reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja sobie po prostu tlumacze ze musi być dobrze , ze na pewne rzeczy nie mamy wpływu :) wydaje mi się, że progesteron możesz mieć juz wyższy , bo on dopiero rosnie . Wlasnie się zastanawiam czy zrobić dzis tylko beta hcg a w środę beta + progesteron.

Mój mąż mówi dokładnie tak samo. Że za bardzo się stresuje i wszystko musi być dobrze. Też sobie tłumaczę że jego poziom dopiero rośnie bo to sam początek. Dzisiaj nie dałam rady iść na pobranie krwi ale chyba pójdę w środę. Zbadam betę i progesteron. Jeśli u Ciebie nie dzieje się nic niepokojącego to zrób sobie progesteron przy kolejnej becie, zeby oszczędzić sobie nerwów. Ja zrobiła w dniu spodziewanej@ i teraz mam dodatkowy stres.

Chciałabym sobie coś bardzo polecić ale sama nie radzę sobie ze stresem więc nie jestem najlepszą tutaj osobą która by mogła cokolwiek powiedzieć. Natomiast bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki absolutnie rozumiem twój stres A na którą masz wizytę?
Dziękuję za wsparcie [emoji173] jedyny wolny termin był na 18.30, ale będę spokojniesza i może to mnie uspokoi :)


@Trinnity zapewne lekarz przepisze magnez skoro brzuch twardnieje. Sorki że zapytam to twoja pierwsza ciąża? Tyle osób tutaj pisze że nie pamiętam już
Tak, pierwsza i dlatego tak bardzo panikuję [emoji2368]


@Trinnity mleko z miodem też jest dobre na stres miałam polecone od mojej ginekolog w poprzedniej ciąży i naprawdę pomogło
Nie lubię mleka ale się poświęcę, mam nadzieję że zadziała. Dziękuję [emoji173]
 
reklama
@Trinnity wyczytałam gdzieś ze progesteron powinno się robić na czczo, bo po jedzeniu może spać nawet o 50 %. Dlatego ja go.zrobiw w środę, żeby się nie stresować 😶
 
Hej @Ces i mnie ok, tylko mam problem ze snem i nudnościami. Nie mogę funkcjonować tak mnie męczy. Jestem po wizycie, wszystko ok. Serduszko bije termin na 2 listopad. Sorry dziewczyny że tak mało pisze ale ta ciąża jest kompletnie inna od poprzednich i mnie wykańcza. Nie mam siły normalnie funkcjonować. 😭😢Chodzę i płaczę non stop. Straciłam pracę przez Covid i jestem w ciąży no po prostu cudownie. Jestem w czarnej dupie.
 
@Katia90 robiłam na czczo ale nie udało mi się dostać wcześnie rano bo były spore kolejki, a gdzieś kiedyś czytałam że powinno się go robić wcześnie rano. Czy coś pomieszalam? Trzymam kciuki żeby u Ciebie wyszedł idealny [emoji173]
 
@Trinnity wszystko będzie dobrze ☺️🙂głowa do góry chociaż stres zawsze towarzyszy w ciąży to moja 3 ciąża i jestem trochę spokojniejsza bo wiem co mnie czeka i podchodze do niej całkiem inaczej, odważniej i mniej się stresuje ☺️ chociaż dla ciebie to jest całkiem nowa syt i bardzo dobrze cię rozumiem
 
@Katia90 robiłam na czczo ale nie udało mi się dostać wcześnie rano bo były spore kolejki, a gdzieś kiedyś czytałam że powinno się go robić wcześnie rano. Czy coś pomieszalam? Trzymam kciuki żeby u Ciebie wyszedł idealny [emoji173]
Dziękuję, ale dzis robie tylko betę, w środę komplet. Za Ciebie tez trzymam kciuki 😘
 
@Revolta mdłości są najgorsze zawsze dostawałam w 6 tygodniu i jeżeli teraz tak bedzie to masakra.... Nie chcialabym 3 raz tego przechodzić.
Mam nadzieję że 3 ciąża będzie inna i oszczędzi mi mdłości
 
reklama
@Trinnity wszystko będzie dobrze [emoji3526][emoji846]głowa do góry chociaż stres zawsze towarzyszy w ciąży to moja 3 ciąża i jestem trochę spokojniejsza bo wiem co mnie czeka i podchodze do niej całkiem inaczej, odważniej i mniej się stresuje [emoji3526] chociaż dla ciebie to jest całkiem nowa syt i bardzo dobrze cię rozumiem
Dziękuję za wsparcie [emoji3059] bardzo nowa, pomimo że się staraliśmy i wiedzialam z czym to sie wiąże, to jednak nie spodziewalam sie takiego stresu i nerwów.


Dziękuję, ale dzis robie tylko betę, w środę komplet. Za Ciebie tez trzymam kciuki [emoji8]

Dziękuję [emoji173]
 
Do góry