reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Kuba ostatnio potrafi się pierwszy raz obudzić przed 6:00 😛 i gdzieś po godzinie jest gotów dospać jeszcze godzinkę.

Ale chyba właśnie wszedł w skok, nie da się odłożyć, jak tylko poczuje ze jest w pozycji horyzontalnej - momentalnie uderza w płacz. Nie chce się bawić, o jakichkolwiek ćwiczeniach czy obrotach nie wspomnę. Przestał się łapać za stopy. Generalnie chce być na rękach i wtedy sobie gryzie paluszki.
Albo zęby idą 🤭🤔
 
reklama
Długi spacer do parku ;)

Ja już nie będę pisała, jak u nas wygląda spanie w nocy obecnie :p Ale fajnie, że niektóre dzieci śpią od 20 do 6:00. Mnie by zadowoliło to, co było, ale cóż ;)

U nas dzisiaj maniakalnie wręcz chce się obracać na brzuch i liże sobie stopy ;)
 
Długi spacer do parku ;)

Ja już nie będę pisała, jak u nas wygląda spanie w nocy obecnie :p Ale fajnie, że niektóre dzieci śpią od 20 do 6:00. Mnie by zadowoliło to, co było, ale cóż ;)

U nas dzisiaj maniakalnie wręcz chce się obracać na brzuch i liże sobie stopy ;)
A które tu śpią tak długo? Bo Kuba to wiesz, z cyckiem w zębach 🙂 znaczy dziąsłach
 
Kolejny sukces godzina 3.30 ❤️
Jak widzisz Kuba sobie świetnie daje rade sam w swoim łóżeczku- ładnie śpi.

Boże żeby moja chodziła spać o 20 🤪😁
Ale ja chyba wolę jak chodzi spać o 21-22 bo wstaje tak między 8-9 więc jest fajnie.
O 20 jakby szła spać to myślę że budziłaby się o 5 rano 😳😳
Moja chodzi spać o 20 i wstaje o 8 🌞
 
reklama
Do góry