reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziękuję trochę mnie pocieszyliscie.
Wiesz co kochana plienia się zdarzają A dzieci się rodzą nie przejmuj się tym. Ja również mam takie kłucie w jajniku od czasu do czasu. To raczej nic groźnego. Przy moich poronieniach był to ostry skurcz który trwał do 30 sekund. I wiem że takich bóli powinnam się bać. Ale to co opisujesz wydaje się normalne. Nie dzwigaj pij wody dużo i staraj się oszczędzać. Ile ma twoja kruszynka lat ?
Jasiek ma rok i 10 miesięcy [emoji846]
 
reklama
Hej Aniu. Znam to doskonale też tak miałam przy swoich dwóch poronieniach. Który tydzień ciąży masz ?
Ja dziś też robiłam betę i aż mnie zaskoczyła bo wyszła 2372 więc Wow. Oby nie bliźniaki [emoji3061][emoji3061][emoji3061]
Tak, staram się o tym nie myśleć, ale jednak ciągle mam tam z tyłu głowy, że coś może pójść nie tak. Wg aplikacji 3t4d, więc bardzo wcześnie. A u ciebie który tydzień? A mi się marzą bliźniaki 😄
 
Tak, staram się o tym nie myśleć, ale jednak ciągle mam tam z tyłu głowy, że coś może pójść nie tak. Wg aplikacji 3t4d, więc bardzo wcześnie. A u ciebie który tydzień? A mi się marzą bliźniaki [emoji1]
Wiesz co ze mną jest tak że kiedyś po ciąży z synem staraliśmy się ale odkąd mały rósł my kupiliśmy mieszkanie o generalnie zrobiliśmy się dość wygodni to sama myśl od dziecku napawała nas lęlkiem i mówiliśmy stanowczo Nie. Ja generalnie od tak w ciążę zajść nie potrafię, zawsze były jakieś " wspomagacze". Nie miałam okresu równe 356 dni później zaczęłam brać metforminę bo mam IO no i bach 2 cykl i ciąża! Jestem stara gruba o nie gotowa ;) ale już się pogodzilam z tą myślą i jest ok. Mój synek jest szczęśliwy bardzo chciał mieć rodzeństwo.

Ja mam 6tc dziś. Znam te myśli i wiem że aż do porodu będą z nami;)
Skąd jesteście dziewczyny? Ja Śląsk
 
Hej Aniu. Znam to doskonale też tak miałam przy swoich dwóch poronieniach. Który tydzień ciąży masz ?
Ja dziś też robiłam betę i aż mnie zaskoczyła bo wyszła 2372 więc Wow. Oby nie bliźniaki
emoji3061.png
emoji3061.png
emoji3061.png
Czyli jak dobrze rozumiem z Twoich dwóch komentarzy to dziś masz 5+0 i beta 2372? Robiłaś progesteron?

Dziewczyny, czy progesteron 15,49 na początku ciąży nie jest za niski? Powinnam się martwić?
Też mnie to zastanawiało. Ja pierwsza bete miałam 135 i progesteron 22.52. Sprawdzałam gdzieś w internecie jaki mniej więcej powinien być poziom progesteronu to znalazłam coś takiego (zdj w załączniku). Jak umawiałam się na wizycie to pytałam rejestratorki czy takie wyniki są ok to powiedziała że przekaże dla mojej ginekolog i jeśli będzie coś nie tak to oddzwoni. Do dziś nie ma telefonu a było to prawie tydzień temu więc chyba jest okej.

Chyba tak, bo będę ciągle o tym myśleć.
Wizytę mam w czwartek.
No to zrób dla świętego spokoju bo do czwartku na pewno będziesz się denerwować. Ale nie zamartwiaj się na zapas. Musi być dobrze!
U mnie bylo:
13 dpo 27.02 beta 135, progesteron 22.55
15 dpo 01.03 bata 350, progesteron 23.02
19 dpo 05.03 beta 2147, progesteronu nie robiłam
 

Załączniki

  • Screenshot_20210306-223547_Chrome.jpg
    Screenshot_20210306-223547_Chrome.jpg
    261,9 KB · Wyświetleń: 67
  • Screenshot_20210306-223201_Chrome.jpg
    Screenshot_20210306-223201_Chrome.jpg
    210,3 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Też mnie to zastanawiało. Ja pierwsza bete miałam 135 i progesteron 22.52. Sprawdzałam gdzieś w internecie jaki mniej więcej powinien być poziom progesteronu to znalazłam coś takiego (zdj w załączniku). Jak umawiałam się na wizycie to pytałam rejestratorki czy takie wyniki są ok to powiedziała że przekaże dla mojej ginekolog i jeśli będzie coś nie tak to oddzwoni. Do dziś nie ma telefonu a było to prawie tydzień temu więc chyba jest okej.

Dziękuję za odpowiedź [emoji173] Ale trochę mnie to zmartwilo. Tym bardziej że mam dużo niższą betę, ale sprawdzałam przyrost i jest 100%. A wizytę mam dopiero 24 marca. Na szczęście oprócz lekkiego pobolewania podbrzusza od czasu do czasu to nic się nie dzieje niepokojącego.
 
Dokładnie miałam takie same objawy. Dzisiaj jest już dużo lepiej. Nawet apetyt wrócił. Trzymam kciuki za testowanie i żeby się udało [emoji846] a i zdrówka [emoji110]
Dużo zdrówko ale od wczoraj zaczęła głowa bolec ale tylko rano dzisiaj to samo a teraz mam katar i gryzie mnie w gardle :/ a w poniedziałek do pracy a czwartek dzień okresu czekam na testowanie ale czuje ze nic z tego
 
reklama
Do góry