reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
z obecnego USG wyszło że jeden cm wcześniej były dwa po pół centymetra. Dlatego tak długo zwklekalismy z kolejna ciąża nie chciałam usuwać woreczka który nie dawał objawów a chirurdzy sugerowali. Trafiłam na cudowna doktor która machnela ręką mówi że woreczka bez objawów się nie usuwa i że sobie poradzimy to żaden problem. Więc zaryzykowalismy.... Już od paru lat uważam na to co jem więc nie będzie trudno w ciąży bo po prostu się przyzwyczaiłam;) właśnie ściągnęłam ta flo ale coś nie ogarniam 😆😉
To trzymam kciuki żeby było wszystko ok 😊
W aplikacji wpis swoją ostatnia miesiączkę, a w ustawieniach możesz sobie zmienić na śledzenie przebiegu ciąży.
Screenshot_20210307-205344.jpg

Tak to wygląda, możesz swoje objawy zapisywać, dawać notatki, co chwilę jakiś artykuł jest do przeczytania. Lubię ta apke :)
Screenshot_20210307-205421.jpg
 
Właśnie sobie zainstalowałam super aplikacje preglife
Dla początkujących mam i ogolnie dla wszystkich jest np lista rzeczy do kupienia dla dziecka do odhaczenia co się kupiło.
Utrzymanie prawidlowej wagi
Poszczególne opisy dotyczące każdego tygodnia
Jak rozwija sie dziecko, co się dzieje e organizmie mamy jakie zachodzą zmiany a nawet jest rubryka partner
Także polecam ☺️☺️😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210308_000640_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20210308_000640_com.gravid.gravid.jpg
    240,3 KB · Wyświetleń: 62
  • Screenshot_20210308_000625_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20210308_000625_com.gravid.gravid.jpg
    180,7 KB · Wyświetleń: 64
Nawet jest liczenie skurczy co myślę że mega pomaga pierwszym mamusiom
 

Załączniki

  • Screenshot_20210308_001605_com.gravid.gravid.jpg
    Screenshot_20210308_001605_com.gravid.gravid.jpg
    131,5 KB · Wyświetleń: 48
Melduję się z rana bez węchu[emoji22]jestem wkurzona i załamana. Zbieramy się na wymaz. Na bank mam to dziadostwo. Szkoda ze akurat teraz musiało mnie chycić. Rano aż nie dowierzałam i wzięłam intensywne perfumy. No i dupa, nic, null.
Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.
 
reklama
Ja pracuje w gabinecie stomatologicznym jako technik rtg, ale nie zdążyłam się zaszczepić 🙄 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. U mnie dzis planowany dzien @ , jest trochę stresik. Lece zaraz na betę :)
 
Do góry