reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, jestem mocno zestresowana, udało mi się zapisać do lekarza na środę. Co polecacie na zmniejszenie stresu? Bo zauważyłam że jak się denerwuję to brzuch się spina i robi się twardy, bardziej boli. Piję melisę, ale nie czuję żeby pomagała...
Ja sobie po prostu tlumacze ze musi być dobrze , ze na pewne rzeczy nie mamy wpływu :) wydaje mi się, że progesteron możesz mieć juz wyższy , bo on dopiero rosnie . Wlasnie się zastanawiam czy zrobić dzis tylko beta hcg a w środę beta + progesteron.
 
reklama
@mamaNadii2 to idziemy łeb w łeb 😁 daj znać jak po wizycie, co tam już było widać, bo mój największy stres to że pójdę za szybko i dołożę sobie stresu 😁 a z drugiej strony nie mogę się doczekać 😍
 
@Aniiiaaa przedstaw się, skąd jesteś? ☺️😉😁Czy to twoja pierwsza czy kolejna ciąża
Jestem z Elbląga, to moja w sumie 3 ciaza. Mam corke 11 letnia, druga ciążę bliźniaczka poronilam w 8 tygodniu, a to moja 3 mam nadzieję ostatnia i zdrowo donoszona będzie. 😉 obserwowałam watki na tym forum od jakiegos czasu, ale z racji iz staraliśmy sie, nie mialam odwagi dołączyć do starających się dziewczyn. Łącznie zeszlo nam 5 cykli, ten ostatni okazal się trafny. Wczoraj rano robilam 3 testy różnych firm różnej czułości, kreski odrazu jak nic. Dzis beta, czuje sie dobrze, musze umowic sie do lekarza, tylko dylemat czy przyszły tydzień czy później, aby sensownie to rozegrać, by bylo serduszko juz. 😉 milo was poznac dziewczyny
 
@paucia2306 tak łeb w łeb a ciąża totalnie nie planowana. Zawsze chciałam 3 dzieci to takie moje marzenie ale cały czas odkładałam to na bok, na później, bo tak wygodniej, bo dwoje już wyszły z pieluch itd
Jednak los zadecydował i jestem szczęśliwa 🥰
W piątek 2 grube tłuste krechy w sobote beta prawie 4 tysiace 😁
 
Chciałabym sobie coś bardzo polecić ale sama nie radzę sobie ze stresem więc nie jestem najlepszą tutaj osobą która by mogła cokolwiek powiedzieć. Natomiast bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki absolutnie rozumiem twój stres A na którą masz wizytę?
Dziewczyny, jestem mocno zestresowana, udało mi się zapisać do lekarza na środę. Co polecacie na zmniejszenie stresu? Bo zauważyłam że jak się denerwuję to brzuch się spina i robi się twardy, bardziej boli. Piję melisę, ale nie czuję żeby pomagała...
 
reklama
Melduję się z rana bez węchu[emoji22]jestem wkurzona i załamana. Zbieramy się na wymaz. Na bank mam to dziadostwo. Szkoda ze akurat teraz musiało mnie chycić. Rano aż nie dowierzałam i wzięłam intensywne perfumy. No i dupa, nic, null.
Trzymajcie się zdrowo dziewczyny.
Ces, ja również przechodziłam to dziadostwo, poza utrata smaku i węchu, nie miałam żadnych objawów. I tego Wam życzę, żeby się już nie rozwijało! Trzymajcie się dzielnie ❤
 
Do góry