Zapisał mi chyba luteine, kazał leżeć. Bardzo się martwię, odchodzę już od zmysłów. A i jeszcze zarodek jest mniejszy niż norma na 5 tydzień :(
 
Witajcie Kochane, tak jak pisałam pierwszą wizytę u ginekologa miałam mieć w czwartek, ale ze względu na plamienia byłam dzisiaj. Lekarz powiedział, że w zasadzie wszystko wygląda nie najgorzej. Zapisał mi chyba luteine, kazał leżeć. Bardzo się martwię, odchodzę już od zmysłów. A i jeszcze zarodek jest mniejszy niż norma na 5 tydzień :(
Spokojnie, będzie dobrze 😊a kiedy kolejna wizyta?
 
Cześć Wam! 😍 Witam się z Wami i ja, termin według kalkulatora to 8 listopada. Jestem po jednym poronieniu i jednej ciąży biochemicznej.
Ten cykl mam z luteiną. Wczoraj w 28dc i 14dpo robiłam beta HCG i progesteron, wyniki na zdjęciu. Na razie się nie cieszę, jutro sprawdzę ponownie betę. Ale chciałam się z Wami przywitać 😍 trzymam za Was kciuki!!! I za siebie też 😀
 

Załączniki

  • IMG_20210302_090126.jpg
    IMG_20210302_090126.jpg
    75,9 KB · Wyświetleń: 143
reklama
Cześć Wam! 😍 Witam się z Wami i ja, termin według kalkulatora to 8 listopada. Jestem po jednym poronieniu i jednej ciąży biochemicznej.
Ten cykl mam z luteiną. Wczoraj w 28dc i 14dpo robiłam beta HCG i progesteron, wyniki na zdjęciu. Na razie się nie cieszę, jutro sprawdzę ponownie betę. Ale chciałam się z Wami przywitać 😍 trzymam za Was kciuki!!! I za siebie też 😀
Witaj 🙂Trzymam mocno kciuki żeby beta ładnie urosla 😍
 
Do góry