reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Na pewno będzie wszystko u Was dobrze 🤗

A pamiętacie dziewczyny może Wasze objawy przed zrobieniem testów? I kiedy mniej więcej zaczęło coś się dziać? 🙂
 
reklama
A u mnie dzisiaj taki śmieszny wynik. Co prawda dużo za wcześnie na test, bo nie monitorowałam w tym cyklu za specjalnie owulacji, ale może to być 8 dpo a może być np. 7, o ile wogole owulacja była.

Gratuluje pozytywnych testów 🥰🥰🥳
 

Załączniki

  • IMG_0875.jpg
    IMG_0875.jpg
    81,2 KB · Wyświetleń: 309
  • IMG_0872.jpg
    IMG_0872.jpg
    65,6 KB · Wyświetleń: 307
I jak dzisiejsze samopoczucie ? Coś mało nas ale wiadomo, jeszcze mogą przyjść 😁
Powiem Ci, że chyba ok. Biegunkę jakąś mam,ale to chyba ze stresu 😉 miałam dzisiaj zrobić betę, ale niech się tyłek uspokoi 😁😁😁 jutro zrobię i betę i progesteron żeby nie zwariować. Udało mi się znaleźć miejsce na 5 marca do ginekologa. A Ty jak tam?
 
reklama
Powiem Ci, że chyba ok. Biegunkę jakąś mam,ale to chyba ze stresu 😉 miałam dzisiaj zrobić betę, ale niech się tyłek uspokoi 😁😁😁 jutro zrobię i betę i progesteron żeby nie zwariować. Udało mi się znaleźć miejsce na 5 marca do ginekologa. A Ty jak tam?
Ja nie mam żadnych objawów prawie 😅 miałam. Lekkie plamienie brązowego śluzu ale lekarz dał mi duphaspan i go biorę 😅 czuje się bardziej zmęczona a od 15 córkę odbieram z żłobka 😁 i wtedy jest brak czasu
 
Do góry