reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej. Witam listopadowe mamy 2021 ☺️
Ja też miałam to szczęście się tu znaleźć 🥰 🥰:D

Mój termin porodu z ostatniej miesiączki to 1 listopad ;)
Czekam na Was 😁
Hej rossig, nie wiem czy mnie kojarzysz z Ananasowych Staraczek, wymieniłyśmy parę wiadomości na priv, zauważyłam teraz twój avatar w proponowanych tematach i skojarzyłam, bardzo Ci gratuluję i trzymam mocno kciuki!!! i pozdrawiam z wrześniowych mam 2021 :* :)
 
Witajcie. Czy wy macie już potwierdzone ciąże? Bo zastanawia mnie tak wcześnie utworzony wątek. Ja miałam. 25 stycznia ost miesiączkę i termin mi wskakuje na 1 listopad. Niestety jest za wcześnie na testowanie. Dopiero za 4 dni się dowiem-chyba.
 
Witajcie. Czy wy macie już potwierdzone ciąże? Bo zastanawia mnie tak wcześnie utworzony wątek. Ja miałam. 25 stycznia ost miesiączkę i termin mi wskakuje na 1 listopad. Niestety jest za wcześnie na testowanie. Dopiero za 4 dni się dowiem-chyba.
Ja ostatnia misiaczka 24 styczeń wiem o ciąży od 6 dni test pozytywny później skontrolowałam bthc przyrost. Pięknie przyrasta. Z racji moim dwóch poronień i trabofili jestem na clexsane od 23dnia cyklu. Na razie apka termin pokazuje mi na 31 październik ale jeśli będzie wszystko dobrze pewnie będzie to początek listopada 🙂
 
Hej. Ja mam krótkie cykle, przez co owulację w 10-11 dc. O ciąży dowiedziałam się w 20 dc (5 dni przed datą kolejnej miesiączki) bo zrobiłam betę, skontrolowalam później przyrost oraz progesteron, w poniedziałek kolejna beta. Biorę duphaston i acard ze względu na poronienie poprzedniej ciazy [emoji2]aaa no i ostatnią miesiączkę miałam 29 stycznia
Witajcie. Czy wy macie już potwierdzone ciąże? Bo zastanawia mnie tak wcześnie utworzony wątek. Ja miałam. 25 stycznia ost miesiączkę i termin mi wskakuje na 1 listopad. Niestety jest za wcześnie na testowanie. Dopiero za 4 dni się dowiem-chyba.
 
Hej[emoji4]Gratuluję. Teraz tylko spokojnych 9 Msc. Ja dzisiaj wieczorem zrobię. Podejrzewam od 3 dni że jestem bo spalabym non stop a to do mnie nie podobne. I mam wstręt do moich ulubionych potraw. Zastanawiam się tylko czy to faktycznie ciąża czy moje urojenia. No zobaczymy.
Hej :) [emoji3590]
Zrobiłam dziś test, wyszedł pozytywny. Miesiączke miałam 29.01:)
Mam już w domku córeczkę 7 lat
Pozdrawiam Was :)
 
reklama
Hej[emoji4]Gratuluję. Teraz tylko spokojnych 9 Msc. Ja dzisiaj wieczorem zrobię. Podejrzewam od 3 dni że jestem bo spalabym non stop a to do mnie nie podobne. I mam wstręt do moich ulubionych potraw. Zastanawiam się tylko czy to faktycznie ciąża czy moje urojenia. No zobaczymy.
U mnie nie było i nie ma objawów, z córką też nie mialam. Test robiłam rano, po nocy, wtedy strzeżenie hormonu jest większe :)
 
Do góry