reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Miałam opryszczke a nawet 3 na raz w poprzedniej ciąży, po konsultacji z lekarzem przyjmowałam 4 razy dziennie heviran 400 mg. Bardzo często pojawiała mi aie opryszczka w ciąży a po porodzie jescze ani razu. Niebezpieczne jest tylko zakażenie pierwotne.
A jak długo przyjmowalas heviran w tabletkach?
 
reklama
Hej. Witam listopadowe mamy 2021 ☺️
Ja też miałam to szczęście się tu znaleźć 🥰 🥰:D

Mój termin porodu z ostatniej miesiączki to 1 listopad ;)
Czekam na Was 😁
Hej,po cichu liczę, że też w listopadzie zostanę mamą :) jeszcze nie byłam u lekarza, bo okres spóźnia mi się dopiero 2 dni. Nic by pewnie nie było widać. Testy zrobiłam dwa i na obu słaba kreska.. załączam zdjęcie :) Myślicie, że pozytywny?
 

Załączniki

  • 20210315_153648.jpg
    20210315_153648.jpg
    826,1 KB · Wyświetleń: 91
nie wiem, czy to pomoże, ale ja też ostatnie kilka lat miałam brązowe plamienia przed okresem. I okres był taki podzielony. Dwa, trzy dni krew. Dzień nic. I znów dwa dni dużo krwi. W pierwszej ciąży miałam brązowe plamienia i brałam duphaston. W drugiej nie pamiętam, bo już miałam dwulatke w domu i niewiele z ciąży pamiętam. Na pewno nie leżałam ;) Teraz od początku nic. Zero plamienia. Od dwóch lat mam problemy z cerą, które podobno wskazuja na nadmiar prolaktyny ale lekarz powiedział, żeby się tym nie przejmować.
Ale lekarz ci przepisał ?
 
Hej kochane już po wizycie i maluch faktycznie młodszy o tydzień.
Serduszko mu pieknie biło!!! 6t1d termin 07.11 jestem szczęśliwa bardzo [emoji173][emoji173][emoji173]Zobacz załącznik 1248610
Super!!
Jeśli miałabyś liczyć od om i wg swoich aplikacji jak pisałaś wcześniej to jaki byłby to tydzień i dzień?
Bo rozumiem, że teraz 6w1d jest wyliczone przez lekarza :)
 
reklama
Do góry