reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Stara powiadasz [emoji1787]a idź Ty w cholerę. Wcale nie jesteś stara! Nie wiem ile masz lat, ale ja do 20 już dawno nie należę. Wiek to tylko liczby.
Wiesz co ze mną jest tak że kiedyś po ciąży z synem staraliśmy się ale odkąd mały rósł my kupiliśmy mieszkanie o generalnie zrobiliśmy się dość wygodni to sama myśl od dziecku napawała nas lęlkiem i mówiliśmy stanowczo Nie. Ja generalnie od tak w ciążę zajść nie potrafię, zawsze były jakieś " wspomagacze". Nie miałam okresu równe 356 dni później zaczęłam brać metforminę bo mam IO no i bach 2 cykl i ciąża! Jestem stara gruba o nie gotowa ;) ale już się pogodzilam z tą myślą i jest ok. Mój synek jest szczęśliwy bardzo chciał mieć rodzeństwo.

Ja mam 6tc dziś. Znam te myśli i wiem że aż do porodu będą z nami;)
Skąd jesteście dziewczyny? Ja Śląsk
 
reklama
W poprzedniej ciąży miałam tak, że brzuch momentami bolał mnie jak na miesiączkę. A dodam że miesiączki miałam tragiczne. Pamiętam też na początku ciąży takie dziwne ukłucia jak igłą. Strasznie się martwiłam. Okazało się że to normalne. Nasze ciało się zmienia, hormony robią swoje a fasolka szykuje sobie wygodne gniazdo[emoji846]
Odsypiam. [emoji846] Później już było ok takze moze poprostu jakies rozciągnie albo coś takiego. Jeszcze dzisiaj przeżyć nockę i od jutra urlop.
 
Wiesz co ze mną jest tak że kiedyś po ciąży z synem staraliśmy się ale odkąd mały rósł my kupiliśmy mieszkanie o generalnie zrobiliśmy się dość wygodni to sama myśl od dziecku napawała nas lęlkiem i mówiliśmy stanowczo Nie. Ja generalnie od tak w ciążę zajść nie potrafię, zawsze były jakieś " wspomagacze". Nie miałam okresu równe 356 dni później zaczęłam brać metforminę bo mam IO no i bach 2 cykl i ciąża! Jestem stara gruba o nie gotowa ;) ale już się pogodzilam z tą myślą i jest ok. Mój synek jest szczęśliwy bardzo chciał mieć rodzeństwo.

Ja mam 6tc dziś. Znam te myśli i wiem że aż do porodu będą z nami;)
Skąd jesteście dziewczyny? Ja Śląsk
Kurcze to miałaś przeboje, a synek ile ma lat?
Nie ważne ile się ma lat ważne na ile się czujemy :)
Ja Śląsk :)
 
W poprzedniej ciąży miałam tak, że brzuch momentami bolał mnie jak na miesiączkę. A dodam że miesiączki miałam tragiczne. Pamiętam też na początku ciąży takie dziwne ukłucia jak igłą. Strasznie się martwiłam. Okazało się że to normalne. Nasze ciało się zmienia, hormony robią swoje a fasolka szykuje sobie wygodne gniazdo[emoji846]
Też tak teraz mam, czuję czasami tak jak na okres i mam takie kłucie, ale trwa chwilkę. Jeszcze jajniki czasami pobolewają. Zmienia się ten ból z czasem? Czy cały czas jest takie pobolewanie i klucie do końca ciąży ?
 
Wiesz co ze mną jest tak że kiedyś po ciąży z synem staraliśmy się ale odkąd mały rósł my kupiliśmy mieszkanie o generalnie zrobiliśmy się dość wygodni to sama myśl od dziecku napawała nas lęlkiem i mówiliśmy stanowczo Nie. Ja generalnie od tak w ciążę zajść nie potrafię, zawsze były jakieś " wspomagacze". Nie miałam okresu równe 356 dni później zaczęłam brać metforminę bo mam IO no i bach 2 cykl i ciąża! Jestem stara gruba o nie gotowa ;) ale już się pogodzilam z tą myślą i jest ok. Mój synek jest szczęśliwy bardzo chciał mieć rodzeństwo.

Ja mam 6tc dziś. Znam te myśli i wiem że aż do porodu będą z nami;)
Skąd jesteście dziewczyny? Ja Śląsk
Aż się boję pytać kiedy zaczyna się starość wg Was 😃😃 ja też ze Śląska:) w dodatku 30 przekroczona jakiś czas temu😆
 
reklama
Dziękuję za odpowiedź [emoji173] Ale trochę mnie to zmartwilo. Tym bardziej że mam dużo niższą betę, ale sprawdzałam przyrost i jest 100%. A wizytę mam dopiero 24 marca. Na szczęście oprócz lekkiego pobolewania podbrzusza od czasu do czasu to nic się nie dzieje niepokojącego.
Najważniejsze, że przyrost się zgadza. Który tc wychodził u Ciebie jak robiłaś progesteron i bete?
Niby wielkość bety nie jest istotna tylko jej przyrost, no oczywiście wtedy jeśli mieści się w zakresach :)
W poprzedniej ciąży miałam tak, że brzuch momentami bolał mnie jak na miesiączkę. A dodam że miesiączki miałam tragiczne. Pamiętam też na początku ciąży takie dziwne ukłucia jak igłą. Strasznie się martwiłam. Okazało się że to normalne. Nasze ciało się zmienia, hormony robią swoje a fasolka szykuje sobie wygodne gniazdo[emoji846]

Też tak teraz mam, czuję czasami tak jak na okres i mam takie kłucie, ale trwa chwilkę. Jeszcze jajniki czasami pobolewają. Zmienia się ten ból z czasem? Czy cały czas jest takie pobolewanie i klucie do końca ciąży ?
Dziewczyny ja też mam całkiem mocne bóle podbrzusza.. Zaczęłam się już tym denerwować trochę. Ból identyczny jak na @ tylko bardziej rozlany i czasem kłucia jajników. Kiedy nie zajde do toalety to od razu sprawdzam czy nie ma jakiegoś plamienia ale czysto dzięki Bogu. Jako, że wizytę u swojej ginekolog mam w piątek to na jutro umówiłam się do jakiegoś innego dostępnego ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko jest okej. Betę sprawdzałam trzy razy, przyrost się zgadza więc nie wiem czy jest się czym niepokoić ale wolę "stracić" 200zl i się upewnić niż denerwować do piątku.
Witam w piątek zobaczyłam na teście 2 grube krechy. Beta w sobote 3893.
Ciąża totalnie nie planowana 😁
Mam 29 lat i dwie córki (7 i 4) pozdrawiam wszystkie listopadowe mamusie 🖐️
Gratulacje :)
W którym dc robiłaś test?
 
Do góry