reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Super podejście [emoji1787]A w rodzinie macie bliźniaków czy to pierwszy przypadek?
Napisałaś ,ze może parka ...słyszałaś już gdzieś, ze tak wysoki progesteron oznaczał bliźnięta ? Trochę się martwię , a testu to wogole się boje , już przez 9 miesięcy to tyle ich było 😓
 
reklama
Hej hej. Jestem po pierwszej wizycie. Wszystko ok , był już zarodek i serduszko [emoji7] według om 4t5d a według wymiarów 6tc i termin na 28 października [emoji85] takze lecę na październikowe [emoji16] ale z Wami też zostanę [emoji16] kolejna wizyta za 2 tyg
IMG_20210304_182220.jpeg
 
Moja koleżanka tak miała. 6 lat temu urodziła bliźniaki parkę. I też chudy szkieletor z niej był i jest.Potrafi zeżreć wszystko co się nawinie i nie tyje[emoji22]Nigdy jej nie wypytywałam od strony farmakologicznej jak to było. Wiem tylko ze długo się starali.
Napisałaś ,ze może parka ...słyszałaś już gdzieś, ze tak wysoki progesteron oznaczał bliźnięta ? Trochę się martwię , a testu to wogole się boje , już przez 9 miesięcy to tyle ich było [emoji29]
 
Zazwyczaj na początku te terminy szaleją raz w jedną stronę, raz w drugą. Granica tolerancji to nawet 2 tyg.
Gratuluję dobrych wiadomości [emoji846]
Hej hej. Jestem po pierwszej wizycie. Wszystko ok , był już zarodek i serduszko [emoji7] według om 4t5d a według wymiarów 6tc i termin na 28 października [emoji85] takze lecę na październikowe [emoji16] ale z Wami też zostanę [emoji16] kolejna wizyta za 2 tygZobacz załącznik 1244787
 
Moja koleżanka tak miała. 6 lat temu urodziła bliźniaki parkę. I też chudy szkieletor z niej był i jest.Potrafi zeżreć wszystko co się nawinie i nie tyje[emoji22]Nigdy jej nie wypytywałam od strony farmakologicznej jak to było. Wiem tylko ze długo się starali.
Czyli jest taka możliwość , ze wreszcie zaszłam :) to drugi cykl stymulowany clo , Może się udało , ten progesteron z niczego się nie bierze a miałam usg i wiem ze nie mam żadnych torbieli i PCOS tez nie mam co mogłam to wykluczyłam . To koleżanka tak jak ja , ja tez mogę jeść ile chce co chve i nie tyle chociaż ja nie jem słodyczy nie pije gazowanych słodkich napojów :)
 
E to ona wszystko jak śmietnik. Pamiętam do dziś, jak z 4 lata temu zjadła 3 zestawy bić mac. A na koniec mówi "chyba jeszcze sobie ciastko zamówię"Do dziś nie wiem gdzie jej się to mieści. Zawsze jej zazdrościłam takiej przemiany materii.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie zaskoczyło [emoji110][emoji3590]
Czyli jest taka możliwość , ze wreszcie zaszłam :) to drugi cykl stymulowany clo , Może się udało , ten progesteron z niczego się nie bierze a miałam usg i wiem ze nie mam żadnych torbieli i PCOS tez nie mam co mogłam to wykluczyłam . To koleżanka tak jak ja , ja tez mogę jeść ile chce co chve i nie tyle chociaż ja nie jem słodyczy nie pije gazowanych słodkich napojów :)
 
Hej gratuluję ciąży ☺️

Czy udało się poznać powód tak wczesnego porodu? Niewydolność szyjki? Trombofilia?
Bardzo to smutne, strasznie szybko 😔

Mam nadzieję, że upłynie Ci bajkowo, spokojnie te 9 miesięcy i tego Ci życzę ;)
Zresztą wszystkim nam ☺️
No trombofilia, gdybym dostała heparynę acard myśle ze dzieciątko moje było by ze mną w domciu :/
 
E to ona wszystko jak śmietnik. Pamiętam do dziś, jak z 4 lata temu zjadła 3 zestawy bić mac. A na koniec mówi "chyba jeszcze sobie ciastko zamówię"Do dziś nie wiem gdzie jej się to mieści. Zawsze jej zazdrościłam takiej przemiany materii.
Trzymam kciuki żeby u Ciebie zaskoczyło [emoji110][emoji3590]
No ja mam ide tycznie 😁 Nie wiem już dzisiaj się czuje jak co miesiąc na okres , tylko piersi mnie bardziej bolą Eh pewnie znowu nic . Nastawie się lepiej ze nie będzie
 
reklama
Jak u Was w ten cudowny piatkowy poranek? U nas za oknem biało i cały czas sypie.
Ja znowu nie przespałam nocy, więc zaraz się zbieram i jade do lekarza, wyssam ten pakiet luxmed do czysta ;)
 
Do góry