reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Do pracy. Wczoraj zdecydowalismy na 100%, że zostawimy dziecko. Od razu lepiej mi się spało 😁 nadal jestem przerażona, ale kamień z serca i czuje się trochę spokojniejsza.
 
reklama
Cześć! Nieśmiało się z wami witam i mam nadzieję że zostanę na dłużej :) Wczoraj miałam pozytywny test, beta wyniosła 50IU/L, jutro idę sprawdzić przyrost. Dzisiaj mam 24dc, wg apki 3t3d więc baaardzo wcześnie. Do ginekologa idę w czwartek ze względu na trombofilie, czy któraś z was też ma podobnie i musi robić zastrzyki z heparyna? Wczoraj mąż mi zrobił pierwszy zastrzyk i po wyciągnięciu igly bolało dość mocno przez kilka minut, zastanawiam się czy to normalne, czy może ja byłam za bardzo spięta. Wstępny termin nam na 17 listopada 🙂 To jest już moja 3 ciąża w ciągu roku, liczę że tym razem się uda ☺️
 
Cześć! Nieśmiało się z wami witam i mam nadzieję że zostanę na dłużej :) Wczoraj miałam pozytywny test, beta wyniosła 50IU/L, jutro idę sprawdzić przyrost. Dzisiaj mam 24dc, wg apki 3t3d więc baaardzo wcześnie. Do ginekologa idę w czwartek ze względu na trombofilie, czy któraś z was też ma podobnie i musi robić zastrzyki z heparyna? Wczoraj mąż mi zrobił pierwszy zastrzyk i po wyciągnięciu igly bolało dość mocno przez kilka minut, zastanawiam się czy to normalne, czy może ja byłam za bardzo spięta. Wstępny termin nam na 17 listopada 🙂 To jest już moja 3 ciąża w ciągu roku, liczę że tym razem się uda ☺️
hej, jestem od 2 dni na heparynie :D podobno te zastrzyki bolą z różną intensywnością, zależy gdzie się człowiek wkłuje. Dziś chyba wyszło mi lepiej niż wczoraj, ale siniaczki są. Trzeba znaleźć najlepsze dla siebie miejsce. Aktualnie jestem 5+3, też po stratach, więc nie nastawiam się jeszcze.
 
Cześć! Nieśmiało się z wami witam i mam nadzieję że zostanę na dłużej :) Wczoraj miałam pozytywny test, beta wyniosła 50IU/L, jutro idę sprawdzić przyrost. Dzisiaj mam 24dc, wg apki 3t3d więc baaardzo wcześnie. Do ginekologa idę w czwartek ze względu na trombofilie, czy któraś z was też ma podobnie i musi robić zastrzyki z heparyna? Wczoraj mąż mi zrobił pierwszy zastrzyk i po wyciągnięciu igly bolało dość mocno przez kilka minut, zastanawiam się czy to normalne, czy może ja byłam za bardzo spięta. Wstępny termin nam na 17 listopada 🙂 To jest już moja 3 ciąża w ciągu roku, liczę że tym razem się uda ☺️
Czesc Aniu :) Trzymam kciuki!
 
Cześć
Macie śnieg, u mnie tylko przymroziło z rana, -7 ,ale śniegu nie było 😊
Ja dzisiaj wstałam ,okropne mdłości,ale jakoś się przemogłam,zjadłam śniadanko i trochę lepiej teraz 😊 Wczoraj mnie mocno kuło w brzuchu ,okolice pępka,dzisiaj już lżej także uznam że to może przez rozciągające się macice 😊 Miałyście tak ?
 
hej, jestem od 2 dni na heparynie :D podobno te zastrzyki bolą z różną intensywnością, zależy gdzie się człowiek wkłuje. Dziś chyba wyszło mi lepiej niż wczoraj, ale siniaczki są. Trzeba znaleźć najlepsze dla siebie miejsce. Aktualnie jestem 5+3, też po stratach, więc nie nastawiam się jeszcze.
Robisz rano zastrzyk? Pewnie tak, za którymś razem dojdziemy do wprawy :)
 
Ja idę 9 marca na wizytę będzie to 6t2d więc też już liczę na zarodek i serduszko no ostatnia wizytę miałam w 4t5d i był pęcherzyk i pęcherzyk żółtkowy. Dolegliwości mam straszne piersi też mnie bolą ale ten wstręt do jedzenia jest straszny. Pocieszam się że nie wymiotuję. 🙂 Jakoś to zniose byle z fasolka było ok 🙂
To mamy wizyty, prawie w tym samym terminie ❤ Ja ogólnie mam dwie. Jedną mam ,tam co chodziliśmy do kliniki(u mnie z invitro),a drugą u swojego już lekarza na miejscu.Tak się złożyło,że dwa razy fasolkę zobaczę,jak już będzie ❤jedną jest 10,druga 11.03 ❤
 
12 kwietnia mam druga dawke szczepionki na covida, jesli polozna powie, ze musze to przelozyc, to znaczy ze bede musiala poinformowac szefowa o ciazy o wiele wczesniej niz planowalam :(
 
reklama
U mnie śnieg, wróciła zima a ja się nie moge doczekać wiosny, wstałam z uderzeniem goroca i czuje się spuchnięta, Wyprane ciuchy muszę poskładać Eh i wiecznie nie wiem co gotować na obiad, mam żurek jeszcze ale na drugie nie wiem, patrze na swoje piersi i szukam objawów ciąży, 🙈🙈😀przy dwóch ciążach przy kąpieli zauważyłam ze są inne i otoczka przy sutkach jest większa i ciemniejsza inna niż zwykle, wiec patrzę teraz i sama nie wiem..11 marca mam termin miesiączki a juz bym chciała zrobić test
 
Do góry