reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Cześć! :) Zrobiłam dzisiaj druga betę, w czwartek było 50 IU/L a dzisiaj 135 IU/L i tak się cieszę, że jest ponad 100%... ja wiem ze to dopiero początek i że wszystko może się zdarzyć, ale dla mnie to jest tak pozytywna wiadomość po dwóch poronieniach, wcześniej miałam wzrosty ok 50% (i mniej) i w pierwszej ciąży i w drugiej.
Jak myślicie powtórzyć jeszcze bete czy odpuścić do wizyty u ginekologa?
Hej Aniu. Znam to doskonale też tak miałam przy swoich dwóch poronieniach. Który tydzień ciąży masz ?
Ja dziś też robiłam betę i aż mnie zaskoczyła bo wyszła 2372 więc Wow. Oby nie bliźniaki [emoji3061][emoji3061][emoji3061]
 
reklama
Dziewczyny boję się o swoja fasolkę [emoji3525][emoji3525] dzisiaj znów zakuł mnie brzuch zaraz po poszłam do toalety i zobaczyłam mała brązowa plamkę na bieliźnie. Co radzicie? Miała któraś z was podobna sytuację?
 
Dziewczyny boję się o swoja fasolkę [emoji3525][emoji3525] dzisiaj znów zakuł mnie brzuch zaraz po poszłam do toalety i zobaczyłam mała brązowa plamkę na bieliźnie. Co radzicie? Miała któraś z was podobna sytuację?
może zadzwon w poniedziałek do ginekologa . Ja w pierwszej ciąży miałam na początku brązowe plemienia dostałam duphaston i potem było ok.
Jeszcze się z Wami oficjalnie nie witam chociaż podczytuje codziennie;) zrobiłam dzisiaj 2 testy i lekkie kreski są... Ale do okresu długo no i bardzo boli mnie ból brzucha w pierwszej ciąży trafiłam nawet z tego powodu do szpitala... Więc czekam i zawitam jak już będzie potwierdzenie;) pozdrawiam Was serdecznie
 
Dziewczyny boję się o swoja fasolkę [emoji3525][emoji3525] dzisiaj znów zakuł mnie brzuch zaraz po poszłam do toalety i zobaczyłam mała brązowa plamkę na bieliźnie. Co radzicie? Miała któraś z was podobna sytuację?
@domi jaki to rodzaj bólu ? Umiesz określić.
Wiesz takie plemienia się zdarzają gdy wszystko się rozciąga i może to nic strasznego. A kiedy masz wizytę? Masz możliwość konsultowania tego ze swoim lekarzem?
 
Cześć dziewczyny. Trochę odpuściłam forum bo mnie choróbsko dopadło. Kaszel, ból głowy i gardło.
Chyba się wykończę. Wszystkim dobrych nowin na wizytach gratuluję. I przepraszam że nie odpisze każdej personalnie ale mój mózg jest na zwolnionych obrotach. Trzymajcie się dziewczyny zdrowo i dbajcie o swoje fasolki.
Dużo zdrówko ale od wczoraj zaczęła głowa bolec ale tylko rano dzisiaj to samo a teraz mam katar i gryzie mnie w gardle :/ a w poniedziałek do pracy a czwartek dzień okresu czekam na testowanie ale czuje ze nic z tego
 
Takie krótkotrwałe ukłucie w jajniku mija dosłownie po paru sekundach ale zaraz po pojawia się plama. A przed chwila kuli mnie w pochwie kilka razy pod rząd ale to tak na sekunde. Wizytę mam dopiero we wtorek. Niby mam numer do mojej gin ale nie chcę dzwonić w weekend i to tak późnych godzinach jeśli nie dzieje się nic poważnego . Pierwsza ciąża była dużo łagodniejsza w sumie nie miałam żadnych objawów. Na dodatek musze siedzieć w pracy do 2...
@domi jaki to rodzaj bólu ? Umiesz określić.
Wiesz takie plemienia się zdarzają gdy wszystko się rozciąga i może to nic strasznego. A kiedy masz wizytę? Masz możliwość konsultowania tego ze swoim lekarzem?
 
Takie krótkotrwałe ukłucie w jajniku mija dosłownie po paru sekundach ale zaraz po pojawia się plama. A przed chwila kuli mnie w pochwie kilka razy pod rząd ale to tak na sekunde. Wizytę mam dopiero we wtorek. Niby mam numer do mojej gin ale nie chcę dzwonić w weekend i to tak późnych godzinach jeśli nie dzieje się nic poważnego . Pierwsza ciąża była dużo łagodniejsza w sumie nie miałam żadnych objawów. Na dodatek musze siedzieć w pracy do 2...
Wiesz co kochana plienia się zdarzają A dzieci się rodzą nie przejmuj się tym. Ja również mam takie kłucie w jajniku od czasu do czasu. To raczej nic groźnego. Przy moich poronieniach był to ostry skurcz który trwał do 30 sekund. I wiem że takich bóli powinnam się bać. Ale to co opisujesz wydaje się normalne. Nie dzwigaj pij wody dużo i staraj się oszczędzać. Ile ma twoja kruszynka lat ?
 
reklama
Do góry