reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Witam
Ja nie mam mdłości,tylko tyle że bolą mnie piersi jeden z głównych objawów.
A z jedzeniem nie mam problemów,jem za dwoje ,tu akurat mi wzrósł apetyt 😁
Jestem umówiona na 11.03 na wizytę u lekarza mam nadzieję że już się pojawi zarodek 😁Ostatnio był pęcherzyk żółtkowy i ciążowy 😁Było to w 5t ale podobno zarodek pojawia sie dopiero w 6t i było za wcześnie.Ale miałam już będę robiona,to już wynosiła 9003 ❤Lekarz powiedział że idealny przyrost ❤
Ja idę 9 marca na wizytę będzie to 6t2d więc też już liczę na zarodek i serduszko no ostatnia wizytę miałam w 4t5d i był pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy. Dolegliwości mam straszne piersi też mnie bolą ale ten wstręt do jedzenia jest straszny. Pocieszam się że nie wymiotuję. 🙂 Jakoś to zniose byle z fasolka było ok 🙂
 
reklama
@rossig wlasnie bardzo dużo bo aż 61,90 😨 były dwa pecherzyki
 

Załączniki

  • 2A2DB510-BD31-44CE-B967-B91ACD63C575.jpeg
    2A2DB510-BD31-44CE-B967-B91ACD63C575.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 101
Bardzo, bardzo nieśmiało się witam z terminem na 12.11 [emoji85] Jestem jeszcze w emocjach bo dzisiaj zrobiłam test (jasna kreska) a później betę 13,2 [emoji173] wcześniej stresowalam się wynikiem bety, a teraz martwię się czy wszystko będzie dobrze. Mój lekarz najbliższy wolny termin ma 24 marca dopiero. Czy to nie za późno na pierwszą wizytę? Mam dzisiaj 31dc (12 dpo).
 
Jakos nie widzę podróży z dzieckiem, nawet siebie nie widzę jako matki 🤦‍♀️ ale jeszcze dużo czasu na przyzwyczajenie się


Strasznie mnie boli brzuch jak na okres i co pół godziny biegam do toalety sprawdzać czy to nie to i cała ciąża to nie zły sen 😟
 
Super podejście [emoji1787]A w rodzinie macie bliźniaków czy to pierwszy przypadek?
Hm ... właśnie tak mówił lekarz , ze jeśli się staramy w tym miesiącu ,to mamy mieć świadomość , ze moga być bliźnięta , mój mąż mówi ze dobra dwoje za jednym zamachem to za dwa lata chociaż znowu nie przyjdziesz [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Witaj[emoji846]
Bardzo, bardzo nieśmiało się witam z terminem na 12.11 [emoji85] Jestem jeszcze w emocjach bo dzisiaj zrobiłam test (jasna kreska) a później betę 13,2 [emoji173] wcześniej stresowalam się wynikiem bety, a teraz martwię się czy wszystko będzie dobrze. Mój lekarz najbliższy wolny termin ma 24 marca dopiero. Czy to nie za późno na pierwszą wizytę? Mam dzisiaj 31dc (12 dpo).
 
Rozumiem że wogole tego nie czujesz..... Strasznie mi przykro że tak się męczysz. Mam koleżankę która jest w wieloletnim związku i nie mają dzieci. Ba nawet nie planują. Zawsze mi mówi że, uwielbia swoje wygodne życie. Nie widzę po niej żeby była nieszczęśliwa.
Twoją rolą najważniejszą jest teraz przemyśleć jak Twoje życie ma wyglądać. Bo nie wiem co jest bardziej przygnebiajace - Matka która nie chce dziecka czy dziecko ktore nie zazna miłości od matki.
Jakos nie widzę podróży z dzieckiem, nawet siebie nie widzę jako matki [emoji2356] ale jeszcze dużo czasu na przyzwyczajenie się


Strasznie mnie boli brzuch jak na okres i co pół godziny biegam do toalety sprawdzać czy to nie to i cała ciąża to nie zły sen [emoji45]
 
reklama
Super podejście [emoji1787]A w rodzinie macie bliźniaków czy to pierwszy przypadek?
To pierwszy przypadek, ale raczej na przypadki w rodzinie bym nie patrzyła ,ponieważ to był cykl stymulowany clo , tyle ze ja mam już 2 dzieci z pierwszego małżeństwa , on ma syna z pierwszego małżeństwa i jak teraz trafi sie 2 , to będzie pięcioro dzieci 😅na utrzymanie i wykształcenie nam nie brakuje, wiec się nie martwię , raczej się martwię gdzie ja je pomieszcze w brzuchu te bliźniaki mam 166 i 51 kg jestem szczupła 🤭Ale czy ten progesteron wogole świadczy o tym ze mogę być w ciąży? 🙄
 
Do góry