reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Myślałam o tobie wczoraj wieczorem i dziś rano miałam właśnie pisać. Trzymaj się mamuśka! Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze!
Melduję się z rana bez węchu[emoji22]jestem wkurzona i załamana. Zbieramy się na wymaz. Na bank mam to dziadostwo. Szkoda ze akurat teraz musiało mnie chycić. Rano aż nie dowierzałam i wzięłam intensywne perfumy. No i dupa, nic, null.
Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.
 
reklama
Melduję się z rana bez węchu[emoji22]jestem wkurzona i załamana. Zbieramy się na wymaz. Na bank mam to dziadostwo. Szkoda ze akurat teraz musiało mnie chycić. Rano aż nie dowierzałam i wzięłam intensywne perfumy. No i dupa, nic, null.
Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.
ojej obyście łagodnie przeszli później będziesz miała spokój od tego gówna.
 
Melduję się z rana bez węchu[emoji22]jestem wkurzona i załamana. Zbieramy się na wymaz. Na bank mam to dziadostwo. Szkoda ze akurat teraz musiało mnie chycić. Rano aż nie dowierzałam i wzięłam intensywne perfumy. No i dupa, nic, null.
Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.
O kurczę, miejmy nadzieje ze będzie test negatywny,a jakieś inne objawy zatkany nos przy braku węchu
 
Ja pracuje w gabinecie stomatologicznym jako technik rtg, ale nie zdążyłam się zaszczepić [emoji849] trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. U mnie dzis planowany dzien @ , jest trochę stresik. Lece zaraz na betę :)
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] daj znać jak będą wyniki [emoji16]
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Można do Was dołączyć? [emoji854]
Cześć [emoji4]
 
Dziewczyny, jestem mocno zestresowana, udało mi się zapisać do lekarza na środę. Co polecacie na zmniejszenie stresu? Bo zauważyłam że jak się denerwuję to brzuch się spina i robi się twardy, bardziej boli. Piję melisę, ale nie czuję żeby pomagała...
 
Cześć dziewczyny! Witam się z Wami, choć jeszcze niepewnie :) Wg OM dzisiaj mam 5t1d i termin porodu na 7 listopada 😍 To moja trzecia ciąża, jestem bardzo podeskcytowana 😍 w domu mam dwie panny, jedna 8 lat druga w lutym skończyła roczek 😊 na ten piątek planuję iść na usg, to będzie 5t5d, mam nadzieję że zobaczę już może nawet serduszko😊
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę zdrowia!
 
reklama
Do góry