reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

a czy delikatny podkład postarza? Czy delikatne rzęsy tez ? Moja córka ma 15 lat i nie wyglada na 20 lat. Co to znaczy, ze ktoś musi wyglądać na 15-łatkę? A jeśli wyglada starzej? Czy paznokcie w kolorze nude są takie złe do szkoły ? Dzięki temu moja córka przestała obgryzać paznokcie.
A czy np golenie nóg jest okej ? Czy to już usługa dla dorosłych ?
Widzisz kurczę mogłam zaznaczyć na poczatku, xe chodzi mi o dlugie paznokcie i rzucający się kolor w oczy. A także o mocny makijaż(gdzue jak widzisz kobitę bez niego inie poznajesz. Nie pisałam o paznokciach nude ;) bo tych nie widać. Chodzi mi o rażący kolor w oczy :) i szpony. Np koleżanki mojej corki chodzą w czerwonych także wiesz 🤪. Tak samo jak z makijażem gdzie widzisz, ze to ta sama osoba. A makijaż którego nie widać jest ok(tylko jak ich skóra wydziela tyle sebum to po co mają sobie pory zapychać). A co zbaczy 15 latka wygladająca na 15no otóz to, że patrzysz na nią i nie zastanawiasz się ile ma lat 😜. Ale jak już Ci pisałam Ty widzisz swoje dziecko i pozwalasz na to co dla Ciebie jest akceptowalne. Jak wczesniej napisałam nie krytykuję. Kazda z nas ma jakieś zasady.
 
reklama
Widzisz kurczę mogłam zaznaczyć na poczatku, xe chodzi mi o dlugie paznokcie i rzucający się kolor w oczy. A także o mocny makijaż(gdzue jak widzisz kobitę bez niego inie poznajesz. Nie pisałam o paznokciach nude ;) bo tych nie widać. Chodzi mi o rażący kolor w oczy :) i szpony. Np koleżanki mojej corki chodzą w czerwonych także wiesz 🤪. Tak samo jak z makijażem gdzie widzisz, ze to ta sama osoba. A makijaż którego nie widać jest ok(tylko jak ich skóra wydziela tyle sebum to po co mają sobie pory zapychać). A co zbaczy 15 latka wygladająca na 15no otóz to, że patrzysz na nią i nie zastanawiasz się ile ma lat 😜. Ale jak już Ci pisałam Ty widzisz swoje dziecko i pozwalasz na to co dla Ciebie jest akceptowalne. Jak wczesniej napisałam nie krytykuję. Kazda z nas ma jakieś zasady.
Właśnie, tu nikt nie widział mojej córki i może wyobrażenie o rzęsach i paznokciach bylo właśnie takie. A te rzęsy co ma są bardzo subtelne, naturalne. Paznokcie tez. W końcu gra w koszykówkę w szkolnej drużynie. To jako sportowiec nie może mieć długich.
Mojej nikt w sklepie by nie sprzedał alkoholu 😂😂😂 wyglada młodo i naturalnie
 
Właśnie, tu nikt nie widział mojej córki i może wyobrażenie o rzęsach i paznokciach bylo właśnie takie. A te rzęsy co ma są bardzo subtelne, naturalne. Paznokcie tez. W końcu gra w koszykówkę w szkolnej drużynie. To jako sportowiec nie może mieć długich.
Mojej nikt w sklepie by nie sprzedał alkoholu 😂😂😂 wyglada młodo i naturalnie
Ale kurczę chyba nikt tu nie oceniał wyglądu Twojej córki. Przecież żadna z nas jej nie widziała. Ja pisałam na co moim bym nie pozwoliła, bo takie mam zasady.
Mimo, że piszesz, że rzęs subtelne i naturalne u mnie by nie przeszły, ale jak mówiłam każda z nas jest inna. :)
Ja jestem tez z tych co uważają, że piękno leży w naturalności.
 
Ale kurczę chyba nikt tu nie oceniał wyglądu Twojej córki. Przecież żadna z nas jej nie widziała. Ja pisałam na co moim bym nie pozwoliła, bo takie mam zasady.
Mimo, że piszesz, że rzęs subtelne i naturalne u mnie by nie przeszły, ale jak mówiłam każda z nas jest inna. :)
Ja jestem tez z tych co uważają, że piękno leży w naturalności.
Czyli na starość zmarszczki i siwe włosy. Brak depilacji ? Zero makijażu. Perfumy tez nie są naturalne, bo naturalny jest zapach potu 😂😂😂
 
A mi się niektóre tatuaże podobają i kiedyś myślałam, że sobie zrobię. Myślałam nawet nad wzorem, jakimś delikatnym. Później mi to jakoś przeszło, mogę podziwiać u innych. Ostatnio stwierdziłam, że mam 1 tatuaż przecież: bliznę po cc.

Widziałam, że kobiety sobie wokół blizny robią tatuaż 🙃

I kiedyś w jakimś dziwnym programie tv o naprawianiu tatuaży widziałam jak próbują naprawić tatuaż na klacie u kobiety z napisem jakiegoś wybranka. Historia była taka, że kobieta poznała faceta przez neta, chcieli się spotkać. Facet powiedział, że się spotkają, ale pod 1 warunkiem: ona ma sobie wytatuować jego imię na klatce piersiowej. Była w nim tak zakochana, że to zrobiła. A potem ją wystawił. Najpierw trauma. Po latach chciała usunąć, nikt nie chciał się podjąć, bo technicznie jakiś problem. W programie coś jej tam nadrysowali czy jak to nazwać.
 
Czyli na starość zmarszczki i siwe włosy. Brak depilacji ? Zero makijażu. Perfumy tez nie są naturalne, bo naturalny jest zapach potu 😂😂😂
To już fajne nie jest jak dogryzasz... mówię o naturalności dziecięcej. Przecież ja się maluje i stosuję wszystkie te rzeczy co Ty !! Chodzi tylko o odpowiedni wiek.
Póki mnie siwe nie dotyczą to o tym nie myśle, ale jak bedą przeważały to będę farbować.
Edit:
I tak zmarszczki zaakceptuję. Botoks, operacje uważam za fanaberię ;)
 
reklama
Jestem ciekawa co by powiedział mój mąż gdyby córka któregoś dnia chciała mieć rzęsy robione w wieku 16 lat. On generalnie chyba nie do końca czai co to za "zabieg", pewnie by się mnie zapytał. A druga kwestia, że jak widzi kobiety, które mają tzw łuki triumfalne i cholernie obrzydliwe sztuczne rzęsy, to się krzywi. Ale wiadomo, że nie o tym gadamy 🙃
 
Do góry